VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip ligu vede po čtvrtém kole Josef Němec z Tachova

TACHOVSKO - Průběžné pořadí v tipovací soutěži

23.4.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Antonín Hříbal


1. – 10. místo
TC0258 Josef Němec, Tachov 13 43
TC0228 Petra Železná, Bor 13 43
TC0275 Jan Bukva, Kočov 10 43
TC0161 Oldřich Zezula, Tachov 10 42
TC0217 Vlastimil Kotous, M. Lázně 10 40
TC0172 Jiří Struček, Tachov 10 40
TC0230 Václav Dedek, Stříbro 10 39
TC0090 Alena Horská, Tachov 10 39
TC0202 Jana Koňaříková, Tachov 10 39
TC0257 Hana Němcová, Tachov 16 37

11. – 100. místo
TC0114 Lenka Koktová, Stráž 10 37
TC0240 Lukáš Krivda, Bor 10 37
TC0137 Josef Kubena, Tachov 10 37
TC0290 Romana Štrinclová, Tachov 10 37
TC0168 Václav Voříšek, Bor 10 37
TC0256 Jaroslav Černý, Tachov 7 37
TC0074 Karel Mourek, Tachov 7 37
TC0194 Marie Hlasová, Stráž 4 37
TC0169 Žofie Voříšková, Bor 4 37
TC0287 Václav Raba, Ch. Újezd 10 36
TC0180 Jana Boušová, Stříbro 7 36
TC0124 Michal Honzík, Láz 4 36
TC0286 Tomáš Wurm, Planá 4 36
TC0315 Jaroslav Šantora, Sytno 13 34
TC0207 Stanislav Koreš, Halže 10 34
TC0144 Richard Všetička, Tachov 10 34
TC0141 Marie Všetičková, Tachov 10 34
TC0203 Petr Koňařík, Tachov 7 34
TC0027 Marie Součková st., Bor 7 34
TC0029 Milan Hruška, Tisová 4 34
TC0319 Jan Kertis, Slavice 4 34
TC0238 Antonín Soukup, Kostelec 4 34
TC0014 Roman Kříž, Bor 10 33
TC0261 Frant. Mařík, Tachov 10 33
TC0126 Jiří Bouše, Stříbro 7 33
TC0129 Vladimír Nejedlý, Tachov 7 33
TC0291 Jakub Štrincl, Tachov 7 33
TC0100 Ladislav Demjan, Stříbro -2 33
TC0309 Petr Loukota, Stříbro 4 32
TC0214 Milan Founě, Ch. Újezd 13 31
TC0205 Jaroslav Hořejš, Ctiboř 13 31
TC0139 Vlasta Hrušková, Tachov 10 31
TC0152 Margita Jabůrková, Tachov 10 31
TC0131 Petr Lokajíček, Tachov 10 31
TC0122 Zdeněk Palich, Konst. Lázně 10 31
TC0229 Petr Růt, Bor 10 31
