VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip ligu 2007 vede po šestém kole Jan Matejčík z Boru

TACHOVSKO - Sledujte s námi průběžné pořadí v populární tipovací soutěži

26.9.2007
SDÍLEJ:

TipligaFoto: DENÍK

1. – 10. místo

TC0353 Jan Matejčík, Bor 11 48
TC0011 Antonín Soukup, Kostelec 8 47
TC0235 Tomáš Miščuk, Ctiboř 14 45
TC0352 Jaroslav Folejtar, Bor 11 45
TC0217 Aleš Kozelka, Záchlumí 11 45
TC0270 Karel Novotný, Tisová 8 45
TC0262 Ludmila Šimčáková, Tisová 8 45
TC0006 Pavel Štrincl, Tachov 5 45
TC0351 Miroslav Bočan, Bor 11 44
TC0203 Bohuslav Pech, Tachov 10 44

11. – 100. místo

TC0255 Vladimír Nejedlý, Tachov 8 44
TC0309 Alena Semanová, Studánka 7 43
TC0162 Jan Hroneš, Lom u TC 11 42
TC0215 Petra Benešová, Stříbro 8 42
TC0140 Milan Founě, Ch. Újezd 8 42
TC0200 Jiří Horský, Tachov 8 41
TC0324 Josef Vaňus, Tachov 8 41
TC0350 Milan Kunc, Bor 7 41
TC0068 Marek Sehnalík, Hoštka 5 41
TC0297 Martin Barnáš, Nedražice 8 40
TC0136 Karel Lokajíček, Mar. Lázně 11 39
TC0119 Pavel Vojtuš, Tisová 11 39
TC0275 L. Kopáček ml., Brod n. Tichou 8 39
TC0080 Jakub Vondráček, Tachov 8 39
TC0175 Marie Součková ml., Bor u TC 7 39
TC0219 Romana Barnášová, Nedražice 8 38
TC0180 Pavel Opava, Lom u TC 8 38
TC0237 Stanislav Koreš, Halže 5 38
TC0336 Jiří Kret, Lom u TC 5 38
TC0174 Marie Součková, Bor 5 38
TC0301 Josef Kabeláč, Úterý 14 37
TC0279 Andrea Moutvicová, Tachov 8 37
TC0296 Miloslav Barnáš, Nedražice 8 36
TC0307 Petr Gajdoš, Studánka 8 36
TC0361 M. Kašpar, Tachov 8 36
TC0256 Petr Lokajíček, Tachov 8 36
TC0287 Ladislav Barták, Brod n. Tichou 5 36
TC0004 Jaroslav Hutta, Halže 5 36
TC0246 Zdeněk Chval, Ch. Planá 5 36
TC0248 Pavel Chval, Ch. Planá 5 36
TC0247 Jaroslava Chvalová, Ch. Planá 5 36
TC0249 Zdeňka Chvalová, Ch. Planá 5 36
TC0124 Petra Kalivodová, Kočov 5 36
TC0002 Jitka Podlesná ml., Tachov 5 36
TC0054 Pavel Pour ml., Bor 5 36
TC0269 Vladimír Šleze, Tisová 5 36
