Ani ve třetím kole krajské soutěže 1. A třídy se fotbalisté T. Přimda bodového zisku nedočkali. V Nýrsku sahali po vítězství, ale nakonec domácí vyhráli 3:2.

Hosté začali velmi dobře a měli míč častěji na svých kopačkách. V deváté minutě nastřelil přimdský Stec hlavou břevno. Nýrsko se dostávalo před branku Tatranu méně než si představovalo, ale v 15. minutě bylo efektivní. Flor dostal domácí do vedení. Tatranu se podařilo ještě do poločasu nejen vyrovnat, ale výsledek i otočit. Ve 27. minutě byl v šestnáctce Okuly nedovoleně zastaven Hečko a P. Brouzda pokutový kop bezpečně proměnil – 1:1. Běžela 34. minuta a po akci Muchy se trefil přesně k tyči Sopko nejmladší, jenž si opět vybral smůlu a v 63. minutě musel střídat pro zranění hlavy.

Tatran do druhého poločasu vstoupil špatně a už v 55. minutě vyrovnal Flor – 2:2. Hosté ale stále hýřili aktivitou, ale v koncovce byli stejně jako Okula bezzubí. Výjimkou byla 81. minuta, kdy nedůslednost v obranné hře Přimdy domácí potrestali brankou Steinera – 3:2. Tatranu se už v závěrečných minutách nepodařilo alespoň vyrovnat a náš zástupce si tak připsal třetí prohru v řadě.

„Jsem hodně zklamaný z výsledku. Herně jsme byli domácím více než vyrovnaným soupeřem, měli hlavně v prvním poločasu převahu, ale po nedůslednosti v obranné hře inkasovali zbytečné branky. Doufám, že v následném utkání doma se už dočkáme výhry,“ neskrýval rozladění prezident Tatranu Ján Sopko.

O. Nýrsko – T. Přimda 3:2

Poločas: 1:2. Branky: Flor 2, Steiner – P. Brouzda (PK), Sopko. Rozhodčí: Plzák. ŽK: 0:2. Diváci: 90.

Tatran: Landrgott – Sopko (63. Malý), Opava, Jan hečko, Hrabovský, Stec, Karásek (81. Růžička), Krýsl, P. Brouzda, Mucha (83. Jar. Hečko), Coufal. Trenér J. Sopko.