Po debaklu v derby s Tachovem si mužstvo B. Stříbro dojelo do Rokycan pro další příděl. V utkání v Přeboru Plzeňského kraje prohrál Baník s FC Rokycany 4:0. Stříbrští fotbalisté nezačali proti favoritu špatně a ve 14. minutě mohli jít do vedení. Slába uvolnil Hřebíka, který sám před gólmanem jej ale nedokázal překonat. Tolik otřepané nedáš, dostaneš se naplnilo z protiútoku. Gólman Kostelníček zastavil domácího hráče jen za cenu nedovoleného zákroku a Tobrman pokutový kop proměnil – 1:0. V 19. minutě chyboval Baník v rozehrávce, obrana už nestačila zareagovat a Schejbal se nemýlil – 2:0. O čtyři minuty později nastřelil stříbrský Jareš tyč. Snížit se Baníku nepodařilo ani po akci Šamana, jenž z dobré pozice střílel hodně nepřesně. Nevydařený první poločas z pohledu Baníku završil svoji hrubkou Andrle a domácí ji potrestali. Třetí branku svého týmu vsítil Blecha. Hosté se mohli po změně stran hned v 55. minutě dostat do zápasu, ale Sásik sám před brankou domácích trefil jen gólmana. Na druhé straně přišla v 62. minutě akce Rokycan a Schein〜herr nedal Kostelníčkovi šanci – 4:0. Bylo rozhodnuto a utkání se dohrávalo v poklidném tempu.

„Takto se o záchranu nehraje. Kluci k tomu přistoupili nejen na hřišti, ale i celkově špatně,“ neskrýval zklamání trenér B. Stříbro Milan Tůma. „Nedovedu si to vysvětlit. Je to v jejich hlavách a do nich já nevidím. Hrát fotbal nemohli zapomenout, i když je tréninková morálka špatná. Je to zkrátka o přístupu. Měli by si uvědomit o co se hraje. Momentálně je v týmu málo jedinců, kteří by snesli přísnější měřítko,“ nešetřil kritikou Tůma.

Poločas: 3:0. Branky: 16. Tobrman (PK), 19. M. Scheinherr, 39. Blecha, 62. J. Scheinherr. Rozhodčí: Červený. ŽK: 1:0. Diváků: 150.

STŘÍBRO: Kostelníček – Andrle, Hřebík (42. Honzík), Uhlíř, Jareš, Petraška (46. Sásik), Slába, Šaman, Kertys, Kasl (75. Ichnatolya), Mička.