TC0260 Milan Zelený, Tisová 5 36
TC0083 Petr Žalud, Tachov 5 36
TC0079 Lukáš Schnemayer, Újezd pod Př. 13 35
TC0281 Jaroslav Černý ml., Tachov 8 35
TC0029 Martin Hilák, Tachov 8 35
TC0294 Miroslav Hrad st., Sytno 8 35
TC0236 Marina Králíčková, Tachov 8 35
TC0207 Karel Maňur, Planá u ML 8 35
TC0395 Milan Sládek, Bezdružice 5 35
TC0094 Jan Švábek, Dl. Újezd 5 35
TC0184 Štěpánka Žižková, Tachov 5 35
TC0335 Jiří Kret ml., Lom u TC 4 35
TC0201 Alena Horská, Tachov 2 35
TC0363 L. Zušťáková, Tachov 11 34
TC0189 Veronika Holá, Studánka 10 34
TC0414 Tomáš Koubek, Stráž 8 34
TC0038 Ivan Šuhaj, Tachov 8 34
TC0214 Silvestr Dobročáry, Stříbro 5 34
TC0039 Helena Krčmová, Cheb 16 33
TC0109 Jiří Bouše, Stříbro 11 33
TC0009 Jiří Koliha st., Stříbro 11 33
TC0163 Milan Němec, Lom u TC 11 33
TC0016 Jana Boušová, Stříbro 8 33
TC0273 Ernest Daňko, Tisová 8 33
TC0153 Jaroslav Horejš, Ctiboř 8 33
TC0295 Miroslav Hrad ml., Sytno 8 33
TC0241 Ludmila Pospíšilová, Tachov 8 33
TC0268 Jana Šlezová, Tisová 8 33
TC0146 František Urban, Ch. Planá 8 33
TC0014 Petra Železná, Bor 8 33
TC0305 Alena Fialová, Bezdružice 5 33
TC0337 Jiří Hora, Lom u TC 5 33
TC0007 Josef Chum, Tachov 5 33
TC0084 Josef Kubena, Tachov 5 33
TC0132 E. Plecitá, Dl. Újezd 5 33
TC0357 Jana Uhlířová, Tachov 5 33
TC0261 David Zelený, Tisová 5 33
TC0186 Ol. Zezula, Tachov 5 33
TC0267 František Husák, Tachov 2 33
TC0041 Jiří Struček, Tachov 2 33
TC0082 Pavel Žalud ml., Tachov 2 33
TC0290 Vítězslav Langr, Studánka 10 32
TC0282 Radek Černý, Tachov 8 32
TC0208 Martin Němeček, Mar. Lázně 8 32
TC0293 Květa Šídová, Studánka 8 32
TC0206 Jaroslav Veleta, Stráž u TC 7 32
TC0110 Jaroslav Duspiva, Kladruby 5 32
TC0091 Miloš Honzík, Láz 5 32
TC0057 Miroslav Kaše, Studánka 5 32
TC0072 Žofie Voříšková, Bor 4 32
TC0155 Stanislav Nikodem, Planá 2 32
TC0125 Veronika Kalivodová, Kočov 5 31
TC0274 Jiří Petruňo, Tisová 2 31
TC0135 Tomáš Kopecký, Tachov 11 30

