Magnetem kola bylo utkání mezi Sokolem Konstantinovy Lázně, který na jaře sestoupil z I.B třídy, a týmem FK – BKV Planá, který I.B třídu hrál ještě nedávno. Střetnutí skončilo vítězstvím hostujícího celku 2:4 a divoký byl zejména druhý poločas, ve kterém padlo všech šest branek. Hattrickem se blýskl plánský Tomáš Bůžek.

Za mírné překvapení se dá označit jednoznačná výhra 4:0 Hraničáře Částkov v Chodové Plané, kdy všechny góly padly do sítě domácích už v prvním poločasu.

Dobře si vedl nováček soutěže, FK Tachov B, který vybojoval na hřišti v Kokašicích bod za remízu 3:3, když po první polovině zápasu vedla rezerva Tachova 1:3. Stejným výsledkem, tedy 3:3, skončilo utkání Damnov – Sulislav.

Dramatický vývoj mělo utkání na hřišti v Horní Jadruži, kde se utkal domácí Chodský Újezd se Sokolem Bor. Zejména mezi 75. a 82. minutou se jednalo doslova o brankové dostihy, když v rozmezí sedmi minut vstřelily oba týmy po dvou gólech. V Jadruži se také červenalo, po dvou žlutých kartách museli předčasně ze hřiště odejít borští Pokorný a Jurka.

Suverénně si na domácím hřišti počínal tým Motoru Záchlumí, který rozebral Sokol Lom a vyhrál 5:1, když za hosty korigoval pět minut před koncem Líbenek.

Jasnou výhru zaznamenal na domácím stadionu také Baník Stříbro B, který v lokálním derby zdolal Sokol Kšice 3:0, když všechny branky padly v první třicetiminutovce. Také zde ukazoval rozhodčí červenou kartu, a to domácímu Průšovi za protesty a hanlivé výrazy vůči asistentovi rozhodčího.

Statistiky:

Slavoj Chodová Planá – Hraničář Částkov 0:4 (0:4)

Branky: 5. Veleta (PK), 27. Veleta, 40. Havránek, 45. L. Lebeda. Rozhodčí: Volák – Černohorský, Leskovjanský. ŽK: 0:0. Diváků: 60.

Ch. Planá: Petrželka – Kutička, Gerneš (46. Pulchart), Hrabák, V. Benedikt (80. Vaňourek), J. Benedikt, Šlapák (63. Rudil), Kysela, Ryška, Plecitý (53. Vondrášek), Kun­c.

Částkov: Bydžovský – P. Sňozík, Říha, Jakubec (63. Duda), P. Lebeda (54. Kopecký), Havránek, Hraboský, Gajdoš, Pernglau, Veleta, L. Lebeda.

Sokol Kokašice – FK Tachov B 3:3 (1:3)

Branky: 10., 63. Malík, 75. Makrlík – 3. Vlček, 21. Braun, 45. Dvořák. Rozhodčí: Novotný – Valenta, Pešek. ŽK: 0:2 (Kaše, Braun). Diváků: 55.

Kokašice: Lacman – Houdek, Malík, Zábranský, Makrlík, Vacata, Petr Thoma, D. Kolářský, Kala (52. Pavel Thoma), Sajvera (77. Tomeš), M. Kolářský (42. Hovorka).

Tachov B: Žalud – Fišr, Vlček, Drozda, Kaše, Novák, Roháč, Braun, Závorka (15. Fencl), Dvořák (75. Pácal), Blažek.

Chodský Újezd – Sokol Bor 4:3 (1:1)

Branky: 20., 53. J. Pikl, 75. Suchý, 79. Pešta – 37. Kurfirt, 79., 82. Stránský. Rozhodčí: Lhotka – Majerčík, Kožár. ŽK: 2:6 (L. Pikl, P. Pikl – Blažek, L. Zeman, Pokorný, J. Zeman, Jurka, Stránský). ČK: 0:2 (Jan Pokorný, Jurka). Diváků: 65.

Ch. Újezd: Novotný – Beneš, L. Pikl ml., Suchý, Medek (82. L. Pikl st.), Dufka, Kopáček, J. Pikl (82. Kurčík), Šiler, P. Pikl, Pešta.

Bor: Jiří Pokorný – Maczko (46. Jurka), J. Zeman, Jan Pokorný, Kurfirt, Mansfeld (70. Stránský), Mezera, Michl, Buben, L. Zeman, Blažek.

Sokol Damnov – Sokol Sulislav 3:3 (2:2)

Branky: 10. Šály, 33. Drozda, 55. Šašek – 4. Löbl, 43. Laudát, 83. Bouzek. Rozhodčí: Šichevičová – Hepfelová, Ďugel. ŽK: 1:3 (Pelc – Löbl, Rejman, Krištofovič). Diváků: 30.

Damnov: R. Šašek ml. – Škalban (67. Baksawski), Hadrovský, Drozda (64. Bostl), Pelc, R. Šašek st., Janků, Šály, Kolář, J. Šašek, Butorka.

Sulislav: Pírka (25. Krištifivič) – Laudát, Hlušička, Kunst, bouzek, Duník, Hlavin, Löbl, Rejman, Piksa, Mička.

Motor Záchlumí – Sokol Lom 5:1 (1:0)

Branky: 30. Baum, 65. Kříž, 70. Pavelka, 78. Štrejn, 82. Andršt – 85. Líbenek. Rozhodčí: Vrbský – Štrobl, Kučera. ŽK: 1:1 (Heptík – Líbenek). Diváků: 30.

Záchlumí: Kozelka – Kříž, Miškovič, Voříšek, Tót, Rác (46. Heptík), Štrejn st., Pavelka, Kříž, Baum (80. Andršt), Štrejn ml.

Lom: Burián – Karas (46. Krejza), Selzer, Němec, Květoň (70. T. Hora), Samek, J. Pich (86. Novák), Petráška, Líbenek, J. Hora (46. M. Pich), Stec.

Sokol Konstantinovy Lázně – FK – BKV Planá 2:4 (0:0)

Branky: 55. Hoffman, 87. Jan Kašpar – 50., 85., 90. Bůžek, 61. Bernas. Rozhodčí: Štrincl – Holák, Vejvoda. ŽK: 2:0 (Sedlecký, Hampapa). Diváků: 120.

K. Lázně: Sedlecký – Hampapa, Demali (40. Macák), Vaněk, Michal Pohlot, Rašín (70. Jan Kašpar), Martin Pohlot, Jakub Kašpar, Hoffman, Zabloudil (80. Seknička), Ho­lák.

Planá: Butala – Hlinčík (90. Makrlík), Rozhoň (62. Rozhoň), Böhm, P. Bernas, Tonka, Kuchař, M. Bernas, Pánek, Bůžek, Ruda.

Baník Stříbro B – Sokol Kšice 3:0 (3:0)

Branky: 18. Pubrle, 28. Trnka, 30. Kertis. Rozhodčí: Majerčík – Volák, Šichevičová. ŽK: 2:0 (Balogh, M. Honzík). ČK: 1:0 (Průša). Diváků: 70.

Stříbro B: Kos (67. Hrubý) – Trnka (71. Smiřák), Kouba, Kertis, Pubrle (86. Soukup), Slába (46. Vlach), Průša, L. Honzík, M. Honzík, Balogh, Charvát.

Kšice: Brzobohatý – J. Šetlík, Flíček, M. Šetlík, Berta, I. Šetlík, Vorlíček, Kasl, Kasal, Havránek (53. Volf), Köwary.