VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Čtyřem stovkám tipařů stále vévodí žena

TACHOVSKO - Startovní listina Tip ligy čtenářů Tachovského deníku se ve druhém kole rozrostla o další dvacítku nových jmen

29.8.2007
SDÍLEJ:

TipligaFoto: DENÍK



1. místo
TC0201Alena Horská, Tachov 8 27
2. místo
TC0350Milan Kunc, Bor 11 22
TC0041Jiří Struček, Tachov 11 22
TC0186Ol. Zezula, Tachov 8 22
5. místo
TC0134Pavel Kopecký, Tachov 13 21
TC0351Miroslav Bočan, Bor 10 21
TC0200Jiří Horský, Tachov 10 21
TC0301Josef Kabeláč, Úterý 10 21
TC0184Štěpánka Žižková, Tachov 10 21
TC0091Miloš Honzík, Láz 7 21
11. místo
TC0010Josef Balvín, Ch. Planá 14 19
TC0007Josef Chum, Tachov 11 19
TC0353Jan Matejčík, Bor 11 19
TC0203Bohuslav Pech, Tachov 11 19
TC0202Karel Švaner, Tachov 11 19
TC0205Bohuslav Gábriš, Ch. Planá 8 19
TC0248Pavel Chval, Ch. Planá 8 19
TC0246Zdeněk Chval, Ch. Planá 8 19
TC0247Jar. Chvalová, Ch. Planá 8 19
TC0249Zdeňka Chvalová, Ch. Planá 8 19
TC0256Petr Lokajíček, Tachov 8 19
TC0206Jaroslav Veleta, Stráž uTC 8 19
TC0083Petr Žalud, Tachov 8 19
TC0196Jiří Rytíř, Kladruby 5 19
TC0006Pavel Štrincl, Tachov 5 19
26. místo
TC0274Jiří Petruňo, Tisová 13 18
TC0075p. Poslušný, Tisová 13 18
TC0281Jaroslav Černý ml., Tachov 10 18
TC0309Alena Semanová, Studánka 10 18
TC0255Vladimír Nejedlý, Tachov 8 18
TC0110Jaroslav Duspiva, Kladruby 7 18
TC0294Miroslav Hrad st., Sytno 7 18
TC0057Miroslav Kaše, Studánka 5 18
TC0174Marie Součková, Bor 5 18
TC0324Josef Vaňus, Tachov 5 18
TC0011Antonín Soukup, Kostelec 4 18
37. místo
TC0279A. Moutvicová, Tachov 10 17
TC0175Marie Součková ml., Bor 4 17
39. místo
TC0054Pavel Pour ml., Bor 11 16
TC0287Ladislav Barták, Brod n. T. 8 16
TC0018Miroslav Duspiva, Stříbro 8 16
TC0283Fr. Hlas st., Stráž 8 16
TC0151Miloslav Horejš, Tachov 8 16
TC0087Vlasta Hrušková, Tachov 8 16
TC0051František Janda,LomuTC 8 16
TC0315Miloslav Jucha, Biletín 8 16
TC0176Jiří Komárek, Bor 8 16
TC0217Aleš Kozelka, Záchlumí 8 16
TC0136Karel Lokajíček, Mar. Lázně 8 16
TC0199Josef Pacola, Černošín 8 16
TC0262Ludmila Šimčáková, Tisová 8 16
TC0364V. Štěpán, Dl. Újezd 8 16
TC0092Jaroslav Vatter, Tachov 8 16
TC0096Miroslav Veleta, Tachov 8 16
TC0070Václav Voříšek, Bor 8 16
TC0369K. Bartoníček, Pernolec 5 16
TC0215Petra Benešová, Stříbro 5 16
TC0016Jana Boušová, Stříbro 5 16
TC0049Roman Doksanský, Dl. Újezd 5 16
TC0307Petr Gajdoš, Studánka 5 16
TC0295Miroslav Hrad ml., Sytno 5 16
TC0124Petra Kalivodová, Kočov 5 16
