Nováček 1. A třídy, mužstvo TJ Rozvadov, si k dalšímu přípravnému utkání na nastávající sezonu pozvalo německý TSV Waidhaus. Útočiště našli Rozvadovští tentokrát v Přimdě. Přes územní převahu domácího týmu uhráli fotbalisté z nedalekého Waidhausu přijatelný výsledek. Prohra 2:1 je z jejich pohledu velmi lichotivá. Hráči Rozvadova zejména ve druhém poločasu neproměnili ani ty nejvyloženější šance. Na hřišti v podhradí se nováček 1. A třídy představil v kombinované sestavě, když se na trávníku objevil trenér Jan Sopko starší i jeho asistent Strnad. V útoku pak nastoupil gólman Hlaváček. Hned v úvodní minutě měl na kopačce vedoucí branku Karban a následně Pták. Převaha domácího týmu s přibývajícími minutami narůstala, ale hráči se špatnou finální přihrávkou či nepřesnou střelbou nemohli dostat do vedení. Střelecké pokusy Ptáka, J. Horáčka a Roháče se mezi tyče nevešly. Hosté se poprvé dostali k zakončení až ve 25. minutě, ale střela šla daleko vedle branky. V závěru poločasu měl na hlavě vedoucí gól Kupilík, ovšem mířil nad branku. Po změně stran byla převaha Rozvadova ještě zřetelnější, ale na první branku si museli diváci počkat až do 69. minuty. V úvodu druhého poločasu se opakovala situace z prvního, kdy loženku zahodil opět Karban a nastartoval tak sérii neproměněných příležitostí. Ve 49. minutě hlavičkoval ze čtyř metrů J. Horáček vedle branky. O tři minuty později se ocitl ve slibné pozici Hlaváček, ale jeho střela šla nad břevno. Další slibné příležitosti zahodili Karban, Sopko mladší a Roháč. V 65. minutě se blýskl v brance Waidhausu Šujan, který zlikvidoval tutovku Ptáka a kryl i dorážku J. Horáčka. Domácí se dočkali v 69. minutě, kdy se trefil Kupilík a tři minuty nato Karban. Hostům vyšel v závěru jeden z ojedinělých protiútoků a snížili na konečných 2:1.

Branky za domácí: Kupilík, Karban. Rozhodčí: Vrbský. Hráno bez karet. Diváci: 40.

ROZVADOV: Mako – Sopko st., Roháč, Kupilík, J. Horáček, Zd. Horáček, Karban, Sopko ml., Křehlík, Pták, Hlaváček.