TC0101 Pavla Rybová, Pernolec 10 31
TC0221 Jan Švábek, Dl. Újezd 10 31
TC0223 Kateřina Danková, Tachov 7 31
TC0012 Jaroslav Folejtar, Bor 7 31
TC0174 Josef Kadlec, Bor 7 31
TC0239 Marie Krivdová, Bor 7 31
TC0073 Vladislav Omcirk, Tachov 7 31
TC0075 Vít Strapina, Tachov 7 31
TC0201 Josef Zima, Tachov 7 31
TC0297 Karel Holeva, Trpísty 4 31
TC0010 Jan Matejčík, Bor 4 31
TC0136 Pavel Vojtuš, Tisová 4 31
TC0149 D. Zezulová, Tachov 4 31
TC0116 František Hlas, Stráž 1 31
TC0155 Helena Krčmová, Cheb 1 31
TC0085 Karel Maňur, Planá 1 31
TC0154 Ivan Šuhaj, Tachov 1 31
TC0366 Martina Radová, Bor 10 30
TC0249 V. Struček, Studánka 10 30
TC0330 Alois Vávra, Milíře 10 30
TC0002 Vladimír Dykas, Tachov 7 30
TC0025 Jiří Komárek, Bor 7 30
TC0057 František Husák, Tachov 4 30
TC0113 Tomáš Koubek, Stráž 4 30
TC0028 Milan Souček, Bor 4 30
TC0276 Petr Novák, Tachov 1 29
TC0127 St. Kos, Stříbro 10 28
TC0310 Aleš Kozelka, Záchlumí 10 28
TC0020 Anna Nožková, Tisová 10 28
TC0188 Miroslav Pokorný, V. Hleďsebe 10 28
TC0068 Jana Duspivová, Studánka 7 28
TC0162 Josef Grzib, Studánka 7 28
TC0271 Martin Hilák, Tachov 7 28
TC0317 Pavel Kovář, Stříbro 7 28
TC0004 Pavel Krampera, Stráž 7 28
TC0049 Petra Krejčová, Tachov 7 28
TC0146 Miroslav Krejsa, Lom u TC 7 28
TC0260 Miloslava Mikesková, Tachov 7 28
TC0003 Lubomír Nejedlý, Tachov 7 28
TC0019 Tereza Nožková, Tisová 7 28
TC0211 František Spěváček, Ch. Planhá 7 28
TC0043 Monika Strapková, Dl. Újezd 7 28
TC0295 Petr Sýkora, Tachov 7 28
TC0001 Miroslav Šašek, Tachov 7 28
TC0300 Miroslav Štrejn st., Záchlumí 7 28
TC0044 Jar. Švábek ml., Dl. Újezd 7 28
TC0042 Jar. Švábek st., Dl. Újezd 7 28
TC0142 Marie Vatterová, Tachov 7 28
TC0212 Josef Balvín, Ch. Planá 4 28
TC0200 Václav Beroun, Lom u TC 4 28
TC0013 Zděnek Bohumil, Bor 4 28
TC0184 Roman Doksanský, Dl. Újezd 4 28
TC0151 Jaroslav Foltas, Tisová 4 28
TC0024 Petr Gajdoš, Studánka 4 28

