Divizní soutěž starších žáků pokračovala dalším kolem tachovští starší žáci tentokrát zajížděli na hřiště prvního a dosud neporaženého týmu pražského Motorletu. Už v první minutě utkání ztratil míč tachovský Eliáš a k zakončení se dostal domácí Jílek, jenž prostřelil tachovského brankáře Tejkala – 1:0. Hosté však i přes úvodní studenou sprchu nesložili zbraně a bojovali s Motorletem o každý metr hřiště. V páté minutě domácí tým opět zahrozil, ale Tejkal byl po střele Matouška na místě. V průběhu poločasu se začali Tachované osmělovat.

V 18. minutě dostal míč za obránce tachovský Jedlička, ale vybíhající brankář Motorletu mu jeho šanci na vyrovnání zmařil. Hosté dobře bránili, a tak se šlo do kabin za nejtěsnějšího vedení domácího celku. Úvod druhé půle byl až příliš podobný začátku zápasu. Ve 40. minutě se dostal v těsné blízkosti malého vápna k míči domácí Houška a zvýšil na 2:0.

Stále se hrálo ve velmi slušném tempu a v 52. minutě musel opět tachovský Tejkal vytáhnout při střele Jílka jeden ze svých úspěšných zákroků. To samé, ale na druhé straně předvedl i brankář Pražanů, když vyrazil na roh střelu Šáchy. Tachov bojoval a v 62. minutě zahrozil pronikající Honzík, který v tváří tvář gólmanovi neuspěl. Utkání sice skončilo porážkou Tachova 2:0, ale výkonem Tachované proti favoritu rozhodně nezklamali.

TACHOV: Tejkal - Tkáč, Pšenák, Veselý, Eliáš - Hána, R. Schweiner, Šácha, Havel - Honzík, Jedlička.Střídali Nevařil, Lanfranchi a Čada. Trenéři Vodička a Beránek.