VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip ligu 2007 vede po třetím kole Marie Součková z Boru

TACHOVSKO - Jaké je průběžné pořadí?

5.9.2007
SDÍLEJ:

TipligaFoto: DENÍK


1. – 10. místo
TC0175 Marie Součková ml., Bor u TC 14 31
TC0041 Jiří Struček, Tachov 8 30
TC0201 Alena Horská, Tachov 2 29
TC0353 Jan Matejčík, Bor 8 27
TC0186 Ol. Zezula, Tachov 5 27
TC0255 Vladimír Nejedlý, Tachov 8 26
TC0324 Josef Vaňus, Tachov 8 26
TC0200 Jiří Horský, Tachov 5 26
TC0051 František Janda, Lom u TC 8 24
TC0262 Ludmila Šimčáková, Tisová 8 24

11. – 100. místo
TC0203 Bohuslav Pech, Tachov 5 24
TC0196 Jiří Rytíř, Kladruby 5 24
TC0006 Pavel Štrincl, Tachov 5 24
TC0350 Milan Kunc, Bor 2 24
TC0068 Marek Sehnalík, Hoštka 8 23
TC0062 D. Stručková, Studánka 8 23
TC0336 Jiří Kret, Lom u TC 7 23
TC0274 Jiří Petruňo, Tisová 5 23
TC0309 Alena Semanová, Studánka 5 23
TC0174 Marie Součková, Bor 5 23
TC0091 Miloš Honzík, Láz 2 23
TC0134 Pavel Kopecký, Tachov 2 23
TC0347 Luboš Duspiva, Studánka 8 21
TC0352 Jaroslav Folejtar, Bor 8 21
TC0337 Jiří Hora, Lom u TC 8 21
TC0318 Vladislav Omcirk, Tachov 8 21
TC0241 Ludmila Pospíšilová, Tachov 8 21
TC0287 Ladislav Barták, Brod n. Tichou 5 21
TC0215 Petra Benešová, Stříbro 5 21
TC0049 Roman Doksanský, Dl. Újezd 5 21
TC0018 Miroslav Duspiva, Stříbro 5 21
TC0124 Petra Kalivodová, Kočov 5 21
TC0136 Karel Lokajíček, Mar. Lázně 5 21
TC0235 Tomáš Miščuk, Ctiboř 5 21
TC0199 Josef Pacola, Černošín 5 21
TC0096 Miroslav Veleta, Tachov 5 21
TC0070 Václav Voříšek, Bor 5 21
TC0256 Petr Lokajíček, Tachov 2 21
TC0202 Karel Švaner, Tachov 2 21
TC0204 Milan Haník, Tachov 8 20
TC0155 Stanislav Nikodem, Planá 8 20
TC0358 Barbora Kalistová, Bezdružice 5 20
TC0237 Stanislav Koreš, Halže 5 20
TC0085 Terezka Kubenová, Tachov 5 20
TC0094 Jan Švábek, Dl. Újezd 5 20
TC0207 Karel Maňur, Planá u ML 4 20
TC0110 Jaroslav Duspiva, Kladruby 2 20
TC0075 p. Poslušný, Tisová 2 20
TC0011 Antonín Soukup, Kostelec 2 20
TC0184 Štěpánka Žižková, Tachov -1 20
TC0039 Helena Krčmová, Cheb 5 19
TC0297 Martin Barnáš, Nedražice 4 19
TC0214 Silvestr Dobročáry, Stříbro 4 19
TC0320 Vít Strapina, Tachov 4 19
TC0279 Andrea Moutvicová, Tachov 2 19
TC0218 Petr Loukota, Stříbro 8 18
TC0261 David Zelený, Tisová 8 18
TC0022 Marcel Bizoň, Stříbro 5 18
TC0109 Jiří Bouše, Stříbro 5 18
TC0273 Ernest Daňko, Tisová 5 18
TC0140 Milan Founě, Ch. Újezd 5 18
TC0031 Josef Hataj, Tachov 5 18
TC0272 Milan Hruška, Tisová 5 18
TC0058 Hana Kašová, Studánka 5 18
TC0135 Tomáš Kopecký, Tachov 5 18
TC0086 Pepíček Kubena, Tachov 5 18
TC0032 Stanislav Sýkora, Tachov 5 18
TC0072 Žofie Voříšková, Bor 5 18
TC0310 Miloslav Vrba, Tachov 5 18
TC0313 Richard Všetička, Tachov 5 18
TC0182 Marie Všetičková, Tachov 5 18
TC0260 Milan Zelený, Tisová 5 18
TC0016 Jana Boušová, Stříbro 2 18
TC0305 Alena Fialová, Bezdružice 2 18
TC0307 Petr Gajdoš, Studánka 2 18
TC0283 Fr. Hlas st., Stráž 2 18
TC0151 Miloslav Horejš, Tachov 2 18
TC0087 Vlasta Hrušková, Tachov 2 18
TC0315 Miloslav Jucha, Biletín 2 18
TC0176 Jiří Komárek, Bor 2 18
TC0217 Aleš Kozelka, Záchlumí 2 18
TC0376 Marie Krivdová st., Bor 2 18
TC0054 Pavel Pour ml., Bor 2 18
TC0010 Josef Balvín, Chodová Planá -1 18
TC0205 Bohuslav Gábriš, Ch. Planá -1 18
TC0007 Josef Chum, Tachov -1 18
TC0246 Zdeněk Chval, Ch. Planá -1 18
TC0248 Pavel Chval, Ch. Planá -1 18
TC0249 Zdeňka Chvalová, Ch. Planá -1 18
TC0247 Jaroslava Chvalová, Ch. Planá -1 18
TC0206 Jaroslav Veleta, Stráž u TC -1 18
TC0115 Josef Jadlovský, Tachov 11 17
TC0236 Marina Králíčková, Tachov 8 17
TC0131 Z. Petráš, Dl. Újezd 8 17
TC0132 E. Plecitá, Dl. Újezd 8 17
TC0029 Martin Hilák, Tachov 7 17
TC0278 Radek Kopáček, Brod n. Tichou 7 17
TC0147 Vlastimil Hudák, Tachov 5 17
TC0038 Ivan Šuhaj, Tachov 5 17
TC0119 Pavel Vojtuš, Tisová 5 17

