Hned v úvodu zápasu se před gólmanem Zbůchu ocitl úplně volný Pelán, ale šanci zahodil. V 15. minutě se po akci Jareše dostal k odraženému balónu Kertis, ale jeho střela z voleje se nevešla mezi tyče. Fotbalisté Zbůchu se dostali do první šance až ve 25. minutě, kdy si za obranu zaběhl Paum, ale trefil jen boční síť. O chvíli později zachraňoval po rohu Zbůchu na brankové čáře Jareš. Stříbrským se do přestávky podařilo vstřelit vedoucí gól, když se míč dostal až na kopačky nové posily Vachtla, který nedal brankáři Zbůchu šanci – 0:1.

Druhý poločas začali stříbrští hráči nejlépe, jak mohli. Šaman ideálně uvolnil další letní posilu Baníku Komárka, který se, tváří tvář gólmanovi Zbůchu, nemýlil – 0:2.

Stříbro v následujících minutách zatlačilo soupeře na svou polovinu a nepouštělo ho vůbec do žádných akcí. Naopak Dyk rozvlnil síť Zbůchu potřetí, ale gól nebyl uznán pro ofsajd. V 60. minutě prověřil brankáře Zbůchu Bednář, o pět minut později si domácí gólman poradil i s hlavou Pelána. V 75. minutě zamotal hlavu obráncům stříbrský Radek Dyk, ale brankář Zbůchu výtečným zákrokem tým podržel. Stejný hráč si na brankáři vylámal zuby i v 85. minutě. Zbůch korigoval výsledek minutu před koncem, kdy se dlouhý balón dostal až do malého vápna Stříbra a Huřťák dával po přihrávce spoluhráče do prázdné branky – 1:2.

Baník Zbůch – Baník Stříbro 1:2 (0:1).

Branky: Huřťák – Vachtl, Komárek.

Baník Stříbro: Józa (Hrubý) – Kertis (70. Charvát), Hřebík, Jareš, Šaman (70. Ichnatolya), Pelán, Dyk, Bednář, Vachtl, Komárek (85. Balogh), Bastl.

Jak viděl zápas trenér Baníku Stříbro: „Poprvé jsme se sešli v téměř optimální sestavě a na hře to bylo, zvláště ve druhém poločase, znát. Dokázali jsme si vytvořit tlak i řadu šancí, naopak soupeře jsme téměř do ničeho nepustili. Samozřejmě závěr zápasu ovlivnilo střídání, aby dostali šanci všichni hráči z lavičky. Zbůch, přestože sestoupil z krajského přeboru, byl kvalitní soupeř, a proto jsem s výsledkem spokojený.“