101. – 200. místo

TC0010 Josef Balvín, Chodová Planá 8 30
TC0078 Ruda Blatnický, Studánka 8 30
TC0216 Růžena Dobročáryová, Stříbro 8 30
TC0283 Fr. Hlas st., Stráž 8 30
TC0210 Ivan Horna, Ctiboř 8 30
TC0134 Pavel Kopecký, Tachov 8 30
TC0298 Pavel Kovář, Stříbro 8 30
TC0127 Milan Maczko, Tachov 8 30
TC0209 Jan Marek, Ošelín 8 30
TC0211 Jan Noha, Bor 8 30
TC0202 Karel Švaner, Tachov 8 30
TC0191 Alois Vávra, Milíře 8 30
TC0096 Miroslav Veleta, Tachov 8 30
TC0375 Tomáš Wurm, Planá 8 30
TC0150 Jiří Bočan, Bor 5 30
TC0379 Jiří Dvořák, St. Sedliště 5 30
TC0205 Bohuslav Gábriš, Ch. Planá 5 30
TC0087 Vlasta Hrušková, Tachov 5 30
TC0058 Hana Kašová, Studánka 5 30
TC0098 Jolana Petrášová, Hošťka 5 30
TC0228 Josef Pikl, Planá 5 30
TC0374 Karel Štrupl, Tachov 5 30
TC0330 B. Vácha, Planá 5 30
TC0331 Dana Váchová, Planá 5 30
TC0131 Z. Petráš, Dl. Újezd 2 30
TC0196 Jiří Rytíř, Kladruby 2 30
TC0310 Miloslav Vrba, Tachov 2 30
TC0313 Richard Všetička, Tachov 2 30
TC0182 Marie Všetičková, Tachov 2 30
TC0245 Hanka Výrutová, Poděvousy 2 30
TC0100 Miroslav Šašek, Tachov 10 29
TC0085 Terezka Kubenová, Tachov 8 29
TC0130 Milan Maczko ml., Tachov 7 29
TC0242 Pavla Rybová, Pernolec 5 29
TC0382 Petr Andrle, Nedražice 11 28
TC0403 Zuzana Haníková, Tachov 11 28
TC0220 Roman Ichnatolya, Sytno 5 28
TC0051 František Janda, Lom u TC 0 28
TC0369 K. Bartoníček, Pernolec 11 27
TC0123 Jan Bukva, Kočov 8 27
TC0103 Vladimír Dykas, Tachov 8 27
TC0120 Luboš Hruška, Tisová 8 27
TC0277 L. Kopáček nejml., Brod n. Tichou 8 27
TC0086 Pepíček Kubena, Tachov 8 27
TC0291 Martin Langr, Studánka 8 27
TC0322 František Machan, Tachov 8 27
TC0105 Lukáš Marek, Tachov 8 27
TC0044 František Mařík, Tachov 8 27
TC0319 Karel Mourek, Tachov 8 27
TC0059 Hana Němcová, Tachov 8 27
TC0060 Josef Němec, Tachov 8 27
TC0238 Ivana Říhová, Tachov 8 27
TC0154 Josef Simonides, Planá 8 27
TC0008 Vlastimil Sládek, Tachov 8 27
TC0292 Lenka Šídová, Studánka 8 27
TC0356 Josef Uhlíř, Tachov 8 27
TC0320 Vít Strapina, Tachov 7 27
TC0289 Zuzana Bartáková, Brod n. Tichou 5 27
TC0022 Marcel Bizoň, Stříbro 5 27
TC0049 Roman Doksanský, Dl. Újezd 5 27
TC0347 Luboš Duspiva, Studánka 5 27
TC0090 Michal Honzík, Láz 5 27
TC0303 Jiří Houser ml., Praha 3 5 27
TC0178 Josef Hruška, Tachov 5 27
TC0164 Oldřich Janovec, Tachov 5 27
TC0176 Jiří Komárek, Bor 5 27
TC0306 Jaromír Lipchavský, Studánka 5 27
TC0198 Milan Marek, Černošín 5 27
TC0145 František Pinc, Ch. Planá 5 27
TC0032 Stanislav Sýkora, Tachov 5 27
TC0166 Marcela Sýkorovská, Tachov 5 27
TC0323 Václav Sýkorovský, Tachov 5 27
TC0325 Petr Sýkorovský, Tachov 5 27
TC0239 Petr Zoň, Tachov 5 27
TC0362 S. Zušťák, Tachov 5 27
TC0046 M. Krejsa, Lom u TC 2 27
TC0218 Petr Loukota, Stříbro 2 27
TC0318 Vladislav Omcirk, Tachov 2 27
TC0264 Jan Petrůňo, Tisová 2 27
TC0070 Václav Voříšek, Bor 2 27
TC0231 Josef Grzib, Studánka 10 26
TC0280 Jaroslav Černý st., Tachov 8 26
TC0121 Václav Filípek st., Tisová 8 26
TC0225 Josef Opava, Z. Chodov 7 26
TC0204 Milan Haník, Tachov 5 26
TC0115 Josef Jadlovský, Tachov 5 26
TC0278 Radek Kopáček, Brod n. Tichou 5 26
TC0240 Petr Pospíšil, Tachov 5 26
TC0244 Dana Vondrušková, M. Lázně 5 26
TC0316 Jiří Horkulič, Tachov 2 26
TC0062 D. Stručková, Studánka 2 26
TC0376 Marie Krivdová st., Bor 0 26
TC0048 J. Goubej, Studánka 11 25
TC0232 V. Křemen, Tachov 8 25
TC0233 V. Křemen ml., Tachov 8 25
TC0037 Petr Novák, Tachov 8 25
TC0410 K. Zušťák, Tachov 8 25
TC0026 Vl. Hráský, Stříbro 5 25
TC0396 Vl. Hráský ml., Stříbro 5 25
TC0107 Libor Zeithaml, Nedražice 5 25