101. – 200. místo
TC0219 Romana Barnášová, Nedražice 2 17
TC0282 Radek Černý, Tachov 2 17
TC0088 Josef Hromka, Cebiv 2 17
TC0194 Jana Koňaříková, Tachov 2 17
TC0099 Bohuslav Lanc, Dl. Újezd 2 17
TC0208 Martin Němeček, Mar. Lázně 2 17
TC0180 Pavel Opava, Lom u TC 2 17
TC0281 Jaroslav Černý ml., Tachov -1 17
TC0294 Miroslav Hrad st., Sytno -1 17
TC0057 Miroslav Kaše, Studánka -1 17
TC0351 Miroslav Bočan, Bor -4 17
TC0301 Josef Kabeláč, Úterý -4 17
TC0397 Zdeněk Bohumil, Bor 8 16
TC0055 Pavel Devera, Tachov 8 16
TC0404 Jiří Hrdlička, Tachov 8 16
TC0414 Tomáš Koubek, Stráž 8 16
TC0026 Vl. Hráský, Stříbro 7 16
TC0019 Stanislav Kos, Stříbro 2 16
TC0369 K. Bartoníček, Pernolec 0 16
TC0364 V. Štěpán, Dl. Újezd 0 16
TC0092 Jaroslav Vatter, Tachov 0 16
TC0161 Jan Gorelík, Tachov 8 15
TC0338 Karel Nožka, Tisová 8 15
TC0225 Josef Opava, Z. Chodov 8 15
TC0371 Evžen Ředina, Cebiv 8 15
TC0073 Josef Vojáček, Tisová 8 15
TC0339 Marian Bečvář, Tachov 5 15
TC0160 Zdeňka Bočanová, Tachov 5 15
TC0162 Jan Hroneš, Lom u TC 5 15
TC0341 Dalibor Chada, Tachov 5 15
TC0076 Josef Kadlec, Bor 5 15
TC0275 L. Kopáček ml., Brod n. Tichou 5 15
TC0046 M. Krejsa, Lom u TC 5 15
TC0084 Josef Kubena, Tachov 5 15
TC0243 Lada Kůtová, Drmoul 5 15
TC0270 Karel Novotný, Tisová 5 15
TC0098 Jolana Petrášková, Hošťka 5 15
TC0145 František Pinc, Ch. Planá 5 15
TC0002 Jitka Podlesná ml., Tachov 5 15
TC0021 Jiří Procházka st., Damnov 5 15
TC0154 Josef Simonides, Planá 5 15
TC0067 Karel Strapek, Hoštka 5 15
TC0166 Marcela Sýkorovská, Tachov 5 15
TC0323 Václav Sýkorovský, Tachov 5 15
TC0325 Petr Sýkorovský, Tachov 5 15
TC0340 Jan Švábek, Dl. Újezd 5 15
TC0342 Václav Zeman, Dl. Újezd 5 15
TC0014 Petra Železná, Bor 5 15
TC0296 Miloslav Barnáš, Nedražice 2 15
TC0150 Jiří Bočan, Bor 2 15
TC0048 J. Goubej, Studánka 2 15
TC0153 Jaroslav Horejš, Ctiboř 2 15
TC0210 Ivan Horna, Ctiboř 2 15
TC0304 Petr Houser, Bezdružice 2 15
TC0303 Jiří Houser ml., Praha 3 2 15
TC0009 Jiří Koliha st., Stříbro 2 15
TC0298 Pavel Kovář, Stříbro 2 15
TC0335 Jiří Kret ml., Lom u TC 2 15
TC0232 V. Křemen, Tachov 2 15
TC0127 Milan Maczko, Tachov 2 15
TC0130 Milan Maczko ml., Tachov 2 15
TC0129 Ladislava Maczková, Tachov 2 15
TC0209 Jan Marek, Ošelín 2 15
TC0211 Jan Noha, Bor 2 15
TC0100 Miroslav Šašek, Tachov 2 15
TC0357 Jana Uhlířová, Tachov 2 15