101. – 200. místo
TC0072 Ladislav Kopáček ml., Brod n. T. 4 28
TC0145 Š. Krejsová, Lom 4 28
TC0039 Václav Lácha, Planá 4 28
TC0040 Pavel Lácha, Planá 4 28
TC0038 Václav Lácha ml., Otín 4 28
TC0037 Božena Láchová, Planá 4 28
TC0301 Jar. Vaněček st., Planá 4 28
TC0102 Dana Vondrušková, M. Lázně 4 28
TC0314 Luboš Vyčichlo, Stříbro 4 28
TC0255 Miloš Červinka, Lesná -2 28
TC0346 Lukáš Honzík, Studánka 10 27
TC0322 Dalibor Kolesa, K. Lázně 10 27
TC0331 David Simeonov, Halže 10 27
TC0332 Dimiter Simeonov, Halže 10 27
TC0098 Vladislav Hráský ml., Stříbro 7 27
TC0173 Jiří Koliha st., Stříbro 7 27
TC0178 Jiří Procházka ml., Damnov 7 27
TC0125 Libor Zeithaml, Nedražice 7 27
TC0218 František Pinc, Ch. Planá 4 27
TC0156 František Schánilec, Tachov 4 27
TC0344 Marcela Sýkorovská, Tachov 4 27
TC0352 Václav Opava, D. Jadruž 1 27
TC0226 Petr Sýkorovský, Tachov 1 27
TC0148 Jan Terela, Milíře 1 27
TC0224 Josef Vaňuš, Tachov 1 27
TC0363 Jiří Haník, Tachov -2 27
TC0091 Karel Švaner, Tachov -2 27
TC0335 Edita Löblová, Sulislav 7 26
TC0192 Marek Sehnalík, Hošťka 7 26
TC0343 Jaroslav Vaněček ml., Planá 7 26
TC0165 Jaroslav Filinger, Tachov 4 26
TC0375 Jaroslava Chvalová, Ch. Planá 4 26
TC0213 Jiří Jeřábek, Ch. Planá 4 26
TC0369 Petr Houser, Bezdružice 1 26
TC0181 Václav Baxa, Stříbro 10 25
TC0063 Karel Duda ml., Tisová 10 25
TC0017 Karel Nožka, Tisová 10 25
TC0153 Stanislav Proft, Tachov 10 25
TC0244 Petr Štrunc, Milíře 10 25
TC0034 B. Vácha, Planá 10 25
TC0036 Dana Váchová, Planá 10 25
TC0158 Miloslav Bočan, Tachov 7 25
TC0067 Jiří Duspiva ml., Studánka 7 25
TC0163 Ludmila Grzibová, Studánka 7 25
TC0284 Martin Horejš, Tachov 7 25
TC0283 Miloslav Horejš, Tachov 7 25
TC0099 Vl. Hráský, Stříbro 7 25
TC0187 Milan Marek, Černošín 7 25
TC0052 Luboš Pernglau, Tachov 7 25
TC0195 František Roček, Oldřichov 7 25
TC0204 Jiří Rytíř, Kladruby 7 25
TC0018 Mariya Tkačuk, Tisová 7 25
TC0105 Ivana Veletová, Tachov 7 25
TC0196 Jakub Zádamský, Tachov 7 25
TC0199 Petr Žalud, Tachov 7 25
TC0082 Frant. Bachroň, Tachov 4 25
TC0272 Miloslav Jucha, Biletín 4 25
TC0323 Jaroslav Kolesa, K. Lázně 4 25
TC0071 Ladislav Kopáček nejml., Brod n. T. 4 25
TC0009 Milan Kunc, Bor 4 25
TC0083 Milan Maczko ml., Tachov 4 25
TC0304 Lukáš Marek, Tachov 4 25
TC0164 Vladimír Matoušek, Tachov 4 25
TC0279 Tomáš Miščuk, Ctiboř 4 25
TC0277 Pavel Opava, Lom u TC 4 25
TC0060 Vl. Šleze, Tisová 4 25
TC0147 Vladimír Špot, Milíře 4 25
TC0051 Karel Štrupl, Tachov 4 25
TC0128 Jaroslav Duspiva, Kladruby 1 25
TC0270 Veronika Holá, Studánka 1 25
TC0089 Jiří Horský, Tachov 1 25
TC0299 Miroslav Štrejn ml., Záchlumí 1 25
TC0306 Petr Kalista, Bezdružice -2 25
TC0372 Josef Simonides, Planá 13 24
TC0064 K. Duda st., Tisová 10 24
TC0357 Roman Kofl, Tachov 10 24
TC0182 Zdeněk Dvořák, Stříbro 7 24
TC0354 Alexander Hilák, Oldřichov 7 24
TC0348 Tomáš Kopecký, Tachov 7 24
TC0225 Václav Sýkorovský, Tachov 7 24
TC0367 Jana Buryanová, Bor 4 24
TC0321 Jiří Hrdlička, Tachov 4 24
TC0374 Pavel Chval, Ch. Planá 4 24
TC0373 Zdeněk Chval, Ch. Planá 4 24
TC0376 Zdeňka Chvalová, Ch. Planá 4 24
TC0365 Jaroslava Dědová, Tisová 10 23
TC0311 M. Míčka, Stříbro 10 23
TC0265 Jan Jucha, Biletín 10 22
TC0296 Jitka Podlesná ml., Tachov 10 22
TC0264 Jan Stach, Dl. Újezd 10 22
TC0232 František Urban, Ch. Planá 10 22
TC0308 Pavel Žalud ml., Tachov 10 22
TC0236 Tomáš Bizoň, Stříbro 7 22
TC0015 Jiří Bočan, Bor 7 22
TC0011 Miroslav Bočan, Bor 7 22
TC0130 Jaromír Matoušek, Tachov 7 22
TC0259 Jaroslav Němec, Tachov 7 22
TC0106 Ludmila Pospíšilová, Tachov 7 22
TC0179 Jiří Procházka st., Damnov 7 22
TC0298 Evžen Ředina, Cebiv 7 22

