VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vedení v Tip lize si udržel Jan Matejčík z Boru

TACHOVSKO - Jaké je průběžné pořadí v tipovací soutěži?

10.10.2007
SDÍLEJ:

TipligaFoto: DENÍK

1. – 10. místo

TC0353 Jan Matejčík, Bor 4 63
TC0140 Milan Founě, Ch. Újezd 8 61
TC0235 Tomáš Miščuk, Ctiboř 8 61
TC0203 Bohuslav Pech, Tachov 8 60
TC0162 Jan Hroneš, Lom u TC 8 58
TC0376 Marie Krivdová st., Bor 7 58
TC0270 Karel Novotný, Tisová 2 58
TC0006 Pavel Štrincl, Tachov 2 58
TC0351 Miroslav Bočan, Bor 5 57
TC0207 Karel Maňur, Planá u ML 10 56

11. – 100. místo

TC0255 Vladimír Nejedlý, Tachov 7 56
TC0011 Antonín Soukup, Kostelec 4 56
TC0352 Jaroslav Folejtar, Bor 5 55
TC0004 Jaroslav Hutta, Halže 5 55
TC0217 Aleš Kozelka, Záchlumí 2 55
TC0180 Pavel Opava, Lom u TC 5 54
TC0262 Ludmila Šimčáková, Tisová 4 54
TC0336 Jiří Kret, Lom u TC 2 54
TC0297 Martin Barnáš, Nedražice 5 53
TC0219 Romana Barnášová, Nedražice 5 53
TC0256 Petr Lokajíček, Tachov 8 52
TC0215 Petra Benešová, Stříbro 7 52
TC0153 Jaroslav Horejš, Ctiboř 5 52
TC0136 Karel Lokajíček, Mar. Lázně 5 52
TC0273 Ernest Daňko, Tisová 8 51
TC0296 Miloslav Barnáš, Nedražice 7 51
TC0200 Jiří Horský, Tachov 5 51
TC0275 L. Kopáček ml., Brod n. Tichou 5 51
TC0174 Marie Součková, Bor 5 51
TC0094 Jan Švábek, Dl. Újezd 5 51
TC0146 František Urban, Ch. Planá 5 51
TC0057 Miroslav Kaše, Studánka 2 51
TC0350 Milan Kunc, Bor 2 51
TC0309 Alena Semanová, Studánka 2 50
TC0325 Petr Sýkorovský, Tachov 8 49
TC0119 Pavel Vojtuš, Tisová 5 49
TC0175 Marie Součková ml., Bor u TC -1 49
TC0120 Luboš Hruška, Tisová 11 48
TC0109 Jiří Bouše, Stříbro 7 48
TC0202 Karel Švaner, Tachov 7 48
TC0281 Jaroslav Černý ml., Tachov 5 48
TC0283 Fr. Hlas st., Stráž 5 48
TC0236 Marina Králíčková, Tachov 5 48
TC0249 Zdeňka Chvalová, Ch. Planá 2 48
TC0237 Stanislav Koreš, Halže 2 48
TC0335 Jiří Kret ml., Lom u TC 2 48
TC0184 Štěpánka Žižková, Tachov -1 48