TC0336Jiří Kret,LomuTC 5 16
TC0207Karel Maňur, Planá uML 5 16
TC0059Hana Němcová, Tachov 5 16
TC0183Petr Tribula, Tachov 5 16
TC0080Jakub Vondráček, Tachov 5 16
TC0305Alena Fialová, Bezdružice 2 16
TC0376Marie Krivdová st., Bor 2 16
TC0235Tomáš Miščuk, Ctiboř 2 16
71. místo
TC0219Romana Barnášová, Nedražice 10 15
TC0068Marek Sehnalík, Hoštka 10 15
TC0297Martin Barnáš, Nedražice 8 15
TC0094Jan Švábek, Dl. Újezd 8 15
TC0194Jana Koňaříková, Tachov 7 15
TC0237Stanislav Koreš, Halže 7 15
TC0085Terezka Kubenová, Tachov 7 15
TC0208Martin Němeček, Mar. Lázně 7 15
TC0320Vít Strapina, Tachov 7 15
TC0062D. Stručková, Studánka 7 15
TC0358Barbora Kalistová, Bezdružice 5 15
TC0099Bohuslav Lanc, Dl. Újezd 5 15
TC0286Petr Otava, Brod n. Tichou 5 15
TC0293Květa Šídová, Studánka 5 15
TC0138Milan Brůžek, Ch. Planá 4 15
TC0282Radek Černý, Tachov 4 15
TC0088Josef Hromka, Cebiv 4 15
TC0214Silvestr Dobročáry, Stříbro 2 15
TC0139František Chval, Ch. Planá 2 15
TC0180Pavel Opava,LomuTC 2 15
91. místo
TC0019Stanislav Kos, Stříbro 10 14
TC0039Helena Krčmová, Cheb 4 14
93. místo
TC0197Eva Homolová, Černošín 14 13
TC0296Miloslav Barnáš, Nedražice 8 13
TC0273Ernest Daňko, Tisová 8 13
TC0352Jaroslav Folejtar, Bor 8 13
TC0337Jiří Hora,LomuTC 8 13
TC0153Jaroslav Horejš, Ctiboř 8 13
TC0367J. Kulíř, Částkov 8 13
TC0079Lukáš Schnemayer, Újezd p. Př. 8 13
TC0167Jaroslav Uhlíř, Tachov 8 13
TC0260Milan Zelený, Tisová 8 13
TC0150Jiří Bočan, Bor 5 13
TC0347Luboš Duspiva, Studánka 5 13
TC0108František Fafílek, Stříbro 5 13
TC0048J. Goubej, Studánka 5 13
TC0031Josef Hataj, Tachov 5 13
TC0210Ivan Horna, Ctiboř 5 13
TC0304Petr Houser, Bezdružice 5 13
TC0303Jiří Houser ml., Praha 3 5 13
TC0272Milan Hruška, Tisová 5 13
TC0220Roman Ichnatolya, Sytno 5 13
TC0058Hana Kašová, Studánka 5 13
TC0009Jiří Koliha st., Stříbro 5 13
TC0335Jiří Kret ml.,LomuTC 5 13
TC0086Pepíček Kubena, Tachov 5 13
TC0209Jan Marek, Ošelín 5 13
TC0365A. Míček, Částkov 5 13
TC0056Jaroslav Němec, Tachov 5 13
TC0211Jan Noha, Bor 5 13
TC0241Ludmila Pospíšilová, Tachov 5 13
TC0097Jan Sňozík, Tachov 5 13
TC0100Miroslav Šašek, Tachov 5 13
TC0374Karel Štrupl, Tachov 5 13
TC0357Jana Uhlířová, Tachov 5 13
TC0368P. Vavřička, V. Rapotín 5 13
TC0310Miloslav Vrba, Tachov 5 13
TC0313Richard Všetička, Tachov 5 13
TC0182Marie Všetičková, Tachov 5 13
TC0375TomášWurm,Planá 5 13
TC0362S. Zušťák, Tachov 5 13
TC0128František Bachroň, Tachov 2 13
TC0022Marcel Bizoň, Stříbro 2 13
