Tatran přejel lídra soutěže

Přimda - 1.A třída: Přimda–Sušice 4:0 (0:0; Jan Hečko, Malý, Sopko, vlastní); ŽK: 5:1; 80 diváků.

14.11.2011

1.A třída: Přimda–Sušice 4:0 Foto: DENÍK/František Hlas

Podzimní část sezony v domácím prostředí zakončil T. Přimda velkolepě. Po zodpovědném a bojovném výkonu „přejel“ lídra soutěže TJ Sušice 4:0.

První celek tabulky se zejména v prvním poločasu prezentoval kombinačním a rychlým fotbalem. Přimdští soupeře eliminovali nasazením a hlavně v úvodu prvního poločasu byli před brankou hostů nebezpečnější. V páté minutě utekl obraně Malý a z úhlu postupoval sám na gólmana, kterého ale neprostřelil. Z následného rohového kopu hlavičkoval nad branku Jan Hečko.

Další minuty se hrály mezi šestnáctkami aniž by se obě mužstva dostala k vážnějšímu ohrožení branky. Sušičti se začali prosazovat nebezpečně v šestnáctce Tatranu až posledních deset minut před přestávkou, ovšem jejich koncovka trpěla nepřesností. Superšanci měl po rychlém protiútoku Szedmák, ale ze dvou metrů nedokázal trefit mezi tyče a míč poslal nad branku. Další dvě střely Vrhela domácí gólman Hlaváček kryl a když v samém závěru poločasu ve výhodné pozici netrefil Králík hlavou míč jak by si představoval, šlo se do kabin za bezbrankového stavu.

Skóre se měnilo v 55. minutě, kdy gólové situaci předcházela příležitost Opavy, jenž se ocitl ve výhodné pozici, ale šance se zalekl a místo zakončení přihrával. Obrana míč odvrátila, což už nedokázala v uvedenou minutu, kdy se ve skrumáži nejlépe orienoval Sopko a poslal Tatran do vedení – 1:0. Vzápětí měl možnost zvýšit vedení domácích Malý, ale gólman Jarolím byl na místě. V 65. minutě už musel kapitulovat, když Malý zahrával rohový kop a míč skončil v síti – 2:0. Sušičtí se snažili něco udělat s nepříznivým stavem, ale příležitost Králíka skončila v 67. minutě jen rohovým kopem.

O šest minut později utekl Jan Hečko a rozjásal podhradí po třetí. Zoufalá snaha hostů o zvrat v utkání tak přišla vniveč a naopak, konečnou podobu výsledku dali opět Přimdští. Nejdříve střídající Cingroš střílel v 85. minutě jen těsně vedle branky a dvě minuty na to si zdeptaní hosté dali vlastní branku. Jar. Hečko poslal před branku prudký míč a ten usměrnil obránce za záda bezmocného gólmana. Po závěrečném hvizdu rozhodčího Langmajera se z překvapivé, ale zasloužené výhry radovali domácí.

Tatran: Hlaváček – Sopko, Opava, Jan Hečko, Teplárek, Karásek, Krýsl, Růžička (80. Cingroš), Jar. Hečko, Malý, (85. J. Brouzda), Coufal. Trenér J. Sopko.

14.11.2011 VSTUP DO DISKUSE

Někteří prodejci na slavnostech obcházeli EET

Táborníci se seznámili s prací policistů, některé úkony si mohli i sami vyzkoušet.
2

Táborníci se stali svědky únosu. Pod dohledem policistů stříleli i ze samopalu

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy.

Na nájezdu i výjezdu D5 u Nové Hospody pokračují stavební práce

Nová Hospoda/Bor – Z důvodu právě probíhající rekonstrukce, která potrvá do středy 30. srpna, upozorňujeme řidiče na úplnou uzavírku výjezdní i nájezdové větve dálnice u Nové Hospody.

Tachov – Fotbalisté FK Tachova po výhře v Mýtě se poprvé v KPM představili domácím fandům. V cestě za výhrou jim měla být Okula Nýrsko.

Planá - Město Planá během uplynulého víkendu ožilo multižánrovým festivalem Vyletnění.