TC0038 Ivan Šuhaj, Tachov 5 47
TC0274 Jiří Petruňo, Tisová 10 46
TC0080 Jakub Vondráček, Tachov 8 46
TC0078 Ruda Blatnický, Studánka 5 46
TC0016 Jana Boušová, Stříbro 5 46
TC0307 Petr Gajdoš, Studánka 5 46
TC0361 M. Kašpar, Tachov 5 46
TC0009 Jiří Koliha st., Stříbro 5 46
TC0039 Helena Krčmová, Cheb 5 46
TC0041 Jiří Struček, Tachov 5 46
TC0260 Milan Zelený, Tisová 5 46
TC0287 Ladislav Barták, Brod n. Tichou 2 46
TC0248 Pavel Chval, Ch. Planá 2 46
TC0246 Zdeněk Chval, Ch. Planá 2 46
TC0247 Jaroslava Chvalová, Ch. Planá 2 46
TC0163 Milan Němec, Lom u TC 2 46
TC0054 Pavel Pour ml., Bor 2 46
TC0083 Petr Žalud, Tachov 2 46
TC0290 Vítězslav Langr, Studánka 8 45
TC0293 Květa Šídová, Studánka 8 45
TC0091 Miloš Honzík, Láz 5 45
TC0357 Jana Uhlířová, Tachov 4 45
TC0110 Jaroslav Duspiva, Kladruby 2 45
TC0294 Miroslav Hrad st., Sytno 2 45
TC0068 Marek Sehnalík, Hoštka -1 45
TC0189 Veronika Holá, Studánka 5 44
TC0107 Libor Zeithaml, Nedražice 5 44
TC0029 Martin Hilák, Tachov 4 44
TC0363 L. Zušťáková, Tachov 2 44
TC0291 Martin Langr, Studánka 8 43
TC0034 Jan Švábek ml., Dl. Újezd 8 43
TC0347 Luboš Duspiva, Studánka 5 43
TC0058 Hana Kašová, Studánka 5 43
TC0105 Lukáš Marek, Tachov 5 43
TC0268 Jana Šlezová, Tisová 5 43
TC0245 Hanka Výrutová, Poděvousy 5 43
TC0375 Tomáš Wurm, Planá 5 43
TC0337 Jiří Hora, Lom u TC 2 43
TC0295 Miroslav Hrad ml., Sytno 2 43
TC0267 František Husák, Tachov 2 43
TC0132 E. Plecitá, Dl. Újezd 2 43
TC0002 Jitka Podlesná ml., Tachov 2 43
TC0320 Vít Strapina, Tachov 2 43
TC0269 Vladimír Šleze, Tisová 2 43
TC0186 Ol. Zezula, Tachov 2 43
TC0278 Radek Kopáček, Brod n. Tichou 8 42
TC0178 Josef Hruška, Tachov 7 42
TC0322 František Machan, Tachov 7 42
TC0316 Jiří Horkulič, Tachov 5 42
TC0208 Martin Němeček, Mar. Lázně 5 42
TC0079 Lukáš Schnemayer, Újezd pod Př. 5 42
TC0072 Žofie Voříšková, Bor 5 42
TC0007 Josef Chum, Tachov 4 42