TC0109Jiří Bouše, Stříbro 2 13
TC0140Milan Founě, Ch. Újezd 2 13
TC0090Michal Honzík, Láz 2 13
TC0135Tomáš Kopecký, Tachov 2 13
TC0298Pavel Kovář, Stříbro 2 13
TC0232V. Křemen, Tachov 2 13
TC0290Vítězslav Langr, Studánka 2 13
TC0127Milan Maczko, Tachov 2 13
TC0130Milan Maczko ml., Tachov 2 13
TC0129Ladislava Maczková, Tachov 2 13
TC0017Pavel Masař, Nedražice 2 13
TC0318Vladislav Omcirk, Tachov 2 13
TC0032Stanislav Sýkora, Tachov 2 13
TC0146František Urban, Ch. Planá 2 13
TC0072Žofie Voříšková, Bor 2 13
TC0363L. Zušťáková, Tachov 2 13
150. místo
TC0204Milan Haník, Tachov 7 12
TC0189Veronika Holá, Studánka 7 12
TC0147Vlastimil Hudák, Tachov 7 12
TC0164Oldřich Janovec, Tachov 7 12
TC0155Stanislav Nikodem, Planá 7 12
TC0213Pavel Pauch, Stříbro 7 12
TC0242Pavla Rybová, Pernolec 7 12
TC0119Pavel Vojtuš, Tisová 7 12
TC0065Veronika Vrkočová, Tachov 7 12
TC0023Tomáš Bizoň, Stříbro 5 12
TC0089Zdeněk Palich, K. Lázně 5 12
TC0240Petr Pospíšil, Tachov 5 12
TC0043František Schánilec, Tachov 4 12
TC0038Ivan Šuhaj, Tachov 4 12
TC0280Jaroslav Černý st., Tachov -1 12
TC0216Růžena Dobročáryová, Stříbro -1 12
166. místo
TC0396Vl. Hráský ml., Stříbro 11 11
167. místo
TC0379Jiří Dvořák, St. Sedliště 10 10
TC0402p. Chejnovská, Tachov 10 10
TC0339Marian Bečvář, Tachov 8 10
TC0341Dalibor Chada, Tachov 8 10
TC0361M. Kašpar, Tachov 8 10
TC0106Slavomír Kozák, Dl. Újezd 8 10
TC0340Jan Švábek, Dl. Újezd 8 10
TC0093Marie Vatterová, Tachov 8 10
TC0261David Zelený, Tisová 8 10
TC0342Václav Zeman, Dl. Újezd 8 10
TC0078Ruda Blatnický, Studánka 5 10
TC0160Zdeňka Bočanová, Tachov 5 10
TC0036Katka Danková, Tachov 5 10
TC0029Martin Hilák, Tachov 5 10
TC0267František Husák, Tachov 5 10
TC0359Petr Kalista, Bezdružice 5 10
TC0278Radek Kopáček, Brod n. Tichou 5 10
TC0046M. Krejsa,LomuTC 5 10
TC0105Lukáš Marek, Tachov 5 10
TC0198Milan Marek, Černošín 5 10
TC0332P. Michálek, Planá 5 10
TC0270Karel Novotný, Tisová 5 10
TC0098Jolana Petrášková, Hošťka 5 10
TC0173Milan Souček, Bor 5 10
TC0040Jan Stach, Dl. Újezd 5 10
TC0239Petr Zoň, Tachov 5 10
TC0366L. Aravík, Částkov 2 10
TC0123Jan Bukva, Kočov 2 10
TC0162Jan Hroneš,LomuTC 2 10
TC0076Josef Kadlec, Bor 2 10
TC0275L. Kopáček ml., Brod n. Tichou 2 10
TC0102Pavel Krampera, Stráž 2 10
TC0254Petra Krejčová, Tachov 2 10
TC0045Š. Krejsová,LomuTC 2 10
TC0084Josef Kubena, Tachov 2 10
TC0251Milan Kubeš, Studánka 2 10
TC0252Lenka Kubešová, Studánka 2 10
TC0243Lada Kůtová, Drmoul 2 10
TC0291Martin Langr, Studánka 2 10
