Tahák kola vyhrál lídr soutěže

Tachovsko - Fotbal–OP II. třídy: Hrálo se osmé kolo, po něm má Chodský Újezdšestibodový náskok

13.10.2010 1
Fotogalerie
20 fotografií

Tahák kola vyhrál lídr soutěžeFoto: DENÍK/František Hlas

V osmém, kole okresního přeboru se o největší překvapení postarali Kokašičtí, kteří získali první výhru v soutěži.

Borští mladíci měli proti Lomu usnadněnou úlohu. Podařilo se jim využít chyb obrany soupeře a pohodlně dokráčeli k vysokému vítězství (7:1).

V Maršovkách byl k vidění dramatický zápas. Sulislavští sice vedli už od první minuty, ale domácímu Hraničáři se podařilo výsledek otočit. Od 29. minuty ještě hráli Částkovští bez vyloučeného Havránka, ale tři body nakonec vybojovali (3:2).

Po bezbrankovém poločasu se pod Krasíkovem „rozstříleli“ domácí borci a proti rezervě stříbrského Baníku si překvapivě připsali první výhru v soutěži (4:1).

Záchlumský Motor v Damnově dvakrát vedl, ale nakonec si odvezl bod. Domácí tvrz má v podzimní části velké trhliny a bodový export se stává pomalu pravidlem (2:2).

Posílená tachovská rezerva nestačila na plánský tým, jehož výhra posunula na druhé místo. Tachované šli sice už v páté minutě do vedení po pokutovém kopu Žemličky, ale víc se neprosadili. O třech bodech pro Planou rozhodl Makrlík (1:2).

Chodovoplánský Slavoj klesá ke dnu. Na domácím trávníku nestačil na Kšice a jeho situace začíná být hodně vážná. Kšičtí vedli už v 11. minutě 0:2 a vezou si z obce piva tři body (1:2).

V taháku kola rozhodly chyby Lázní. Ty sice Dufkovo děti potrápily, ale kanonýři Pikl a Pešta si opět obuli střelecké kopačky. Výhra domácích je zasloužená (4:2).

13.10.2010 VSTUP DO DISKUSE 1

Naši nejmenší v zápalu hry
4

Kostelečtí zápolili v pexesu

Kraj trápí přemnožení divočáci. Mají s nimi problémy chataři i pejskaři

Žena vypadla z balkonu. Zraněním podlehla

Brod nad Tichou - Tragicky začalo sobotní ráno v Brodu nad Tichou. V brzkých ranních hodinách tam z balkonu jednoho rodinného domu vypadla osmdesátiletá žena cizí státní příslušnosti.

Tachov smetl soupeře, Matěj Kyndl skóroval čtyřikrát

Tachov – Jako favorité vstupovali do zápasu třetího jarního kola České fotbalové ligy hráči FK Tachov. Po dvou vítězstvích chtěli na domácí půdě dosáhnout třetího vítězného zápasu. V cestě jim stál FK Dobrovice, kterému chtěl Tachov oplatit podzimní porážku 5:1.

OBRAZEM: Čerti pálili signální ohně

Tachovsko – Nad Stříbrem, na Vlčí hoře, na Krasíkově a na Homoli u Plané. Na čtyřech kopcích Tachovska vzplály vatry. Ne najednou, ale postupně.

Plzeňsko - Vojáci míří do Polska, kde budou působit v rámci NATO.