101. – 200. místo

TC0356 Josef Uhlíř, Tachov 4 42
TC0155 Stanislav Nikodem, Planá 2 42
TC0242 Pavla Rybová, Pernolec 2 42
TC0182 Marie Všetičková, Tachov 2 42
TC0324 Josef Vaňus, Tachov -4 42
TC0233 V. Křemen ml., Tachov 11 41
TC0409 Vladimír Matoušek, Tachov 11 41
TC0026 Vl. Hráský, Stříbro 8 41
TC0085 Terezka Kubenová, Tachov 7 41
TC0382 Petr Andrle, Nedražice 5 41
TC0125 Veronika Kalivodová, Kočov 5 41
TC0279 Andrea Moutvicová, Tachov 2 41
TC0244 Dana Vondrušková, M. Lázně 2 41
TC0397 Zdeněk Bohumil, Bor 8 40
TC0292 Lenka Šídová, Studánka 8 40
TC0150 Jiří Bočan, Bor 5 40
TC0379 Jiří Dvořák, St. Sedliště 5 40
TC0103 Vladimír Dykas, Tachov 5 40
TC0210 Ivan Horna, Ctiboř 5 40
TC0134 Pavel Kopecký, Tachov 5 40
TC0251 Milan Kubeš, Studánka 5 40
TC0209 Jan Marek, Ošelín 5 40
TC0211 Jan Noha, Bor 5 40
TC0253 Jan Uhlíř, Tachov 5 40
TC0143 Josef Voráček, Ch. Planá 5 40
TC0220 Roman Ichnatolya, Sytno 2 40
TC0176 Jiří Komárek, Bor 2 40
TC0306 Jaromír Lipchavský, Studánka 2 40
TC0131 Z. Petráš, Dl. Újezd 2 40
TC0098 Jolana Petrášová, Hošťka 2 40
TC0196 Jiří Rytíř, Kladruby 2 40
TC0310 Miloslav Vrba, Tachov 2 40
TC0313 Richard Všetička, Tachov 2 40
TC0261 David Zelený, Tisová 2 40
TC0362 S. Zušťák, Tachov 2 40
TC0082 Pavel Žalud ml., Tachov 2 40
TC0374 Karel Štrupl, Tachov -1 40
TC0241 Ludmila Pospíšilová, Tachov -4 40
TC0031 Josef Hataj, Tachov 13 39
TC0369 K. Bartoníček, Pernolec 7 39
TC0272 Milan Hruška, Tisová 7 39
TC0277 L. Kopáček nejml., Brod n. Tichou 7 39
TC0115 Josef Jadlovský, Tachov 5 39
TC0086 Pepíček Kubena, Tachov 5 39
TC0282 Radek Černý, Tachov 2 39
TC0201 Alena Horská, Tachov 2 39
TC0373 Luboš Pernglau, Tachov 2 39
TC0100 Miroslav Šašek, Tachov 2 39
TC0076 Josef Kadlec, Bor 10 38
TC0019 Stanislav Kos, Stříbro 8 38
TC0232 V. Křemen, Tachov 5 38
TC0121 Václav Filípek st., Tisová 4 38
TC0225 Josef Opava, Z. Chodov 4 38
TC0135 Tomáš Kopecký, Tachov 0 38
TC0108 František Fafílek, Stříbro 8 37
TC0230 Ludmila Grzibová, Studánka 8 37
TC0151 Miloslav Horejš, Tachov 8 37
TC0022 Marcel Bizoň, Stříbro 5 37
TC0205 Bohuslav Gábriš, Ch. Planá 5 37
TC0164 Oldřich Janovec, Tachov 5 37
TC0218 Petr Loukota, Stříbro 5 37
TC0040 Jan Stach, Dl. Újezd 5 37
TC0014 Petra Železná, Bor 5 37
TC0216 Růžena Dobročáryová, Stříbro 2 37
TC0049 Roman Doksanský, Dl. Újezd 2 37
TC0305 Alena Fialová, Bezdružice 2 37
TC0090 Michal Honzík, Láz 2 37
TC0087 Vlasta Hrušková, Tachov 2 37
TC0051 František Janda, Lom u TC 2 37
TC0124 Petra Kalivodová, Kočov 2 37
TC0285 Lenka Koktová, Stráž 2 37
TC0298 Pavel Kovář, Stříbro 2 37
TC0198 Milan Marek, Černošín 2 37
TC0044 František Mařík, Tachov 2 37
TC0395 Milan Sládek, Bezdružice 2 37
TC0067 Karel Strapek, Hoštka 2 37
TC0370 Miroslav Štrejn, Záchlumí 2 37
TC0093 Marie Vatterová, Tachov 2 37
TC0096 Miroslav Veleta, Tachov 2 37
TC0070 Václav Voříšek, Bor 2 37
TC0084 Josef Kubena, Tachov -1 37
TC0330 B. Vácha, Planá -1 37
TC0331 Dana Váchová, Planá -1 37
TC0228 Josef Pikl, Planá -4 37
TC0129 Ladislava Maczková, Tachov 10 36
TC0075 p. Poslušný, Tisová 8 36
TC0280 Jaroslav Černý st., Tachov 5 36
TC0102 Pavel Krampera, Stráž 5 36
TC0240 Petr Pospíšil, Tachov 5 36
TC0318 Vladislav Omcirk, Tachov 4 36
TC0300 Jaroslav Šantora, Sytno 4 36
TC0191 Alois Vávra, Milíře 4 36
TC0231 Josef Grzib, Studánka 2 36
TC0204 Milan Haník, Tachov 2 36
TC0266 Lukáš Husák, Tisová 2 36
TC0206 Jaroslav Veleta, Stráž u TC 2 36
TC0152 Martin Horejš, Tachov 10 35
TC0015 Petr Růt, Bor 7 35
TC0048 J. Goubej, Studánka 5 35

