Šesté kolo okresního přeboru druhé třídy přineslo opět brankové hody, což je pro fotbalové fanoušky jen dobře.

Plánští v Maršovkách potvrdili pověst mužstva prvního poločasu. Vedli 0:1 a od 56. minuty měli o jednoho muže více. Hraničář ale i v deseti nejen vyrovnal, ale ještě poslal domů hosty s „bůrem“.

Nováček ze Sulislavi doma opět propadl. Kšičtí nastoupili s Kaslem a to je gólová záruka. Domácí opět propadli v koncovce a stále ve svém kádru hledají střelce.

V podhradí se čekala branková nadílka do sítě tápajícího Záchlumí. Nestalo se tak. Tatran šel sice dvěma slepenými góly do vedení, ale v dalších minutách zápasů se už neprosadil, a tak se v průměrném utkání „protrápil“ k povinné výhře.

Překvapení se zrodilo v Damnově, kde domácí nováček vybojoval s jedním z favoritů soutěže tři body.Dufkovo mladíci smazali dvoubrankové manko a měli blízko ke vstřelení vedoucí branky. Místo ní ale v závěru z vydařených protiútoků družiny prezidenta Hadraby inkasovali a radost byla na straně Damnova.

Utkání v Halži „poznamenal“ penaltový závěr (píšeme na jiném místě této strany). Hrál se vyrovnaný duel a vše nasvědčovalo, že se Čechie rozejde s nováčkem z Kokašic s bezgólovou remízou. V nastaveném čase ale bylo všechno jinak. Nejdříve měli výhodu pokutového kopu hosté a pak domácí. Hostům tak utekli tři body mezi prsty.

V souboji rozjetého Lomu s Borem hosté vždy dotahovali jednobrankové vedení soupeře a poločas skončil 2:2. Kdo očekával další brankové hody byl zklamán. Důvod k radosti ale měli domácí, když je Stec poslal znovu do vedení a to udrželi.

Doslova brankové hody a „přetahovanou“ viděli příznivci na Spartě. Místní rezerva tam neudržela opět slibný tříbrankový náskok a nakonec alespoň bod zachraňoval v závěru pro její barvy střídající Bydžovský.