TC0146 František Urban, Ch. Planá 2 15
TC0362 S. Zušťák, Tachov 2 15
TC0139 František Chval, Ch. Planá 0 15
TC0295 Miroslav Hrad ml., Sytno -1 15
TC0004 Jaroslav Hutta, Halže -1 15
TC0183 Petr Tribula, Tachov -1 15
TC0080 Jakub Vondráček, Tachov -1 15
TC0083 Petr Žalud, Tachov -4 15
TC0344 Tereza Nožková, Tisová 7 14
TC0015 Petr Růt, Bor 7 14
TC0179 Zdeněk Hruška, Tachov 5 14
TC0125 Veronika Kalivodová, Kočov 5 14
TC0189 Veronika Holá, Studánka 2 14
TC0240 Petr Pospíšil, Tachov 2 14
TC0242 Pavla Rybová, Pernolec 2 14
TC0043 František Schánilec, Tachov 2 14
TC0286 Petr Otava, Brod n. Tichou -1 14
TC0403 Zuzana Haníková, Tachov 5 13
TC0226 Miroslav Havel, 5 13
TC0227 Miroslav Havel ml., 5 13
TC0406 Jan Viterna, St. Sedliště 5 13
TC0396 Vl. Hráský ml., Stříbro 2 13
TC0220 Roman Ichnatolya, Sytno 0 13
TC0367 J. Kulíř, Částkov 0 13
TC0017 Pavel Masař, Nedražice 0 13
TC0365 A. Míček, Částkov 0 13
TC0368 P. Vavřička, V. Rapotín 0 13
TC0363 L. Zušťáková, Tachov 0 13
TC0230 Ludmila Grzibová, Studánka 8 12
TC0234 Jiří Miščuk, Ctiboř 8 12
TC0037 Petr Novák, Tachov 8 12
TC0185 Jaroslav Nový, Tachov 8 12
TC0181 Jaroslav Černý, Tachov 5 12
TC0103 Vladimír Dykas, Tachov 5 12
201. – 300. místo
TC0120 Luboš Hruška, Tisová 5 12
TC0233 V. Křemen ml., Tachov 5 12
TC0322 František Machan, Tachov 5 12
TC0257 Jaromír Matoušek, Tachov 5 12
TC0238 Ivana Říhová, Tachov 5 12
TC0269 Vladimír Šleze, Tisová 5 12
TC0268 Jana Šlezová, Tisová 5 12
TC0143 Josef Voráček, Ch. Planá 5 12
TC0299 Luboš Vyčichlo, Stříbro 5 12
TC0156 František Wurm, Tachov 5 12
TC0028 Josef Zima, Tachov 5 12
TC0078 Ruda Blatnický, Studánka 2 12
TC0123 Jan Bukva, Kočov 2 12
TC0379 Jiří Dvořák, St. Sedliště 2 12
TC0267 František Husák, Tachov 2 12
TC0402 Jiří Chejnovský, Tachov 2 12
TC0359 Petr Kalista, Bezdružice 2 12
TC0361 M. Kašpar, Tachov 2 12
TC0102 Pavel Krampera, Stráž 2 12
TC0254 Petra Krejčová, Tachov 2 12
TC0251 Milan Kubeš, Studánka 2 12
TC0252 Lenka Kubešová, Studánka 2 12
TC0105 Lukáš Marek, Tachov 2 12
TC0198 Milan Marek, Černošín 2 12
TC0222 Vojtěch Petráň, Stříbro 2 12
TC0173 Milan Souček, Bor 2 12
TC0040 Jan Stach, Dl. Újezd 2 12
TC0253 Jan Uhlíř, Tachov 2 12
TC0191 Alois Vávra, Milíře 2 12
TC0171 p. Zádamský, Tachov 2 12
TC0239 Petr Zoň, Tachov 2 12
TC0158 Miloslav Zušťák, Planá 2 12
TC0216 Růžena Dobročáryová, Stříbro 0 12
TC0164 Oldřich Janovec, Tachov 0 12
TC0213 Pavel Pauch, Stříbro 0 12
TC0128 František Bachroň, Tachov -1 12
TC0108 František Fafílek, Stříbro -1 12
TC0197 Eva Homolová, Černošín -1 12
TC0290 Vítězslav Langr, Studánka -1 12
TC0079 Lukáš Schnemayer, Újezd pod Př. -1 12
TC0097 Jan Sňozík, Tachov -1 12
TC0374 Karel Štrupl, Tachov -1 12
TC0375 Tomáš Wurm, Planá -1 12
TC0059 Hana Němcová, Tachov -4 12
TC0027 Václav Baxa, Stříbro 5 11
TC0244 Dana Vondrušková, M. Lázně 5 11
TC0121 Václav Filípek st., Tisová 2 11
TC0152 Martin Horejš, Tachov 2 11
TC0372 M. Štrejn ml., Záchlumí 2 11
TC0144 Martin Voráček, Ch. Planá 2 11
TC0023 Tomáš Bizoň, Stříbro -1 11
TC0065 Veronika Vrkočová, Tachov -1 11
TC0138 Milan Brůžek, Ch. Planá -4 11
TC0293 Květa Šídová, Studánka -4 11
TC0388 Lukáš Gorelík, Studánka 11 10
TC0399 Jaroslav Kolesa, K. Lázně 8 10
TC0398 Dalibor Kolesa, K. Lázně 8 10
TC0384 Eva Sňozíková, Tachov 8 10
TC0407 Zdeněk Andrle, Oldřichov 5 10
TC0386 Lukáš Havel, Tachov 5 10
TC0317 JIří Haník, Tachov 2 10
TC0405 J. Poláček, St. Sedliště 2 10
TC0366 L. Aravík, Částkov 0 10
TC0093 Marie Vatterová, Tachov 0 10
TC0223 Karel Langer, Stříbro 8 9
TC0312 Martin Roubal, Tachov 8 9
TC0165 Josef Dopita, Tachov 5 9
TC0316 Jiří Horkulič, Tachov 5 9
TC0193 Petr Koňařík, Tachov 5 9
TC0345 Anna Nožková, Tisová 5 9
TC0300 Jaroslav Šantora, Sytno 5 9
TC0354 Lucie Uhlířová, Tachov 5 9
TC0082 Pavel Žalud ml., Tachov 5 9
TC0159 Miloslav Bočan, Tachov 2 9
TC0170 Václav Červinka, Lesná 2 9
TC0050 Petr Doksanský, Dl. Újezd 2 9
TC0231 Josef Grzib, Studánka 2 9
TC0030 Miloš Hataj, Tachov 2 9
TC0195 K. Holeva, Trpísty 2 9
TC0178 Josef Hruška, Tachov 2 9
TC0285 Lenka Koktová, Stráž 2 9
TC0306 Jaromír Lipchavský, Studánka 2 9
TC0190 Bohumila Matoušková, Studánka 2 9
TC0319 Karel Mourek, Tachov 2 9
TC0122 Jana Petruňová, Tisová 2 9
TC0117 Dušan Petržík, Tachov 2 9
TC0228 Josef Pikl, Planá 2 9
TC0001 Petr Sýkora, Tachov 2 9
TC0034 Jan Švábek ml., Dl. Újezd 2 9
TC0187 Jan Švagr, Planá 2 9
TC0356 Josef Uhlíř, Tachov 2 9
TC0355 Martin Uhlíř, Tachov 2 9
TC0245 Hanka Výrutová, Poděvousy 2 9
TC0149 Václav Beroun, Lom u TC 0 9
TC0302 Jiří Houser st., Bezdružice -1 9
TC0045 Š. Krejsová, Lom u TC -1 9
TC0291 Martin Langr, Studánka -1 9
TC0163 Milan Němec, Lom u TC -1 9
TC0271 Erik Šály, Tisová -1 9
TC0370 Miroslav Štrejn, Záchlumí -1 9

301. – 400. místo
TC0330 B. Vácha, Planá -1 9
TC0331 Dana Váchová, Planá -1 9
TC0090 Michal Honzík, Láz -4 9
TC0056 Jaroslav Němec, Tachov -4 9
TC0167 Jaroslav Uhlíř, Tachov -4 9
TC0421 Petr Plecitý, Dl. Újezd 8 8
TC0328 V. Lácha ml., Otín 2 8
TC0020 Jiří Procházka ml., Damnov 2 8
TC0415 P. Hattaj, Halže 0 8
TC0395 Milan Sládek, Bezdružice 0 8
TC0280 Jaroslav Černý st., Tachov -4 8
TC0378 Z. Belucz, Planá 5 7
TC0385 Milan Eichinger, Halže 5 7
TC0389 Fr. Kopecký, Tachov 5 7
TC0387 Rostislav Struček, Studánka 5 7
TC0408 Zdeněk Andrle ml., Oldřichov 2 7
TC0410 K. Zušťák, Tachov 2 7
TC0137 Miroslav Bárta, Stříbro 0 7
TC0013 Pavel Kolda, Planá 0 7
TC0012 Lenka Koldová, Planá 0 7
TC0063 Dimiter Simeonov, Halže 0 7
TC0133 Josef Vorlovský ml., Tachov 0 7
TC0107 Libor Zeithaml, Nedražice 0 7
TC0024 Petr Demjan, Stříbro -1 7
TC0126 Václav Kalivoda, Kočov 8 6
TC0118 Vladimír Pecha, Tachov 8 6
TC0289 Zuzana Bartáková, Brod n. Tichou 5 6
TC0074 Jiří Kovacs, Tisová 5 6
TC0101 Luboš Nejedlý, Tachov 5 6
TC0343 Mariya Tkačuk, Tisová 5 6
TC0221 Lukáš Honzík, Láz 2 6
TC0250 Petr Chval, Ch. Planá 2 6
TC0277 L. Kopáček nejml., Brod n. Tichou 2 6
TC0329 Václav Lácha, Planá 2 6
TC0327 Pavel Lácha, Planá 2 6
TC0326 Božena Láchová, Planá 2 6
TC0044 František Mařík, Tachov 2 6
TC0052 Miloslava Mikesková, Tachov 2 6
TC0172 p. Roček, Oldřichov 2 6
TC0141 František Spěváček, Ch. Planá 2 6
TC0308 Václav Toman, Mýto 2 6
TC0333 Veronika Váchová, Planá 2 6
TC0064 David Simeonov, Halže 0 6
TC0263 Karel Duda st., Tisová -1 6
TC0321 Roman Fait, Tachov -1 6
TC0284 Roman Chod, Stráž -1 6
TC0142 Vlastimil Kotous, Mar. Lázně -1 6
TC0104 Bedřich Marek, Tachov -1 6
TC0060 Josef Němec, Tachov -1 6
TC0264 Jan Petrůňo, Tisová -1 6
TC0008 Vlastimil Sládek, Tachov -1 6
TC0106 Slavomír Kozák, Dl. Újezd -4 6
TC0332 P. Michálek, Planá -4 6
TC0420 Radek Zabloudil, K. Lázně 5 5
TC0069 Jaroslav Rut, Tachov 4 5
TC0033 Jaroslav Janků, Tachov 0 5
TC0411 V. Němeček, Pernolec 0 5
TC0177 Jana Tribulová, Tachov 0 5
TC0047 G. Goubejová, Studánka -1 5
TC0258 Jiří Mikulanda, Tachov -1 5
TC0111 Jaroslav Švábek, Dl. Újezd -1 5
TC0373 Luboš Pernglau, Tachov -4 5
TC0089 Zdeněk Palich, K. Lázně -7 5
TC0413 Jan Kertis, Slavice 5 4
TC0382 Petr Andrle, Nedražice 2 4
TC0381 Alena Andrlová, Nedražice 2 4
TC0003 Václav Dedek, Stříbro 0 4
TC0157 V. Harvánek, Planá 0 4
TC0418 Petr Hobza, Tachov -4 4
TC0417 Pavel Hobza ml., Tachov -4 4
TC0416 Pavel Hobza st., Tachov -4 4
TC0168 Miloš Červinka, Lesná 5 3
TC0349 Jiří Duspiva, Studánka 5 3
TC0259 Dominik Zelený, Tisová 5 3
TC0053 Pavel Pour st., Bor 2 3
TC0292 Lenka Šídová, Studánka 2 3
TC0311 Tomáš Majerčík, Tachov -1 3
TC0148 Martin Posášil, Tachov -1 3
TC0334 Stanislav Samek, Lom u TC -1 3
TC0114 Monika Strapková, Dl. Újezd -1 3
TC0112 Jaroslav Švábek ml., Dl. Újezd -1 3
TC0113 Božena Švábková, Dl. Újezd -1 3
TC0042 Jan Zušťák, Tachov -1 3
TC0081 Pavel Žalud st., Tachov -1 3
TC0265 Karel Duda ml., Tisová -4 3
TC0314 Jan Jucha, Biletín -4 3
TC0390 František Kopecký, Tachov -4 3
TC0005 Miroslav Vránek, Ctiboř -4 3
TC0036 Katka Danková, Tachov -7 3
TC0423 Kateřina Chomoutová, Ch. Planá 2 2
TC0424 Ivan Sňozík, Tachov 2 2
TC0276 L. Kopáček st., Brod n. Tichou -1 2
TC0409 Vladimír Matoušek, Tachov 2 1
TC0288 Václav Křehlík, Brod n. Tichou 0 1
TC0212 Petr Pobeha, Stříbro 0 1
TC0412 Petr Grunert, Tachov -4 1
TC0025 Ladislav Demjan, Stříbro 2 0
TC0116 Radek Jadlovský, Damnov 2 0
TC0192 Petr Štrumc, Milíře 2 0
TC0077 M. Tomko, Damnov 2 0

401. – 424. místo
TC0169 Dr. Červinková, Lesná -1 0
TC0224 Zdeněk Dvořák, Stříbro -1 0
TC0266 Lukáš Husák, Tisová -1 0
TC0377 Marie Krivdová ml., Bor -1 0
TC0419 Marcela Hobzová, Tachov -4 0
TC0095 Romana Štrinclová, Tachov -4 0
TC0360 Martin Kalista, Hereford G.B. 5 -1
TC0383 Jaroslav Mertl, Tachov 0 -1
TC0401 Jaroslav Kolesa ml., K. Lázně 2 -2
TC0188 Roman Houda, Lužná 0 -2
TC0066 Pavel Svoboda, Hoštka 0 -2
TC0229 Jan Chomout, Ch. Planá -4 -2
TC0380 Martin Ichnatolya, Sytno -4 -2
TC0348 Jiří Duspiva ml., Studánka 2 -3
TC0071 Michal Sedlák, Bor -4 -3
TC0035 Jakub Štrincl, Tachov -4 -3
TC0346 Jana Duspivová, Studánka 1 -4
TC0400 Petra Kolesová, K. Lázně 0 -4
TC0394 Z. Svěrák, Lom u TC 0 -4
TC0422 M. Dočkal, Částkov -4 -4
TC0393 Ladislav Pikl, H. Jadruž -1 -5
TC0392 Anna Kaprhálová, Kšice -4 -5
TC0061 V. Struček, Studánka -1 -6