201. – 300. místo

TC0410 K. Zušťák, Tachov 5 35
TC0055 Pavel Devera, Tachov 2 35
TC0214 Silvestr Dobročáry, Stříbro -1 35
TC0301 Josef Kabeláč, Úterý -1 35
TC0414 Tomáš Koubek, Stráž -1 35
TC0142 Vlastimil Kotous, Mar. Lázně 8 34
TC0359 Petr Kalista, Bezdružice 7 34
TC0250 Petr Chval, Ch. Planá 5 34
TC0190 Bohumila Matoušková, Studánka 5 34
TC0060 Josef Němec, Tachov 5 34
TC0122 Jana Petruňová, Tisová 5 34
TC0299 Luboš Vyčichlo, Stříbro 5 34
TC0289 Zuzana Bartáková, Brod n. Tichou 2 34
TC0181 Jaroslav Černý, Tachov 2 34
TC0197 Eva Homolová, Černošín 2 34
TC0303 Jiří Houser ml., Praha 3 2 34
TC0302 Jiří Houser st., Bezdružice 2 34
TC0314 Jan Jucha, Biletín 2 34
TC0315 Miloslav Jucha, Biletín 2 34
TC0046 M. Krejsa, Lom u TC 2 34
TC0319 Karel Mourek, Tachov 2 34
TC0185 Jaroslav Nový, Tachov 2 34
TC0021 Jiří Procházka st., Damnov 2 34
TC0238 Ivana Říhová, Tachov 2 34
TC0032 Stanislav Sýkora, Tachov 2 34
TC0127 Milan Maczko, Tachov -1 34
TC0312 Martin Roubal, Tachov -1 34
TC0173 Milan Souček, Bor -1 34
TC0166 Marcela Sýkorovská, Tachov -4 34
TC0323 Václav Sýkorovský, Tachov -4 34
TC0358 Barbora Kalistová, Bezdružice 7 33
TC0430 Jaroslav Vaněček ml., Planá 5 33
TC0081 Pavel Žalud st., Tachov 5 33
TC0130 Milan Maczko ml., Tachov 2 33
TC0043 František Schánilec, Tachov 2 33
TC0372 M. Štrejn ml., Záchlumí 2 33
TC0179 Zdeněk Hruška, Tachov -1 33
TC0147 Vlastimil Hudák, Tachov 7 32
TC0092 Jaroslav Vatter, Tachov 5 32
TC0144 Martin Voráček, Ch. Planá 5 32
TC0028 Josef Zima, Tachov 5 32
TC0354 Lucie Uhlířová, Tachov 3 32
TC0396 Vl. Hráský ml., Stříbro 2 32
TC0405 J. Poláček, St. Sedliště 2 32
TC0304 Petr Houser, Bezdružice 8 31
TC0001 Petr Sýkora, Tachov 8 31
TC0389 Fr. Kopecký, Tachov 7 31
TC0106 Slavomír Kozák, Dl. Újezd 5 31
TC0052 Miloslava Mikesková, Tachov 5 31