201. – 300. místo

TC0339 Marian Bečvář, Tachov 0 25
TC0312 Martin Roubal, Tachov 0 25
TC0251 Milan Kubeš, Studánka 11 24
TC0367 J. Kulíř, Částkov 11 24
TC0128 František Bachroň, Tachov 8 24
TC0230 Ludmila Grzibová, Studánka 8 24
TC0302 Jiří Houser st., Bezdružice 8 24
TC0104 Bedřich Marek, Tachov 8 24
TC0190 Bohumila Matoušková, Studánka 8 24
TC0185 Jaroslav Nový, Tachov 8 24
TC0021 Jiří Procházka st., Damnov 8 24
TC0097 Jan Sňozík, Tachov 8 24
TC0040 Jan Stach, Dl. Újezd 8 24
TC0067 Karel Strapek, Hoštka 8 24
TC0364 V. Štěpán, Dl. Újezd 8 24
TC0308 Václav Toman, Mýto 8 24
TC0253 Jan Uhlíř, Tachov 8 24
TC0143 Josef Voráček, Ch. Planá 8 24
TC0397 Zdeněk Bohumil, Bor 7 24
TC0181 Jaroslav Černý, Tachov 5 24
TC0197 Eva Homolová, Černošín 5 24
TC0315 Miloslav Jucha, Biletín 5 24
TC0370 Miroslav Štrejn, Záchlumí 5 24
TC0073 Josef Vojáček, Tisová 5 24
TC0299 Luboš Vyčichlo, Stříbro 5 24
TC0156 František Wurm, Tachov 5 24
TC0338 Karel Nožka, Tisová 2 24
TC0173 Milan Souček, Bor 2 24
TC0151 Miloslav Horejš, Tachov -1 24
TC0266 Lukáš Husák, Tisová 13 23
TC0372 M. Štrejn ml., Záchlumí 11 23
TC0050 Petr Doksanský, Dl. Újezd 10 23
TC0138 Milan Brůžek, Ch. Planá 8 23
TC0047 G. Goubejová, Studánka 8 23
TC0373 Luboš Pernglau, Tachov 8 23
TC0043 František Schánilec, Tachov 5 23
TC0226 Miroslav Havel, 2 23
TC0179 Zdeněk Hruška, Tachov 2 23
TC0194 Jana Koňaříková, Tachov 2 23
TC0409 Vladimír Matoušek, Tachov 8 22
TC0405 J. Poláček, St. Sedliště 8 22
TC0066 Pavel Svoboda, Hoštka 8 22
TC0055 Pavel Devera, Tachov 2 22
TC0385 Milan Eichinger, Halže 2 22
TC0019 Stanislav Kos, Stříbro 2 22
TC0017 Pavel Masař, Nedražice 2 22
TC0093 Marie Vatterová, Tachov 2 22
TC0314 Jan Jucha, Biletín 11 21
TC0106 Slavomír Kozák, Dl. Újezd 11 21
TC0102 Pavel Krampera, Stráž 8 21
TC0052 Miloslava Mikesková, Tachov 8 21
TC0165 Josef Dopita, Tachov 5 21
TC0018 Miroslav Duspiva, Stříbro 5 21
TC0250 Petr Chval, Ch. Planá 5 21
TC0300 Jaroslav Šantora, Sytno 5 21
TC0034 Jan Švábek ml., Dl. Újezd 5 21
TC0187 Jan Švagr, Planá 5 21
TC0158 Miloslav Zušťák, Planá 5 21
TC0042 Jan Zušťák, Tachov 5 21
TC0031 Josef Hataj, Tachov 2 21
TC0272 Milan Hruška, Tisová 2 21
TC0284 Roman Chod, Stráž 2 21
TC0285 Lenka Koktová, Stráž 2 21
TC0332 P. Michálek, Planá 2 21
TC0122 Jana Petruňová, Tisová 2 21
TC0421 Petr Plecitý, Dl. Újezd 2 21
TC0358 Barbora Kalistová, Bezdružice 0 21
TC0099 Bohuslav Lanc, Dl. Újezd 0 21
TC0147 Vlastimil Hudák, Tachov 8 20
TC0015 Petr Růt, Bor 8 20
TC0144 Martin Voráček, Ch. Planá 8 20
TC0171 Jakub Zádamský, Tachov 7 20
TC0081 Pavel Žalud st., Tachov 7 20
TC0227 Miroslav Havel ml., 2 20
TC0152 Martin Horejš, Tachov 2 20
TC0088 Josef Hromka, Cebiv 2 20
TC0286 Petr Otava, Brod n. Tichou 2 20
TC0075 p. Poslušný, Tisová -1 20
TC0393 Ladislav Pikl, H. Jadruž 16 19