TC0218Petr Loukota, Stříbro 2 10
TC0222Vojtěch Petráň, Stříbro 2 10
TC0145František Pinc, Ch. Planá 2 10
TC0002Jitka Podlesná ml., Tachov 2 10
TC0021Jiří Procházka st.,Damnov 2 10
TC0154Josef Simonides, Planá 2 10
TC0166Marcela Sýkorovská, Tachov 2 10
TC0323Václav Sýkorovský, Tachov 2 10
TC0271Erik Šály, Tisová 210
TC0370Miroslav Štrejn, Záchlumí 2 10
TC0253Jan Uhlíř, Tachov 2 10
TC0330B. Vácha, Planá 2 10
TC0331Dana Váchová, Planá 2 10
TC0171p. Zádamský, Tachov 2 10
TC0158Miloslav Zušťák, Planá 2 10
TC0302Jiří Houser st., Bezdružice –1 10
TC0163Milan Němec,LomuTC –1 10
TC0067Karel Strapek, Hoštka –1 10
TC0325Petr Sýkorovský, Tachov –1 10
TC0191Alois Vávra, Milíře –1 10
TC0014Petra Železná, Bor –1 10
227. místo
TC0373Luboš Pernglau, Tachov 8 9
TC0179Zdeněk Hruška, Tachov 7 9
TC0125Veronika Kalivodová, Kočov 7 9
TC0144Martin Voráček, Ch. Planá 7 9
TC0152Martin Horejš, Tachov 5 9
TC0026Vl. Hráský, Stříbro 4 9
TC0131Z. Petráš, Dl. Újezd 4 9
TC0132E. Plecitá, Dl. Újezd 4 9
TC0149Václav Beroun,LomuTC 1 9
TC0121Václav Filípek st., Tisová 1 9
TC0372M. Štrejn ml., Záchlumí 1 9
TC0236Marina Králíčková, Tachov -2 9
239. místo
TC0397Zdeněk Bohumil, Bor 8 8
TC0403Zuzana Haníková, Tachov 8 8
TC0418Petr Hobza, Tachov 8 8
TC0417Pavel Hobza ml., Tachov 8 8
TC0416Pavel Hobza st., Tachov 8 8
TC0404Jiří Hrdlička, Tachov 8 8
TC0415p. Huttaj, Halže 8 8
TC0414Tomáš Koubek, Stráž 8 8
TC0405J. Poláček, St. Sedliště 8 8
TC0395Milan Sládek, Bezdružice 8 8
TC0406Jan Viterna, St. Sedliště 8 8
TC0055Pavel Devera, Tachov 1 8
TC0004Jaroslav Autta, Halže 0 8
TC0226Miroslav Havel, 0 8
TC0227Miroslav Havel ml., 0 8
TC0024Petr Demjan, Stříbro -2 8
TC0317JIří Haník, Tachov -2 8
256. místo
TC0390František Kopecký, Tachov 7 7
TC0170Václav Červinka, Lesná 5 7
TC0321Roman Fait, Tachov 5 7
TC0142Vlastimil Kotous, Mar. Lázně 5 7
TC0104Bedřich Marek, Tachov 5 7
TC0190Bohumila Matoušková, Studánka 5 7
TC0338Karel Nožka, Tisová 5 7
TC0344Tereza Nožková, Tisová 5 7
TC0001Petr Sýkora, Tachov 5 7
TC0159Miloslav Bočan, Tachov 2 7
TC0181Jaroslav Černý, Tachov 2 7
TC0050Petr Doksanský, Dl. Újezd 2 7
TC0265Karel Duda ml., Tisová 2 7
TC0263Karel Duda st., Tisová 2 7
TC0161Jan Gorelík, Tachov 2 7
TC0030Miloš Hataj, Tachov 2 7
TC0195K. Holeva, Trpísty 2 7
TC0178Josef Hruška, Tachov 2 7
TC0013Pavel Kolda, Planá 2 7
TC0012Lenka Koldová, Planá 2 7
TC0257Jaromír Matoušek, Tachov 2 7
TC0060Josef Němec, Tachov 2 7
TC0225Josef Opava, Z. Chodov 2 7
