Tatran potopil hattrickem plánský Blažek

Tachov - Zimní turnaj Gleixner cup

22.2.2009

BKV Planá – T. Přimda 4:2.Foto: DENÍK/František Hlas

Souboj dvou celků okresního přeboru v zimním turnaji FK Tachov Gleixner cup vyzněl pro Planou. S T. Přimda vyhrála 4:2. Do utkání lépe vstoupila Planá. Paradoxně první velkou příležitost ke skórování měli ale Přimdští. Nevyužili ji a nemohoucnost v koncovce ještě několikrát potvrdili. Ačkoliv na brankové příležitosti vedli, prohrávali v prvním poločasu 1:0. Ve 33. minutě se trefil Blažek a začal tak svůj gólový koncert – 1:0. Po změně stran se Tatran dočkal vyrovnání. Trestný kop Hrabovského skončil na tyči a Fabo pohodlně dorazil – 1:1. Hosté dopravili Vondráčkem míč do sítě ještě jednou, ale radost jim zkazil rozhodčí (ofsajd). V tlaku Přimdy přišel v 65. minutě útok Plané, jenž skončil pokutovým kopem. M. Bernas ho proměnil – 2:1. Vzápětí se trefil Blažek – 3:1 a zdálo se být rozhodnuto. Proti byl Fabo, jenž si pohrál s obranou a snížil na 3:2. Naděje Přimdy na lepší výsledek zhatil v 82. minutě Blažek, který tak dal tři góly.

BKV Planá – T. Přimda 4:2. Poločas: 1:0. Branky: 33.,72. a 82. Blažek, 65. Bernas (PK) – 60. a 83. Fabo. Rozhodčí: Novák. ŽK: 2:1. Diváci: 20.

PLANÁ: Melounek – Simonides, Rozhoň, Bőhm, P. Bernas, Havlíček, Kuchař, M. Bernas, R. Pánek, Mikač, Blažek. Střídali Hlinčík, Vejvoda, T. Bőhm, Mikota. PŘIMDA: Sarvaš – Hrabovský, Černý, Novohradský, Teplárek, Šedivý, Šneberk, Krýsl, Vondráček, Fabo, Gubáni.

22.2.2009 VSTUP DO DISKUSE

Rybník Regent u Chodové Plané na Tachovsku se připravuje na výlov.
8

Předvolební debata Deníku

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Draci se vznášeli nad Borem

LOUČKA ZA VĚŽÁKEM V BORU PŘILÁKALA DESÍTKY DĚTÍ, kteří přišly ukázat své umění udržet létajícího draka co nejdelší dobu ve vzduchu.

Startuje soutěž Chance být hvězdou. Točte a posílejte videa

Parádičky, skvostné góly. Bláznivý maskot, hluční fanoušci (a sličné fanynky). To všechno přináší fotbal. A právě dnes startuje soutěž, jež určí, kde najdete ty nejzajímavější borce.

Stavitelé chrámů vystavovali v Paříži

Tachov – Už během loňského školního roku se žáci Základní školy Kostelní Tachov zapojili do projektu Hraví architekt – hraví stavitelé chrámů.

Zlatá hlavička Koláře: Viktoria dobyla Letnou!

Praha – Dokázali to! Fotbalisté Viktorie Plzeň zvítězili i v desátém kole první ligy. V Praze na Letné porazili Spartu 1:0 brankou Daniela Koláře. Zároveň desátým vítězstvím v řadě překonali rekord Sparty z podzimu 2011 v počtu vítězství od začátku sezony.