TC0069 Jaroslav Rut, Tachov 14 19
TC0389 Fr. Kopecký, Tachov 5 19
TC0381 Alena Andrlová, Nedražice 2 19
TC0384 Eva Sňozíková, Tachov 2 19
TC0092 Jaroslav Vatter, Tachov 2 19
TC0359 Petr Kalista, Bezdružice 0 19
TC0028 Josef Zima, Tachov 0 19
TC0366 L. Aravík, Částkov 8 18
TC0108 František Fafílek, Stříbro 8 18
TC0126 Václav Kalivoda, Kočov 8 18
TC0101 Luboš Nejedlý, Tachov 8 18
TC0263 Karel Duda st., Tisová 5 18
TC0195 K. Holeva, Trpísty 5 18
TC0142 Vlastimil Kotous, Mar. Lázně 5 18
TC0254 Petra Krejčová, Tachov 5 18
TC0045 Š. Krejsová, Lom u TC 5 18
TC0129 Ladislava Maczková, Tachov 5 18
TC0365 A. Míček, Částkov 5 18
TC0371 Evžen Ředina, Cebiv 5 18
TC0355 Martin Uhlíř, Tachov 5 18
TC0354 Lucie Uhlířová, Tachov 5 18
301. – 400. místo
TC0430 Jaroslav Vaněček ml., Planá 5 18
TC0368 P. Vavřička, V. Rapotín 5 18
TC0428 Fr. Vavřínek, Halže 5 18
TC0005 Miroslav Vránek, Ctiboř 5 18
TC0157 V. Harvánek, Planá 2 18
TC0304 Petr Houser, Bezdružice 2 18
TC0076 Josef Kadlec, Bor 2 18
TC0199 Josef Pacola, Černošín 2 18
TC0141 František Spěváček, Ch. Planá 2 18
TC0001 Petr Sýkora, Tachov 2 18
TC0271 Erik Šály, Tisová 2 18
TC0333 Veronika Váchová, Planá 2 18
TC0424 Ivan Sňozík, Tachov 8 17
TC0023 Tomáš Bizoň, Stříbro 5 17
TC0386 Lukáš Havel, Tachov 5 17
TC0328 V. Lácha ml., Otín 5 17
TC0089 Zdeněk Palich, K. Lázně 5 17
TC0111 Jaroslav Švábek, Dl. Újezd 5 17
TC0243 Lada Kůtová, Drmoul 2 17
TC0344 Tereza Nožková, Tisová 2 17
TC0065 Veronika Vrkočová, Tachov 2 17
TC0407 Zdeněk Andrle, Oldřichov 0 17
TC0341 Dalibor Chada, Tachov 0 17
TC0063 Dimiter Simeonov, Halže 0 17
TC0342 Václav Zeman, Dl. Újezd 0 17
TC0137 Miroslav Bárta, Stříbro 2 16
TC0161 Jan Gorelík, Tachov 2 16
TC0398 Dalibor Kolesa, K. Lázně 2 16
TC0168 Miloš Červinka, Lesná 0 16
TC0311 Tomáš Majerčík, Tachov 0 16
TC0404 Jiří Hrdlička, Tachov -1 16
TC0427 Ester Marková, Tachov 8 15
TC0429 Jaroslav Vaněček st., Planá 8 15
TC0159 Miloslav Bočan, Tachov 5 15
TC0265 Karel Duda ml., Tisová 5 15
TC0074 Jiří Kovacs, Tisová 5 15
TC0252 Lenka Kubešová, Studánka 5 15
TC0056 Jaroslav Němec, Tachov 5 15
TC0114 Monika Strapková, Dl. Újezd 5 15
TC0095 Romana Štrinclová, Tachov 5 15
TC0112 Jaroslav Švábek ml., Dl. Újezd 5 15
TC0113 Božena Švábková, Dl. Újezd 5 15
TC0160 Zdeňka Bočanová, Tachov 2 15
TC0193 Petr Koňařík, Tachov 2 15
TC0222 Vojtěch Petráň, Stříbro 2 15
TC0334 Stanislav Samek, Lom u TC 2 15
TC0343 Mariya Tkačuk, Tisová 2 15
TC0340 Jan Švábek, Dl. Újezd 0 15
TC0257 Jaromír Matoušek, Tachov -1 15
TC0118 Vladimír Pecha, Tachov 7 14
TC0288 Václav Křehlík, Brod n. Tichou 5 14
TC0420 Radek Zabloudil, K. Lázně 2 14
TC0149 Václav Beroun, Lom u TC 0 14
TC0183 Petr Tribula, Tachov 0 14
TC0411 V. Němeček, Pernolec 8 13
TC0412 Petr Grunert, Tachov 5 13
TC0317 JIří Haník, Tachov 5 13
TC0133 Josef Vorlovský ml., Tachov 5 13
