Starší žáci FK Tachov zajížděli ke svému prvnímu jarnímu zápasu v divizní soutěži na hřiště Fotbalové školy Most. Utkání se hrálo na umělé, ale bohužel velmi nekvalitní trávě Siadu Most. Tachované vstoupili do utkání s odhodláním odvézt veledůležité body na západ Čech. Od úvodního hvizdu se hrál fotbal s řadou soubojů o střed hřiště. Menší územní převahu korunovali hosté ve 22. minutě úvodní brankou Dvořáka – 0:1. Vedoucí gól Tachovany uklidnil, začali lépe kombinovat a usadili se na polovině domácích. Hosté se ale vybrali také slabší chvilky. Nejprve po chybě stopera šli domácí ve 30. minutě na brankáře Landrgotta, jenž ještě bravurním zákrokem šanci zlikvidoval, ale už o tři minuty později po chybě Hány a prohraném souboji na hranici šestnáctky Most přesnou střelou vyrovnal – 1:1. Tachov ale okamžitě kontroval. Ruda z hranice 18 metrů vyslal nechytatelnou střelu, která se odrazila od břevna za záda domácího gólmana 1:2. S nadějným vedením nastoupili hosté i do druhého poločasu, který se změnil v úpornou bitvu s tvrdšími zákroky na obou stranách. Jistotu na straně Tachova v této fázi zápasu představoval především Földeši, jenž narušoval v obranné hře snahu domácích o vyrovnání. V 58. minutě šel sám na brankáře tachovský Jedlička, ovšem gólman jeho šanci zlikvidoval. Vážnější příležitosti v závěru zápasu měli ještě na noze Tkáč i Dvořák, ale skóre se neměnilo. Tachov si tak z Mostu odvezl důležité a zasloužené vítězství.

TACHOV: Landrgott - Pšenák, Földeši, Tkáč, Šindelář - Hána, M. Šácha, Ruda, Nevařil - Jedlička, Dvořák. Střídali R. Schweiner a J. Schweiner. Trenéři Vodička a Beránek.