TC0059 Hana Němcová, Tachov 5 31
TC0141 František Spěváček, Ch. Planá 5 31
TC0123 Jan Bukva, Kočov 2 31
TC0168 Miloš Červinka, Lesná 2 31
TC0195 K. Holeva, Trpísty 2 31
TC0367 J. Kulíř, Částkov 2 31
TC0421 Petr Plecitý, Dl. Újezd 2 31
TC0334 Stanislav Samek, Lom u TC 2 31
TC0097 Jan Sňozík, Tachov 2 31
TC0128 František Bachroň, Tachov -1 31
TC0010 Josef Balvín, Chodová Planá -1 31
TC0355 Martin Uhlíř, Tachov -1 31
TC0239 Petr Zoň, Tachov -1 31
TC0042 Jan Zušťák, Tachov -1 31
TC0065 Veronika Vrkočová, Tachov 8 30
TC0095 Romana Štrinclová, Tachov 7 30
TC0111 Jaroslav Švábek, Dl. Újezd 5 30
TC0284 Roman Chod, Stráž 4 30
TC0101 Luboš Nejedlý, Tachov 4 30
TC0050 Petr Doksanský, Dl. Újezd 2 30
TC0047 G. Goubejová, Studánka 2 30
TC0226 Miroslav Havel, 2 30
TC0286 Petr Otava, Brod n. Tichou 2 30
TC0045 Š. Krejsová, Lom u TC 1 30
TC0158 Miloslav Zušťák, Planá 1 30
TC0023 Tomáš Bizoň, Stříbro -1 30
TC0171 Jakub Zádamský, Tachov -1 30
TC0412 Petr Grunert, Tachov 5 29
TC0069 Jaroslav Rut, Tachov 5 29
TC0385 Milan Eichinger, Halže 2 29
TC0145 František Pinc, Ch. Planá 2 29
TC0066 Pavel Svoboda, Hoštka 2 29
TC0427 Ester Marková, Tachov 11 28
TC0104 Bedřich Marek, Tachov 5 28
TC0114 Monika Strapková, Dl. Újezd 5 28
TC0112 Jaroslav Švábek ml., Dl. Újezd 5 28
TC0113 Božena Švábková, Dl. Újezd 5 28
TC0159 Miloslav Bočan, Tachov 2 28
TC0311 Tomáš Majerčík, Tachov 2 28
TC0365 A. Míček, Částkov 2 28
TC0338 Karel Nožka, Tisová 2 28
TC0156 František Wurm, Tachov 2 28
TC0329 Václav Lácha, Planá -1 28
TC0364 V. Štěpán, Dl. Újezd -1 28
TC0308 Václav Toman, Mýto -1 28
TC0005 Miroslav Vránek, Ctiboř -1 28
TC0264 Jan Petrůňo, Tisová -4 28
TC0429 Jaroslav Vaněček st., Planá 7 27
TC0349 Jiří Duspiva, Studánka 2 27
TC0243 Lada Kůtová, Drmoul 2 27
TC0328 V. Lácha ml., Otín 2 27
TC0089 Zdeněk Palich, K. Lázně 2 27

301. – 400. místo

TC0393 Ladislav Pikl, H. Jadruž 0 27
TC0154 Josef Simonides, Planá 0 27
TC0062 D. Stručková, Studánka -1 27
TC0138 Milan Brůžek, Ch. Planá -4 27
TC0116 Radek Jadlovský, Damnov 7 26
TC0139 František Chval, Ch. Planá 5 26
TC0411 V. Němeček, Pernolec 2 26
TC0037 Petr Novák, Tachov 2 26
TC0381 Alena Andrlová, Nedražice -1 26
TC0425 Josef Duspiva, Studánka 5 25
TC0193 Petr Koňařík, Tachov 5 25
TC0117 Dušan Petržík, Tachov 5 25
TC0018 Miroslav Duspiva, Stříbro 2 25
TC0377 Marie Krivdová ml., Bor 2 25
TC0199 Josef Pacola, Černošín 2 25
TC0321 Roman Fait, Tachov 1 25
TC0339 Marian Bečvář, Tachov 0 25
TC0008 Vlastimil Sládek, Tachov -1 25
TC0073 Josef Vojáček, Tisová -1 25
TC0431 Martin Marek, Tachov 8 24
TC0426 Pavel Rut, Tachov 7 24
TC0118 Vladimír Pecha, Tachov 5 24
TC0063 Dimiter Simeonov, Halže 5 24
TC0368 P. Vavřička, V. Rapotín 4 24
TC0348 Jiří Duspiva ml., Studánka 2 24
TC0227 Miroslav Havel ml., 2 24
TC0165 Josef Dopita, Tachov 1 24
TC0403 Zuzana Haníková, Tachov 0 24
TC0194 Jana Koňaříková, Tachov -1 24
TC0027 Václav Baxa, Stříbro 2 23
TC0317 JIří Haník, Tachov 2 23
TC0390 František Kopecký, Tachov 2 23
TC0434 J. Plecitý, Dl. Újezd 2 23
TC0384 Eva Sňozíková, Tachov 2 23
TC0254 Petra Krejčová, Tachov 0 23
TC0099 Bohuslav Lanc, Dl. Újezd 0 23
TC0187 Jan Švagr, Planá 0 23
TC0428 Fr. Vavřínek, Halže 0 23
TC0407 Zdeněk Andrle, Oldřichov 5 22
TC0030 Miloš Hataj, Tachov 5 22
TC0327 Pavel Lácha, Planá 5 22
TC0234 Jiří Miščuk, Ctiboř 5 22
TC0343 Mariya Tkačuk, Tisová 5 22
TC0126 Václav Kalivoda, Kočov 2 22
TC0056 Jaroslav Němec, Tachov 2 22
TC0088 Josef Hromka, Cebiv 0 22
TC0017 Pavel Masař, Nedražice 0 22
TC0420 Radek Zabloudil, K. Lázně 0 22
TC0326 Božena Láchová, Planá -1 22
TC0172 František Roček, Oldřichov -1 22
TC0271 Erik Šály, Tisová -1 22
TC0332 P. Michálek, Planá -4 22
TC0378 Z. Belucz, Planá 11 21
TC0258 Jiří Mikulanda, Tachov 5 21
TC0344 Tereza Nožková, Tisová 2 21
TC0053 Pavel Pour st., Bor 1 21
TC0404 Jiří Hrdlička, Tachov 0 21
TC0222 Vojtěch Petráň, Stříbro 5 20
TC0366 L. Aravík, Částkov 2 20
TC0064 David Simeonov, Halže 2 20
TC0252 Lenka Kubešová, Studánka 0 20
TC0345 Anna Nožková, Tisová 5 19
TC0167 Jaroslav Uhlíř, Tachov 5 19
TC0170 Václav Červinka, Lesná 4 19
TC0424 Ivan Sňozík, Tachov 2 19
TC0263 Karel Duda st., Tisová -1 19
TC0257 Jaromír Matoušek, Tachov -4 19
TC0371 Evžen Ředina, Cebiv -4 19
TC0020 Jiří Procházka ml., Damnov 5 18
TC0160 Zdeňka Bočanová, Tachov 2 18
TC0386 Lukáš Havel, Tachov 2 18
TC0333 Veronika Váchová, Planá 1 18
TC0157 V. Harvánek, Planá 0 18
TC0288 Václav Křehlík, Brod n. Tichou -1 18
TC0003 Václav Dedek, Stříbro 5 17
TC0392 Anna Kaprhálová, Kšice 5 17
TC0436 Libuše Vaněčková, Planá 5 17
TC0071 Michal Sedlák, Bor 3 17
TC0391 Jan Kaprhál, Kšice 2 17
TC0259 Dominik Zelený, Tisová 2 17
TC0341 Dalibor Chada, Tachov 0 17
TC0342 Václav Zeman, Dl. Újezd 0 17
TC0413 Jan Kertis, Slavice -1 17
TC0380 Martin Ichnatolya, Sytno 11 16
TC0224 Zdeněk Dvořák, Stříbro 5 16
TC0137 Miroslav Bárta, Stříbro 0 16
TC0161 Jan Gorelík, Tachov 0 16
TC0265 Karel Duda ml., Tisová -1 16
TC0340 Jan Švábek, Dl. Újezd 0 15
TC0398 Dalibor Kolesa, K. Lázně -1 15
TC0149 Václav Beroun, Lom u TC 0 14
TC0183 Petr Tribula, Tachov 0 14
TC0077 M. Tomko, Damnov -4 14
TC0036 Katka Danková, Tachov 5 13
TC0192 Petr Štrumc, Milíře 2 13
TC0406 Jan Viterna, St. Sedliště 0 13
TC0133 Josef Vorlovský ml., Tachov 0 13
TC0223 Karel Langer, Stříbro 2 12
TC0388 Lukáš Gorelík, Studánka 0 12
TC0402 Jiří Chejnovský, Tachov 0 12

401. – 444. místo

TC0213 Pavel Pauch, Stříbro 0 12
TC0346 Jana Duspivová, Studánka -1 12
TC0399 Jaroslav Kolesa, K. Lázně -1 12
TC0276 L. Kopáček st., Brod n. Tichou 7 11
TC0061 V. Struček, Studánka 7 11
TC0408 Zdeněk Andrle ml., Oldřichov 0 11
TC0438 Jaroslav Foltas, Tisová 8 10
TC0035 Jakub Štrincl, Tachov 2 10
TC0435 David Vaněček st., Planá 0 10
TC0401 Jaroslav Kolesa ml., K. Lázně 8 9
TC0169 Dr. Červinková, Lesná 5 9
TC0387 Rostislav Struček, Studánka 0 9
TC0415 P. Hattaj, Halže 0 8
TC0439 Zuzana Vrbová, Stříbro 5 7
TC0221 Lukáš Honzík, Láz 2 7
TC0013 Pavel Kolda, Planá 0 7
TC0012 Lenka Koldová, Planá 0 7
TC0148 Martin Posášil, Tachov 0 7
TC0418 Petr Hobza, Tachov 0 6
TC0417 Pavel Hobza ml., Tachov 0 6
TC0074 Jiří Kovacs, Tisová -4 6
TC0440 Z. Karel, Tachov 5 5
TC0442 Kašpar Marek, Zadní Chodov 5 5
TC0024 Petr Demjan, Stříbro 0 5
TC0033 Jaroslav Janků, Tachov 0 5
TC0177 Jana Tribulová, Tachov 0 5
TC0437 Martin Vrba, Stříbro 2 3
TC0416 Pavel Hobza st., Tachov 0 3
TC0400 Petra Kolesová, K. Lázně 2 2
TC0423 Kateřina Chomoutová, Ch. Planá 0 2
TC0422 M. Dočkal, Částkov 5 1
TC0212 Petr Pobeha, Stříbro 0 1
TC0419 Marcela Hobzová, Tachov 0 -1
TC0383 Jaroslav Mertl, Tachov 0 -1
TC0432 Karel Vlach, Kladruby 0 -1
TC0188 Roman Houda, Lužná 0 -2
TC0444 Věra Trávníčková, Halže -2 -2
TC0433 Michaela Kuncová, Cebiv 0 -4
TC0394 Z. Svěrák, Lom u TC 0 -4
TC0443 Václav Honzík, Tachov -4 -4
TC0025 Ladislav Demjan, Stříbro 0 -5
TC0441 M. Hrůša, Tachov -5 -5
TC0229 Jan Chomout, Ch. Planá 0 -7
TC0360 Martin Kalista, Hereford G.B. -1 -8

Kolektivy

1. místo

Klokánek Bor 16 226

2. – 20. místo

Sportklub Bor 22 198
P.M. Sytno 16 192
Koloniál Tisová 11 187
Slza Ch. Planá 8 186
Masakr - Lom u TC 8 176
Agroservis Kladruby 22 174
Dudáci Studánka 32 173
Invaze Tisová 25 169
Hotel Club Tachov 7 167
ČD-CARGO 19 165
FK Nynkov 14 165
SKZ Bor 14 165
Zkušenej tým Tachov 14 164
Hostinec U Kulaté báby 8 164
Kuple Planá 20 162
Pila Tisová 24 158
Rodina Zelených 13 157
LÁLA TÝM 13 154
Fotbalistky Trstenice 11 153

21. – 40. místo

Viktoria TC 10 150
Hotel u nádraží Stráž 10 150
Tučnáci 16 149
SPP Obušek Tachov 16 148
Formy OF Tachov 16 145
Kopečkovic 27 143
Tipéři Key TC 5 142
Sonin Stříbro 10 142
Tuneláři Tachov 2 141
Béčka Tachov 9 138
Houseři Bezdružice 14 136
ČD-TACHOV 10 134
FK Pernolec 15 134
3+1 Tachov 11 133
Baliči Kermi Stříbro 9 131
Bohemians Kočov 11 131
Bona Brod 5 128
Psi gumoví 15 125
A je to Tachov 10 123
CAP 20 114

41. – 53. místo

Potraviny Vácha -5 114
Masáže Jadlovský TC 22 114
Rybáři Studánka 8 106
Bača Team Slavice -1 106
Agročas Částkov 5 102
Hliníkáři Tisová -4 99
Sparta Planá 5 99
TAZ Tisová 14 90
DVDJ Planá 17 87
UD Tachov 0 74
Hrde Stříbro 10 73
Farma Slavice 8 38
Hobza family Tachov 0 14

10.10.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Fotbalisté Tachova snadno přehráli Okulu Nýrsko

V Plané se uskutečnil multižánrový festival Vyletnění
17

FOTO: Vyletnění se neslo v duchu svateb

FOTO: Druhý koncert kapel z partnerských měst měl úspěch

Stříbro – Již od odpoledních hodin začalo stříbrské náměstí ožívat proudícími lidmi. Na programu dne totiž byl v pořadí druhý koncert kapel z partnerských měst Stříbro a Vohenstrauss.

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

A zase ten Bakoš. Tentokrát sestřelil Jihlavu

Plzeň – Viktoria Plzeň vyhrála 2:1 v Jihlavě gólem z 92. minuty.

Obrazem: Dobrovolní hasiči soutěžili ve Ctiboři

Ctiboř - Na fotbalovém hřišti obce Ctiboř se opět konal již tradiční Memoriál Františka Žejdla a Memoriál Ing. Josefa Dvořáka.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení