Spartak H. Slavkov B – SK Dolní Rychnov B 2:0 (0:0). V duelu třetího s prvním celkem tabulky byli úspěšnější domácí, kteří o své výhře rozhodli po přestávce dvěma brankami Bajera a Koláře. Utkání řídil rozhodčí Magula, který před zraky 60 diváků udělil na domácí straně pět, na hostující potom jednu žlutou kartu.
BU Nové Sedlo B – Staré Sedlo 4:1 (1:1). Hosté drželi krok s domácím béčkem pouze v prvním poločase. Po přestávce však třikrát inkasovali. Branku Starého Sedla obstaral Jokeš, za domácí se do střelecké listiny zapsali Pešák, Zajačik, Stanislav Suchý a Demeter. Rozhodčí Magula udělil domácím jednu žlutou kartu, u hostů se obešel bez napomínání.
Sokol Chlum – FK Jindřichovice 1:5 (0:1). Hosté se ujali v zápase vedení. Po přestávce se domácím sice podařilo snížit, ale Jindřichovičtí našli znovu odpověď v podobě dalších tří branek v domácí síti. Čestný úspěch Sokolu zajistil Saska, o branky hostí se podělili Fojtík (2), Obzina, Račák a Lavrenčík. Zápas bez žlutých karet řídil před 30 diváky rozhodčí Bubanec.
OSS Lomnice B – Baník Svatava 3:3 (1:2). Po gólových trefách Petra Matouška, Lorenze a Martina Veselého na domácí straně a Romana Reismüllera (2) a Strejčka na hostující straně se body v Lomnici dělily. Zápas před sedmdesáti diváky řídil rozhodčí Stodola, který udělil domácím dvě, hostům jednu žlutou kartu.
Sokol Kaceřov – Dynamo Krajková 1:4 (1:2). Pro další výhru si Krajkovští dojeli do Kaceřova. V prvním poločase získali jednobrankové vedení, které si po přestávce pojistili dalšími dvěma brankami. Branku Kaceřova vstřelil Kunz. Všechny čtyři trefy hostí zajistil Lukáš Hrouda. Utkání rozhodoval sudí Hányš před 25 diváky. ŽK: 2:1.
Sport klub Oloví – Spartak Chodov B 1:4 (1:3). Béčko Spartaku si dojelo pro třetí výhru v soutěži do Oloví. Do střelecké listiny se zapsali hostující Dučinský a Kůrka, oba shodně vstřelili po dvou brankách. Domácí zásah obstaral Tomáš Doboš. Bez udělování karet řídil zápas rozhodčí Stodola za přihlížení 30 diváků.
Baník Krásno – SKF Kraslice B 1:2 (0:1). Dvě branky hostujícího Tomáše Salvy na výhru kraslického béčka v Krásně stačily. Domácí odpověděli brankou Urbánka. Rozhodčí Šmat napomenul domácí dvakrát žlutou kartou, hosty potom jednou. Cestu na zápas si našlo 30 diváků.
Sokol Šindelová – Olympie Březová B 2:5 (1:1). Po remízové první půli si tři body ze Šindelové přece jen odvezli hosté z Březové zásluhou Szolara (2), Nedbala, Čučmana a Hradského. Domácí se trefili do sítě hostí dvakrát, o jejich branky se postarali Šebeš a Toman. Hlavní rozhodčí Magula udělil domácím jednu žlutou kartu. Utkání sledovalo 30 diváků.