TC0264Jan Petrůňo, Tisová 2 7
TC0117Dušan Petržík, Tachov 2 7
TC0228Josef Pikl, Planá 2 7
TC0238Ivana Říhová, Tachov 2 7
TC0063Dimiter Simeonov, Halže 2 7
TC0008Vlastimil Sládek, Tachov 2 7
TC0355Martin Uhlíř, Tachov 2 7
TC0073Josef Vojáček, Tisová 2 7
TC0133Josef Vorlovský ml., Tachov 2 7
TC0299Luboš Vyčichlo, Stříbro 2 7
TC0245Hanka Výrutová, Poděvousy 2 7
TC0156FrantišekWurm,Tachov 2 7
TC0187Jan Švagr, Planá 0 7
TC0137Miroslav Bárta, Stříbro -1 7
TC0103Vladimír Dykas, Tachov -1 7
TC0231Josef Grzib, Studánka -1 7
TC0120Luboš Hruška, Tisová -1 7
TC0284Roman Chod, Stráž -1 7
TC0314Jan Jucha, Biletín -1 7
TC0285Lenka Koktová, Stráž -1 7
TC0233V. Křemen ml., Tachov -1 7
TC0306Jaromír Lipchavský, Studánka -1 7
TC0319Karel Mourek, Tachov -1 7
TC0122Jana Petruňová, Tisová -1 7
TC0015Petr Růt, Bor -1 7
TC0371Evžen Ředina, Cebiv -1 7
TC0269Vladimír Šleze, Tisová -1 7
TC0268Jana Šlezová, Tisová -1 7
TC0034Jan Švábek ml., Dl. Újezd -1 7
TC0356Josef Uhlíř, Tachov -1 7
TC014Josef Voráček, Ch. Planá -1 7
TC0107Libor Zeithaml, Nedražice -1 7
TC0322František Machan, Tachov -4 7
TC0005Miroslav Vránek, Ctiboř -4 7
TC0028Josef Zima, Tachov -4 7
314. místo
TC0047G. Goubejová, Studánka 7 6
TC0027Václav Baxa, Stříbro 4 6
TC0115Josef Jadlovský, Tachov 4 6
TC0244Dana Vondrušková, M. Lázně 4 6
TC0328V. Lácha ml., Otín -1 6
TC0020Jiří Procházka ml.,Damnov -1 6
TC0064David Simeonov, Halže -1 6
TC0111Jaroslav Švábek, Dl. Újezd -1 6
TC0258Jiří Mikulanda, Tachov -7 6
323. místo
TC0407Zdeněk Andrle, Oldřichov 5 5
TC0408Zdeněk Andrle ml., Oldřichov 5 5
TC0412Petr Grunert, Tachov 5 5
TC0386Lukáš Havel, Tachov 5 5
TC0411V. Němeček, Pernolec 5 5
TC0410K. Zušťák, Tachov 5 5
TC0033Jaroslav Janků, Tachov 0 5
TC0177Jana Tribulová, Tachov 0 5
331. místo
TC0221Lukáš Honzík, Láz 8 4
TC0277L. Kopáček nejml., Brod n. Tichou 5 4
TC0345Anna Nožková, Tisová 5 4
TC0095Romana Štrinclová, Tachov 5 4
TC0419Marcela Hobzová, Tachov 4 4
TC0157V. Harvánek, Planá 2 4
TC0193Petr Koňařík, Tachov 2 4
TC0044František Mařík, Tachov 2 4
TC0052Miloslava Mikesková, Tachov 2 4
TC0234Jiří Miščuk, Ctiboř 2 4
TC0185Jaroslav Nový, Tachov 2 4
TC0148Martin Posášil, Tachov 2 4
TC0172p. Roček, Oldřichov 2 4
TC0334Stanislav Samek,LomuTC 2 4
TC0141František Spěváček, Ch. Planá 2 4
TC0333Veronika Váchová, Planá 2 4
TC0082Pavel Žalud ml., Tachov 2 4
TC0165Josef Dopita, Tachov -1 4
TC0230Ludmila Grzibová, Studánka -1 4
TC0316Jiří Horkulič, Tachov -1 4