201. – 300. místo
TC0222 Jan Sňozík, Tachov 7 22
TC0026 Marie Součková ml., Bor 7 22
TC0041 Božena Švábková, Dl, Újezd 7 22
TC0055 Martin Uhlíř, Tachov 7 22
TC0053 Jana Uhlířová, Tachov 7 22
TC0312 Fr. Worzfeld, Stříbro 7 22
TC0210 Milan Brůžek, Ch. Planá 4 22
TC0294 Lukáš Bydžovský, Tachov 4 22
TC0262 Josef Hruška, Tachov 4 22
TC0047 M. Kašpar, Tachov 4 22
TC0070 Radek Kopáček, Brod n. T. 4 22
TC0219 Karel Lokajíček, M. Lázně 4 22
TC0112 Vladimír Pecha, Tachov 4 22
TC0245 Jolana Petrášová, Hošťka 4 22
TC0007 V. Štěpán, Dl. Újezd 4 22
TC0021 Václav Toman, Mýto 4 22
TC0246 Petr Tribula, Tachov 4 22
TC0050 Jan Uhlíř, Tachov 4 22
TC0107 Petr Zoň, Tachov 4 22
TC0045 S. Zušťák, Tachov 4 22
TC0048 L. Zušťáková, Tachov 4 22
TC0176 Miroslav Duspiva, Kladruby 1 22
TC0079 Květa Šídová, Studánka 1 22
TC0046 K. Zušťák, Tachov 1 22
TC0076 Roman Fait, Tachov -5 22
TC0345 Roman Vaňous, Bor 10 21
TC0160 Miroslav Vránek, Ctiboř 9 21
TC0368 Martin Kalista, Bezdružice 7 21
TC0336 Jiří Koliha ml., Stříbro 7 21
TC0054 Josef Uhlíř, Tachov 6 21
TC0087 Milan Haník, Tachov 4 21
TC0058 Karel Novotný, Tisová 4 21
TC0198 Pavel Žalud st., Tachov 1 21
TC0337 Jiří Chejnovský, Tachov -2 21
TC0342 Libuše Vaněčková, Planá -2 21
TC0193 Jan Zušťák, Tachov 7 20
TC0191 Karel Strapek, Hošťka 4 20
TC0065 Luboš Duspiva, Studánka 10 19
TC0386 Pavlína Piklová, Planá 10 19
TC0254 Drahomíra Červinková, Lesná 7 19
TC0066 Jiří Duspiva st., Studánka 7 19
TC0123 Josef Hromka, Cebiv 7 19
TC0208 Josef Chum, Tachov 7 19
TC0170 Lenka Krivdová, Vysočany 7 19
TC0138 Josef Kubena, Tachov 7 19
TC0016 Míra Matejčík, Bor 7 19
TC0134 Jana Petruňová, Tisová 7 19
TC0088 Bohuslav Gabriš, Ch. Planá 4 19
TC0121 Miloš Honzík, Láz 4 19
TC0316 Josef Kabeláč, Úterý 4 19
TC0023 Jaromír Lipchavský, Studánka 4 19
TC0108 Petr Pospíšil, Tachov 4 19
TC0293 Jan Švábek ml., Dl. Újezd 4 19
TC0143 Jaroslav Vatter, Tachov 4 19
TC0220 Miroslav Veleta, Tachov 4 19
TC0243 Radka Větrovská, Tachov 4 19
TC0285 František Wurm, Tachov 4 19
TC0157 Zd. Bočanová, Tachov 1 19
TC0248 Jiří Horkulič, Tachov 1 19
TC0084 Ladislava Maczková, Tachov 1 19
TC0278 Jiří Miščuk, Ctiboř 1 19
TC0077 Lenka Šídová, Studánka 1 19
TC0059 Jana Šlezová, Tisová 1 19
TC0133 Václav Filípek, Tisová -2 19
TC0183 Martin Vrba, Stříbro -2 19
TC0364 Vlasta Kohútová, Tachov 10 18
TC0333 Vlastimil Hudák, Tachov 7 18
TC0250 Dana Stručková, Studánka 7 18
TC0328 Zdeněk Hruška, Tachov 4 18
TC0380 František Keck, Křimice 4 18
TC0031 Ernest Daňko, Tisová 3 18
TC0008 L. Aravík, Částkov 1 18
TC0235 Jindřich Jareš, Stříbro 0 18
TC0109 Josef Jadlovský, Tachov -2 18
TC0349 Jaroslav Uhlíř, Tachov 7 17
TC0159 Jakub Sládek, Tachov 4 17
TC0189 Eva Homolová, Černošín 7 16
TC0033 Petr Michálek, Planá 7 16
TC0062 Jan Petruňo, Tisová 7 16
TC0206 Bronislav Fryšták, Tachov 4 16
TC0280 Marina Králíčková, Tachov 4 16
TC0132 Jiří Mikulanda, Tachov 4 16
TC0289 Libuše Nikodemová, Planá 4 16
TC0237 Vojtěch Petráň, Stříbro 4 16
TC0215 Věra Trávníčková, Halže 4 16
TC0056 Lucie Uhlířová, Tachov 4 16
TC0282 Ruda Blatnický, Studánka 1 16
TC0120 Jaroslav Černý st., Tachov 1 16
TC0274 Josef Dopita, Tachov 1 16
TC0197 Václav Fišer, Oldřichov 1 16
TC0115 Roman Chod, Stráž 1 16
TC0103 Lada Kůtová, Drmoul 1 16
TC0080 Martin Langr, Studánka 1 16
TC0092 Bohuslav Pech, Tachov 1 16
TC0303 Michaela Šichevičová, Kočov 1 16
TC0247 Jana Tribulová, Tachov 1 16
TC0135 Luboš Hruška, Tisová -2 16
TC0263 Oldřich Janovec, Tachov -2 16
TC0111 Dušan Petržík, Tachov -2 16
TC0140 Terezka Kubenová, Tachov -5 16

