Stříbrský Baník si navlékl další postupový korálek

Stříbro - Ve 24. kole fotbalové 1. A třídy si lídr upevnil svou pozici, porazil Pačejov 3:1.

9.5.2016

Další korálek na postupový náhrdelník si navlékli stříbrští fotbalisté. V utkání 1. A třídy porazili i bez pěti hráčů kádru mužstvo S. Pačejov 3:1, a nadále se „sluní" na první příčce průběžné tabulky.

Opatrné začátek z obou přinesl hru plnou nepřesností, a nebezpečných situací v šestnáctkách bylo jako šafránu. Baník udeřil jako blesk z čistého nebe v osmé minutě, kdy přesným centrem Kertis posadil míč na nabíhajícího Bůžka, a ten hlavou poslal míč do sítě. Oba celky i v dalších minutách jen sporadicky ohrožovaly oba gólmany. Také vyrovnání přišlo trochu nečekaně. V 19. minutě napřáhl Dytrt, míč se odrazil od tyče do zad padajícího Kostelníčka, a ten od něho skončil za brankovou čarou – 1:1. Obraz hry se neměnil ani po této trefě a nebezpečných situací bylo poskrovnu.

Rozdílová branka padla do branky hostů ve 45. minutě, kdy Hřebík centroval a Kertis poslal nekompromisně míč do sítě. Pačejovští tak inkasovanou branku „vstřebávali" už v kabině.

Po přestávce přišla 56. minuta, a Bláha gólem na 3:1 vzal hostům jakékoliv naděje na bodový zisk. Baník až do konce zápasu nepustil soupeře do vážnější příležitostí a slavil zaslouženou výhru.

„Měli jsme velké problémy se sestavou, chybělo pět hráčů. O to je naše výhra cennější, a klukům patří velký dík. Hráli disciplinovaně a zápas odbojovali," viděl zápas vedoucí hostů Milan Tůma.

B. Stříbro – S. Pačejov 3:1
Poločas: 2:1. Branky: 8. Bůžek, 45. Kertis, 56. Bláha – 19. Dytrt. Rozhodčí: Kohout. ŽK: 0:0. Diváci: 80.

Baník: Kostelníček – Ulč, Pavlas, Florus, Hřebík, Turek Bláha, Kertis (46. Blažek), Bůžek, Petrlák, Mikulovský.

9.5.2016 VSTUP DO DISKUSE

Indiáni v přípravě narazili. Motor je přejel v přesilovkách

Někteří prodejci na slavnostech obcházeli EET

Táborníci se stali svědky únosu. Pod dohledem policistů stříleli i ze samopalu

Bonětice – Policisté z Plzeňského kraje využili prázdninových pobytů dětí na táborech, aby jim zde předvedli své schopnosti.

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy.

Na nájezdu i výjezdu D5 u Nové Hospody pokračují stavební práce

Nová Hospoda/Bor – Z důvodu právě probíhající rekonstrukce, která potrvá do středy 30. srpna, upozorňujeme řidiče na úplnou uzavírku výjezdní i nájezdové větve dálnice u Nové Hospody.

Tachov – Fotbalisté FK Tachova po výhře v Mýtě se poprvé v KPM představili domácím fandům. V cestě za výhrou jim měla být Okula Nýrsko.