TC0250Petr Chval, Ch. Planá -1 4
TC0329Václav Lácha, Planá -1 4
TC0327Pavel Lácha, Planá -1 4
TC0326Božena Láchová, Planá -1 4
TC0311Tomáš Majerčík, Tachov -1 4
TC0037Petr Novák, Tachov -1 4
TC0114Monika Strapková, Dl. Újezd -1 4
TC0112Jaroslav Švábek ml., Dl. Újezd -1 4
TC0113Božena Švábková, Dl. Újezd -1 4
TC0042Jan Zušťák, Tachov -1 4
TC0081Pavel Žalud st., Tachov -1 4
TC0003Václav Dedek, Stříbro -4 4
TC0300Jaroslav Šantora, Sytno -4 4
TC0308Václav Toman, Mýto -4 4
TC0354Lucie Uhlířová, Tachov -4 4
366. místo
TC0276L. Kopáček st., Brod n. Tichou 4 3
367. místo
TC0382Petr Andrle, Nedražice 2 2
TC0381Alena Andrlová, Nedražice 2 2
TC0378Z. Belucz, Planá 2 2
TC0385Milan Eichinger, Halže 2 2
TC0380Martin Ichnatolya, Sytno 2 2
TC0399Jaroslav Kolesa, K. Lázně 2 2
TC0398Dalibor Kolesa, K. Lázně 2 2
TC0389Fr. Kopecký, Tachov 2 2
TC0384Eva Sňozíková, Tachov 2 2
TC0387Rostislav Struček, Studánka 2 2
TC0229Jan Chomout, Ch. Planá 0 2
378. místo
TC0377Marie Krivdová ml., Bor 5 1
TC0169Dr. Červinková, Lesná 2 1
TC0074Jiří Kovacs, Tisová 2 1
TC0035Jakub Štrincl, Tachov 2 1
TC0343Mariya Tkačuk, Tisová 2 1
TC0224Zdeněk Dvořák, Stříbro -1 1
TC0223Karel Langer, Stříbro -1 1
TC0101Luboš Nejedlý, Tachov -1 1
TC0053Pavel Pour st., Bor -1 1
TC0069Jaroslav Rut, Tachov -1 1
TC0071Michal Sedlák, Bor -1 1
TC0292Lenka Šídová, Studánka -1 1
TC0289Zuzana Bartáková, Brod n. Tichou -4 1
TC0266Lukáš Husák, Tisová -4 1
TC0288Václav Křehlík, Brod n. Tichou -4 1
TC0212Petr Pobeha, Stříbro -4 1
TC0312Martin Roubal, Tachov -4 1
395. místo
TC0388Lukáš Gorelík, Studánka -1 -1
TC0391Jan Kaprhál, Kšice -1 -1
TC0392Anna Kaprhálová, Kšice -1 -1
TC0413Jan Kertis, Slavice -1 -1
TC0409Vladimír Matoušek, Tachov -1 -1
TC0383Jaroslav Mertl, Tachov -1 -1
401. místo
TC0192Petr Štrunc, Milíře 2 -2
TC0349Jiří Duspiva, Studánka -1 -2
TC0188Roman Houda, Lužná -1 -2
TC0116Radek Jadlovský,Damnov -1 -2
TC0118Vladimír Pecha, Tachov -1 -2
TC0066Pavel Svoboda, Hoštka -1 -2
TC0077M. Tomko,Damnov -1 -2
TC0168Miloš Červinka, Lesná -4 -2
TC0025Ladislav Demjan, Stříbro -4 -2
TC0259Dominik Zelený, Tisová -4 -2
TC0126Václav Kalivoda, Kočov -7 -2
412. místo
TC0401Jaroslav Kolesa ml., K. Lázně -4 -4
TC0400Petra Kolesová, K. Lázně -4 -4
TC0393Ladislav Pikl, H. Jadruž -4 -4
TC0394Z. Svěrák,LomuTC -4 -4
416. místo
TC0348Jiří Duspiva ml., Studánka -1 -5
TC0061V. Struček, Studánka -1 -5
TC0346Jana Duspivová, Studánka -4 -5
419. místo
TC0360Martin Kalista, Hereford G.B. -5 -6