301. – 397. místo
TC0216 František Chval, Ch. Planá 7 15
TC0338 Jaroslav Kolesa ml., K. Lázně 7 15
TC0329 Josef Vorlovský ml., Tachov 7 15
TC0351 Josef Pikl, Planá 4 15
TC0378 Josef Voráček, Ch. Planá 4 15
TC0371 Jan Bastl, Bezdružice 1 15
TC0069 Lad. Kopáček st., Brod n.T. 1 15
TC0086 Veleta Jaroslav, Stráž -2 15
TC0353 Božena Opavová, D. Jadruž 7 14
TC0350 František Vavřínek, Halže 7 14
TC0281 V. Křemen, Tachov 4 14
TC0190 Josef Opava, Z. Chodov 0 14
TC0358 Mojmír Rožánek, Studánka 0 14
TC0267 Jiří Kovacs, Tisová 10 13
TC0231 Martin Antoš, Tachov 7 13
TC0233 Josef Jiravský, Slavice 7 13
TC0288 Stanislav Nikodem, Planá 7 13
TC0209 Pavel Štrincl, Tachov 7 13
TC0389 Karel Bartoníček, Pernolec 4 13
TC0022 Tomáš Goubej, Studánka 4 13
TC0094 Miroslav Hrad ml., Sytno 4 13
TC0095 Miroslav Hrad st., Sytno 4 13
TC0381 Zdeněk Lacina, Lestkov 4 13
TC0005 Zdenko Petráš, Dl. Újezd 4 13
TC0383 Petr Smetana, Tachov 4 13
TC0117 Radek Černý, Studánka 1 13
TC0119 Jaroslav Černý ml., Studánka 1 13
TC0394 Ota Franc, Tachov 1 13
TC0110 Radek Jadlovský, Damnov 1 13
TC0078 Vítězslav Langr, Studánka 1 13
TC0227 František Machan, Tachov 1 13
TC0118 Andrea Moutvicová, Studánka 1 13
TC0006 E. Plecitá, Dl. Újezd 1 13
TC0318 Milan Sládek, Bezdružice 1 13
TC0035 Veronika Váchová, Planá 1 13
TC0370 Jiří Houser st., Bezdružice 4 12
TC0340 Jaroslav Rut, Tachov 4 12
TC0377 Radek Spěváček, Ch. Planá 4 12
TC0305 Slavomír Kozák, Tachov 0 12
TC0339 Pavel Rut, Tachov -2 12
TC0252 R. Struček, Studánka 4 11
TC0359 Ludmila Šenčáková, Tisová 0 11
TC0362 David Zelený, Tisová 0 11
TC0326 Jan Marek, Ošelín -5 11
TC0081 Milan Maczko, Tachov 4 10
TC0302 David Vaněček st., 1 10
TC0104 Hanka Výrutová, Poděvousy 1 10
TC0096 Martin Barnáš, Nedražice -2 10
TC0093 Miloslav Barnáš, Nedražice -2 10
TC0273 Bohumila Matoušková, Studánka -2 10
TC0097 Petr Demjan, Stříbro -5 10
TC0384 Tomáš Draský, Dl. Újezd 0 9
TC0325 Ivan Horna, Ctiboř -5 9
TC0327 Martin Němeček, M. Lázně -5 9
TC0324 Jan Noha, Bor -5 9
TC0379 Martin Voráček, Ch. Planá -5 9
TC0241 Z. Andrle, Oldřichov 4 8
TC0269 Zdeněk Andrle ml., Oldřichov 4 8
TC0313 Petra Míčková, Stříbro 4 8
TC0355 Jiří Goubej, Studánka 0 8
TC0391 Karel Rožánek, Studánka 0 8
TC0360 Dominik Zelený, Tisová 0 8
TC0061 Lukáš Husák, Tisová 7 7
TC0320 Zuzana Haníková, Tachov 4 7
TC0390 J. Kulíř, Částkov 4 7
TC0030 Libuše Novotná, Tisová 4 7
TC0385 Zuzana Bulavčáková, St. Sedliště 1 7
TC0393 Václav Křemen ml., Tachov 1 7
TC0268 Miloslav Poslušný, Tisová 1 7
TC0175 Marie Fišerová, Oldřichov -2 7
TC0166 Josef Hataj, Tachov -2 7
TC0150 Jan Mička, Sulislav -2 7
TC0242 Miloš Větrovský, Tachov -2 7
TC0167 Miloš Hataj, Tachov -5 6
TC0334 Václav Zahradník, Halže 0 5
TC0361 Milan Zelený, Tisová 0 5
TC0253 Václav Červinka, Lesná -5 5
TC0234 Miloslav Končel, Slavice 4 4
TC0032 Jiří Petruňo, Tisová 1 4
TC0266 Josef Vojáček, Tisová 1 4
TC0292 Zdeněk Hrvík, Tachov 0 4
TC0307 Marek Kalista, Bezdružice -5 4
TC0382 Jaromír Foltas, Tisová 0 3
TC0171 František Krivda, Vysočany 0 3
TC0388 Tomáš Turek, Tachov 0 3
TC0341 Veronika Vrkočová, Tachov -2 3
TC0396 Mojmír Dolinský, Stod 1 1
TC0177 Pavel Hobza, Tachov 0 1
TC0347 Pavel Kopecký, Tachov -2 0
TC0387 Jaromír Matoušek ml., Tachov 4 -2
TC0185 Petr Doksanský, Dl. Újezd 1 -2
TC0397 Milan Dulovec, St. Sedliště -2 -2
TC0392 Petr Grunert, Tachov -2 -2
TC0251 Lukáš Gorelík, Studánka 1 -4
TC0356 Gabriela Goubejová, Studánka 0 -4
TC0186 Josef Pacola, Černošín -2 -5
TC0395 Petr Flašár, Olbramov -5 -5

