Rozvadov vyhrál, Dravecký vstřelil hattrick

Svéradice - Fotbalisté od západních hranic soupeře deklasovali.

25.9.2012

Rozvadovští fotbalisté cestovali v neděli k dalšímu utkání 1. A třídy do Svéradic, kde rozstříleli domácí tým 6:2.

Přes předběžnou dohodu, že se utkání vzhledem k Václavské pouti v Rozvadově sehraje u západních hranic, museli nakonec Rozvadovští cestovat po sobotním „rušném" dni a noci do dalekých Svéradic. „Ochotu" domácích potrestali jak se patří. Debaklem, kterému hattrickem přispěl Dravecký. Hosté měli do utkání výborný vstup a už v páté minutě šli do vedení zásluhou Draveckého, který si tak „zadělal" na hattrick. Po čtvrthodině hry se trefil Luk. Čížek a domácí byli v šoku. Hrál se totiž vyrovnaný duel a Rozvadov vyučoval v prvním i v druhém poločasu z produktivity. Svéradičtí si vypracovali několik slibných situací ke skórování, ale oporou hostů byl Benda, který udržel do přestávky čisté konto.

Druhý poločas začali domácí sice aktivně, ale po hodině hry se trefil rozvadovský Dravecký. Domácí Mikeš vykřesal pro Svéradice v 70. minutě malou naději –  1:3, ale  minutu na to kontroval Dravecký a zkompletoval tak svůj hattrick – 1:4. Neuběhlo šest minut a pátou branku Rozvadova přidal Korč. V 78. minutě o sobě dal vědět svéradický Mikeš – 2:5, ovšem poslední slovo měli hosté. Konečnou podobu výsledku dal v 86. minutě střídající Landrgott – 2:6.
Výsledek hovoří jasně pro nás, ale bylo to vyrovnané utkání. Nám se dařilo v koncovce a výborně zachytal Benda, který zmařil čtyři gólovky domácích. Hráčům patří dík, i přes absenci několika opor máme tři body," hodnotil utkání vedoucí mužstva TJ Rozvadov Libor Kolář.

FK Svéradice – TJ Rozvadov 6:2
Poločas: 0:2. Branky: Mikeš 2 – Dravecký 3, Horáček, Korč, Landrgott. Rozhodčí: V. Duda.  ŽK: 2:1. Diváci: 100.
Rozvadov: Benda – Svoboda, Pavel Hobza, Horáček, Křehlík, Korč, Mráček, Janoušek, Slowik, Lukáš Čížek, Dravecký. Střídal Landrgott.