TC0259 Dominik Zelený, Tisová 4 13
TC0399 Jaroslav Kolesa, K. Lázně 2 13
TC0434 J. Plecitý, Dl. Újezd 2 13
TC0027 Václav Baxa, Stříbro 0 13
TC0321 Roman Fait, Tachov 0 13
TC0139 František Chval, Ch. Planá 0 13
TC0064 David Simeonov, Halže 0 13
TC0406 Jan Viterna, St. Sedliště 0 13
TC0425 Josef Duspiva, Studánka 8 12
TC0172 František Roček, Oldřichov 5 12
TC0192 Petr Štrumc, Milíře 5 12
TC0030 Miloš Hataj, Tachov 2 12
TC0329 Václav Lácha, Planá 2 12
TC0327 Pavel Lácha, Planá 2 12
TC0326 Božena Láchová, Planá 2 12
TC0345 Anna Nožková, Tisová 2 12
TC0388 Lukáš Gorelík, Studánka 0 12
TC0402 Jiří Chejnovský, Tachov 0 12
TC0213 Pavel Pauch, Stříbro 0 12
TC0020 Jiří Procházka ml., Damnov 11 11
TC0348 Jiří Duspiva ml., Studánka 8 11
TC0258 Jiří Mikulanda, Tachov 8 11
TC0431 Martin Marek, Tachov 5 11
TC0349 Jiří Duspiva, Studánka 2 11
TC0408 Zdeněk Andrle ml., Oldřichov 0 11
TC0413 Jan Kertis, Slavice 8 10
TC0390 František Kopecký, Tachov 8 10
TC0391 Jan Kaprhál, Kšice 5 10
TC0223 Karel Langer, Stříbro 2 10
TC0170 Václav Červinka, Lesná 0 10
TC0077 M. Tomko, Damnov 0 10
TC0426 Pavel Rut, Tachov 8 9
TC0117 Dušan Petržík, Tachov 5 9
TC0234 Jiří Miščuk, Ctiboř 2 9
TC0387 Rostislav Struček, Studánka 0 9
TC0116 Radek Jadlovský, Damnov 2 8
TC0378 Z. Belucz, Planá 0 8
TC0415 P. Hattaj, Halže 0 8
TC0148 Martin Posášil, Tachov 5 7
TC0013 Pavel Kolda, Planá 0 7
TC0012 Lenka Koldová, Planá 0 7
TC0167 Jaroslav Uhlíř, Tachov 5 6
401. – 438. místo
TC0036 Katka Danková, Tachov 2 6
TC0377 Marie Krivdová ml., Bor 2 6
TC0053 Pavel Pour st., Bor 2 6
TC0035 Jakub Štrincl, Tachov 2 6
TC0418 Petr Hobza, Tachov 0 6
TC0417 Pavel Hobza ml., Tachov 0 6
TC0346 Jana Duspivová, Studánka 5 5
TC0024 Petr Demjan, Stříbro 0 5
TC0380 Martin Ichnatolya, Sytno 0 5
TC0033 Jaroslav Janků, Tachov 0 5
TC0177 Jana Tribulová, Tachov 0 5
TC0392 Anna Kaprhálová, Kšice 5 4
TC0003 Václav Dedek, Stříbro 2 4
TC0436 Libuše Vaněčková, Planá 2 4
TC0169 Dr. Červinková, Lesná 0 4
TC0071 Michal Sedlák, Bor 8 3
TC0224 Zdeněk Dvořák, Stříbro 2 3
TC0221 Lukáš Honzík, Láz 2 3
TC0416 Pavel Hobza st., Tachov 0 3
TC0438 Jaroslav Foltas, Tisová 2 2
TC0423 Kateřina Chomoutová, Ch. Planá 0 2
TC0435 David Vaněček st., Planá 0 2
TC0401 Jaroslav Kolesa ml., K. Lázně 2 1
TC0212 Petr Pobeha, Stříbro 0 1
TC0400 Petra Kolesová, K. Lázně 2 0
TC0061 V. Struček, Studánka 1 -1
TC0419 Marcela Hobzová, Tachov 0 -1
TC0383 Jaroslav Mertl, Tachov 0 -1
TC0432 Karel Vlach, Kladruby 0 -1
TC0437 Martin Vrba, Stříbro -1 -1
TC0188 Roman Houda, Lužná 0 -2
TC0422 M. Dočkal, Částkov 0 -4
TC0433 Michaela Kuncová, Cebiv 0 -4
TC0394 Z. Svěrák, Lom u TC 0 -4
TC0276 L. Kopáček st., Brod n. Tichou -1 -4
TC0025 Ladislav Demjan, Stříbro 0 -5
TC0360 Martin Kalista, Hereford G.B. 0 -6
TC0229 Jan Chomout, Ch. Planá 0 -7