424. místo
TC0391 Jan Kaprhál, Kšice -7 -8
Kolektivy

1. místo
Sportklub Bor 14 100
2. – 10. místo
Klokánek Bor 14 89
ČD-CARGO 10 76
Slza Ch. Planá -4 72
LÁLA TÝM 17 71
SKZ Bor 17 69
Hotel Club Tachov 23 68
Pila Tisová 14 68
P.M. Sytno 4 66
SPP Obušek Tachov 14 64
11. – 20. místo
Rodina Zelených 26 63
Masakr - Lom u TC 16 62
Kuple Planá 8 62
Zkušenej tým Tachov -1 61
UD Tachov 20 60
FK Pernolec 8 59
Tuneláři Tachov 17 59
Agroservis Kladruby 6 57
Houseři Bezdružice 5 57
ČD-TACHOV 5 57

21. – 30. místo
Hostinec U Kulaté báby 11 56
Béčka Tachov 13 55
Baliči Kermi Stříbro -7 54
Tučnáci 5 53
Bohemians Kočov 20 53
Sonin Stříbro 8 53
Koloniál Tisová 17 51
Fotbalistky Trstenice 14 49
Invaze Tisová 14 49
Hotel U nádraží Stráž 11 49

31. – 40. místo
Tipéři Key TC 17 48
A je to Tachov 8 48
FK Nynkov 6 47
Formy OF Tachov 14 45
TAZ Tisová 25 44
Agročas Částkov 0 44
Bona Brod 9 42
Viktoria TC 11 42
Psi gumoví -1 41
Kopečkovic 13 40

41. – 50. místo
3+1 Tachov 5 40
Bača Team Slavice 14 39
Hrde Stříbro 10 36
Dudáci Studánka -4 35
Masáže Jadlovský TC 23 32
Potraviny Vácha -4 30
Sparta Planá 8 26
Rybáři Studánka 16 17
Hliníkáři Tisová -7 15
Farma Slavice 18 14

51. – 52. místo
CAP -4 14
Hobza family Tachov -16 12

5.9.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Na nájezdu i výjezdu D5 u Nové Hospody pokračují stavební práce

Ilustrační foto

Fotbalisté Tachova snadno přehráli Okulu Nýrsko

FOTO: Vyletnění se neslo v duchu svateb

Planá - Město Planá během uplynulého víkendu ožilo multižánrovým festivalem Vyletnění.

FOTO: Druhý koncert kapel z partnerských měst měl úspěch

Stříbro – Již od odpoledních hodin začalo stříbrské náměstí ožívat proudícími lidmi. Na programu dne totiž byl v pořadí druhý koncert kapel z partnerských měst Stříbro a Vohenstrauss.

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

A zase ten Bakoš. Tentokrát sestřelil Jihlavu

Plzeň – Viktoria Plzeň vyhrála 2:1 v Jihlavě gólem z 92. minuty.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení