Rušno bylo hlavně v Sulislavi

Tachovsko - Fotbal–OP II. třídy: Ve čtvrtém kole se hodně „červenalo“, do ochozů přišlo 470 diváků

15.9.2010

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Antonín Hříbal

Okresní přebor druhé třídy ve fotbalu měl o víkendu na programu čtvrté kolo, ve kterém na sebe upozornili hlavně neukázněným chováním hráči i funkcionáři. Největší překvapení se zrodilo v Maršovkách, kde domácí Hraničář „odevzdal“ všechny body Plané. Slavnostní otevření nového zázemí v Lomu „pokazili“ domácím fotbalisté Kšic.

V taháku kola se utkal Částkov s Planou a o výhře hostů rozhodla nešťastná vlastní branka Říhy. Utkání bude mít dohru u zeleného stolu, protože hostující trenér Slivoně neudržel nervy na úzdě a byl vykázán z lavičky (0:1).

Lomští otevírali nové kabiny, ale mužstvo Kšic nemělo pro slávu pochopení. Domácím hrálo do karet i nejrychlejší vyloučení. Miroslav Šetlík „nasbíral“ v šesté a osmé minutě žluté karty a byl první, kdo vyzkoušel nové sprchy. Lom přesilovku nejen nevyužil, ale ještě ve 13. minutě inkasoval. Hosté nejtěsnější vedení dokázali udržet až do závěrečného hvizdu rozhodčího (0:1).

Mizérie Slavoje na pokračování. Obě mužstva nastoupila bez několika hráčů základu, přesto se hrál dramatický fotbal. Rušno bylo sice před oběma brankami, góly stříleli jen Damnovští (0:2).

V Sulislavi bylo rozehráno drama, které příznivci fotbalu vidí jen ojediněle. Derby s rezervou Baníku začali domácí špatně, ovšem na konci poločasu už vedli. Stříbrští dokázali výsledek ještě otočit. Sulislavi se podařilo vyrovnat a v nastaveném čase dát vítěznou branku. Rozhodčí Majerčík ukázal domácím jednu a hostům tři červené karty (4:3).

V „azylu“ Borští nebodovali. V Maršovkách ztratili Lázně dvoubrankové vedení, ovšem Holák v 78. minutě nakonec „trefil“ tři body (2:3).

Motor v Tachově bojoval, ale mladíci rezervy FK byli nad jeho síly. Odpor soupeře zlomili Tachované hned po změně stran dvěma slepenými góly (5:1).

Domácí pod Krasíkovem musí vzpomínat na kanonýra Jana Makrlíka, jenž už střílí branky v Plané. Dufkovo hoši se dokázali prosadit a místním sokolíkům dali „bůra“, když k debaklu přispěli Kokašičtí vlastní brankou (0:5).

Fakta přeboru a ohlasy trenérů najdete ve čtvrtečním vydání Tachovského deníku.

15.9.2010 VSTUP DO DISKUSE

Na nájezdu i výjezdu D5 u Nové Hospody pokračují stavební práce

Planá - Město Planá během uplynulého víkendu ožilo multižánrovým festivalem Vyletnění.

Stříbro – Již od odpoledních hodin začalo stříbrské náměstí ožívat proudícími lidmi. Na programu dne totiž byl v pořadí druhý koncert kapel z partnerských měst Stříbro a Vohenstrauss.