Sportklub má desetibodový náskok

1. místo
Sportklub Bor 40 86
2. místo
Slza Ch. Planá 32 76
3. místo
Klokánek Bor 40 75
4. místo
ČD-CARGO 28 66
5. místo
P.M. Sytno 28 62
Zkušenej tým Tachov 23 62
7. místo
Baliči Kermi Stříbro 18 61
8. místo
Pila Tisová 28 54
LÁLATÝM 22 54
Kuple Planá 22 54
11. místo
ČD-TACHOV 8 52
SKZBor 26 52
Houseři Bezdružice 11 52
14. místo
FKPernolec 22 51
Agroservis Kladruby 13 51
16. místo
SPP Obušek Tachov 11 50
17. místo
Tučnáci 26 48
18. místo
Masakr -LomuTC 20 46
19. místo
Hotel Club Tachov 2 45
Sonin Stříbro 10 45
HostinecUKulaté báby 10 45
22. místo
Agročas Částkov 20 44
23. místo
Psi gumoví 23 42
Tuneláři Tachov 17 42
Béčka Tachov 13 42
26. místo
FKNynkov 20 41
27. místo
UDTachov 32 40
Aje to Tachov 8 40
29. místo
Dudáci Studánka 8 39
30. místo
Hotel u nádraží Stráž 14 38
31. místo
Rodina Zelených 20 37
32. místo
Fotbalistky Trstenice 15 35
3+1 Tachov 4 35
Invaze Tisová 6 35
35. místo
Koloniál Tisová 8 34
Potraviny Vácha 11 34
37. místo
Bona Brod 5 33
Bohemians Kočov 7 33
39. místo
FormyOFTachov 5 31
ViktoriaTC 2 31
Tipéři KeyTC 5 31
42. místo
Hobza family Tachov 28 28
43. místo
Kopečkovic 16 27
44. místo
Hrde Stříbro 9 26
45. místo
BačaTeamSlavice 1 25
46. místo
Hliníkáři Tisová 2 22
47. místo
TAZTisová 17 19
48. místo
CAP -4 18
Sparta Planá -4 18
50. místo
Masáže JadlovskýTC 4 9
51. místo
Rybáři Studánka -1 1
52. místo
Farma Slavice -4 -4

29.8.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Dvorek nabídne hudbu i divadlo

V prostorách Jízdárny ve Světcích se uskutečnil čtvrtý koncert cyklu Dveře Jízdárny dokořán.
10

Jízdárnu rozezněly lovecké rohy

Stropní ventilátory zvýší komfort při čekání na úřadě

Tachov – Vydýchaný stojící vzduch na chodbách Městského úřadu v Tachově, který návštěvníky ničil při návštěvě budovy především v letních měsících, je minulostí.

Kracíkovi role učitele nevadí. Mladým pomůžu rád, říká útočník

Plzeň – Vytáhnout nahoru další mladíky. Úkol pro hokejového útočníka Jaroslava Kracíka, který se po návratu ze zahraničí chystá v mateřské Škodě Plzeň už na třetí sezonu.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Pusťte si televizi. Rodí tam Plzeňanky

Unikátní pohled do nejintimnějších okamžiků každé ženy, který se natáčel v plzeňské fakultní nemocnici, právě startuje. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení