Podzimní část sezony v domácím prostředí zakončil T. Přimda velkolepě. Po zodpovědném a bojovném výkonu „přejel“ lídra soutěže TJ Sušice 4:0.

První celek tabulky se zejména v prvním poločasu prezentoval kombinačním a rychlým fotbalem. Přimdští soupeře eliminovali nasazením a hlavně v úvodu prvního poločasu byli před brankou hostů nebezpečnější. V páté minutě utekl obraně Malý a z úhlu postupoval sám na gólmana, kterého ale neprostřelil. Z následného rohového kopu hlavičkoval nad branku Jan Hečko.

Další minuty se hrály mezi šestnáctkami aniž by se obě mužstva dostala k vážnějšímu ohrožení branky. Sušičti se začali prosazovat nebezpečně v šestnáctce Tatranu až posledních deset minut před přestávkou, ovšem jejich koncovka trpěla nepřesností. Superšanci měl po rychlém protiútoku Szedmák, ale ze dvou metrů nedokázal trefit mezi tyče a míč poslal nad branku. Další dvě střely Vrhela domácí gólman Hlaváček kryl a když v samém závěru poločasu ve výhodné pozici netrefil Králík hlavou míč jak by si představoval, šlo se do kabin za bezbrankového stavu.

Skóre se měnilo v 55. minutě, kdy gólové situaci předcházela příležitost Opavy, jenž se ocitl ve výhodné pozici, ale šance se zalekl a místo zakončení přihrával. Obrana míč odvrátila, což už nedokázala v uvedenou minutu, kdy se ve skrumáži nejlépe orienoval Sopko a poslal Tatran do vedení – 1:0. Vzápětí měl možnost zvýšit vedení domácích Malý, ale gólman Jarolím byl na místě. V 65. minutě už musel kapitulovat, když Malý zahrával rohový kop a míč skončil v síti – 2:0. Sušičtí se snažili něco udělat s nepříznivým stavem, ale příležitost Králíka skončila v 67. minutě jen rohovým kopem.

O šest minut později utekl Jan Hečko a rozjásal podhradí po třetí. Zoufalá snaha hostů o zvrat v utkání tak přišla vniveč a naopak, konečnou podobu výsledku dali opět Přimdští. Nejdříve střídající Cingroš střílel v 85. minutě jen těsně vedle branky a dvě minuty na to si zdeptaní hosté dali vlastní branku. Jar. Hečko poslal před branku prudký míč a ten usměrnil obránce za záda bezmocného gólmana. Po závěrečném hvizdu rozhodčího Langmajera se z překvapivé, ale zasloužené výhry radovali domácí.

Tatran: Hlaváček – Sopko, Opava, Jan Hečko, Teplárek, Karásek, Krýsl, Růžička (80. Cingroš), Jar. Hečko, Malý, (85. J. Brouzda), Coufal. Trenér J. Sopko.