Kolektivy

1. místo

Klokánek Bor 40 178

2. – 10. místo

Sportklub Bor 28 150
Koloniál Tisová 23 147
Slza Ch. Planá 20 144
P.M. Sytno 32 144
Hostinec U Kulaté báby 28 130
Zkušenej tým Tachov 32 130
Rodina Zelených 22 127
ČD-CARGO 25 123
Kuple Planá 32 122

11. – 20. místo

FK Nynkov 32 122
Hotel Club Tachov 26 122
Masakr - Lom u TC 16 121
LÁLA TÝM 26 119
Dudáci Studánka 34 118
Tuneláři Tachov 26 113
Invaze Tisová 29 113
SKZ Bor 19 113
Bohemians Kočov 26 112
Sonin Stříbro 32 112

21. – 30. místo

Agroservis Kladruby 29 108
SPP Obušek Tachov 23 106
Hotel u nádraží Stráž 20 106
Tučnáci 26 104
Pila Tisová 14 103
Houseři Bezdružice 20 102
Fotbalistky Trstenice 14 102
Tipéři Key TC 4 101
ČD-TACHOV 28 101
Potraviny Vácha 14 99

31. – 40. místo

FK Pernolec 29 99
Bona Brod 17 97
Baliči Kermi Stříbro 17 96
Viktoria TC 23 96
Formy OF Tachov 34 95
Béčka Tachov 17 94
Psi gumoví 27 93
Kopečkovic 20 88
3+1 Tachov 23 84
Hliníkáři Tisová 25 83

41. – 53. místo

A je to Tachov 29 81
Bača Team Slavice 29 75
UD Tachov 0 74
Agročas Částkov 29 73
TAZ Tisová 8 68
CAP 20 62
Masáže Jadlovský TC 19 57
Rybáři Studánka 20 54
Sparta Planá 11 53
Hrde Stříbro 10 50
DVDJ Planá 15 39
Farma Slavice 8 30
Hobza family Tachov 0 14

26.9.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Indiáni v přípravě narazili. Motor je přejel v přesilovkách

Ilustrační foto.

Někteří prodejci na slavnostech obcházeli EET

Táborníci se stali svědky únosu. Pod dohledem policistů stříleli i ze samopalu

Bonětice – Policisté z Plzeňského kraje využili prázdninových pobytů dětí na táborech, aby jim zde předvedli své schopnosti.

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy. 

Na nájezdu i výjezdu D5 u Nové Hospody pokračují stavební práce

Nová Hospoda/Bor – Z důvodu právě probíhající rekonstrukce, která potrvá do středy 30. srpna, upozorňujeme řidiče na úplnou uzavírku výjezdní i nájezdové větve dálnice u Nové Hospody.

Fotbalisté Tachova snadno přehráli Okulu Nýrsko

Tachov – Fotbalisté FK Tachova po výhře v Mýtě se poprvé v KPM představili domácím fandům. V cestě za výhrou jim měla být Okula Nýrsko.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení