Mladší žáci FK Tachov si na své konto připsali s J. Hradcem tři body, když zvítězili 4:0. Úvod zápasu byl vyrovnaný a rušno bylo před oběma brankami. Největší šanci v prví čtvrthodině měl v sedmé minutě domácí Dvořák, ale sám před gólmanem nedal. S postupem času měli Tachované častěji míč na svých kopačkách a Hradečtí hrozili z rychlých protiútoků. Gólu se domácí příznivci dočkali ve 24. minutě, kdy se přes obránce prosadil Bezdička a přesně zakončil – 1:0. Závěr poločasu byl v režii domácích a hosté přitvrdili.

Po jednom z nařízených trestných kopů poslal Danko balon na hranici malého vápna, k míči se dostal opět kanonýr Bezdička a bez zaváhání upravil na 2:0. Druhý poločas začali mladí Tachované opět aktivněji a ve 40. minutě se dočkali. Z trestného kopu se trefil Danko – 3:0. Jihočeši se snažili výsledek zkorigovat, ale domácí obrana je do vážnější příležitosti nepustila. Naopak, ve 46. minutě dal o sobě vědět opět Bezdička a svým třetím gólem upravil na 4:0. V závěru utkání mohli ještě domácí své vedení zvýšit, ovšem pěkná kombinace po ose střídajících borců Schweiner, Janda, Volka, který vybídl Bezdičku, brankou neskončila. Úspěšný neby ani další střídají Tachovan Ježdík.

FK Tachov - Sl. J. Hradec 4:0. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Hajšman. Diváci: 50.

TACHOV: Žipaj - Danko, Klesa, Sláma, Dvořák, Vácha, Marek, Ditrych, Pták, Bezdička, Diviš, Vávra. Střídali Vávra, Janda, Ježdík, Volka a Schweiner. Trenéři Janák a Hudec, as. trenéra Sňozík, ved.mužstva Volka.