Kolektivy
1. místo

Béčka Tachov 16 121
2. – 10. místo
Soko Bor 25 116
Formy opravna Tachov 28 114
Hotel U Nádraží Stráž 16 114
Agroservis Kladruby 25 113
Sparta Planá 16 112
Sonin Stříbro 28 109
Bača Team Záchlumí 19 109
Klokánek Bor 22 109
Sportklub Bor 10 107
TAZ Tisová 34 106
C.A.P. Dl. Újezd 28 106
Baliči Kermi Stříbro 25 105
Tučňáci Tachov 28 103
Rošťáci Tachov 22 103
Žabky Bor 28 102
SPP Obušek Tachov 28 102
Hasiči Tachov 22 100
SLZA Ch. Planá 16 98
Hrde Stříbro 7 95

21. – 45. místo
Koloniál Tisová 13 95
3+1 Tachov 13 93
Hotel Club Tachov 10 91
Rybáři Studánka 31 91
Kopečkovic Brod n. T. 13 90
Tuneláři Tachov 22 88
FK Nynkov Tachov 13 88
Cargo Tachov 7 86
Invaze Tisová 7 85
Fotbalistky Trstenice 16 85
JLDJ Planá 10 85
Hostinec u Kulaté Báby Studánka 16 82
Viktoria Tachov 24 81
Děravý ruk. Stříbro 31 81
ČD Tachov 13 79
Potraviny Vácha Planá 28 79
Šenk U Petra Bezdružice 13 74
RHS Tisová 34 72
Dudáci Studánka 4 70
Masáže Jadlovský Tachov 1 69
Agročas Částkov 10 66
Pila Tisová 12 63
Zkušenej tým Studánka 4 55
P.M. Sytno 4 46
KUPLE Planá -20 38

23.4.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Městský úřad

Stropní ventilátory zvýší komfort při čekání na úřadě

Jaroslav Kracík

Kracíkovi role učitele nevadí. Mladým pomůžu rád, říká útočník

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Pusťte si televizi. Rodí tam Plzeňanky

Unikátní pohled do nejintimnějších okamžiků každé ženy, který se natáčel v plzeňské fakultní nemocnici, právě startuje. 

Viktoria letí na Kypr. Pro postup?

Čtvrteční odveta play-off začíná v Larnace v 18.00 hodin SEČ.

Vysněné dětské postele

Dětský pokoj potřebuje pořádnou postel. Ale obyčejné postele jsou plné nesplněných dětských snů. Zkuste splnit nějaké ty sny i vysněnou postelí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení