VYBRAT REGION
Zavřít mapu

V průběžném pořadí Tip ligy vede L. Demjan ze Stříbra

TACHOVSKO - Pořadí v tipovací soutěži

9.4.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Antonín Hříbal

1. – 10. místo
TC0100 L. Demjan, Stříbro 13 26
TC0291 Jakub Štrincl, Tachov 16 23
TC0148 Jan Terela, Milíře 11 23
TC0275 Jan Bukva, Kočov 11 21
TC0194 Marie Hlasová, Stráž 11 21
TC0174 Josef Kadlec, Bor 11 21
TC0240 Lukáš Krivda, Bor 11 21
TC0228 Petra Železná, Bor 11 21
TC0287 Václav Raba, Ch. Újezd 13 20
TC0224 Josef Vaňuš, Tachov 13 20
11. – 100. místo
TC0286 Tomáš Wurm, Planá 10 20
TC0124 Michal Honzík, Láz 8 20
TC0306 Petr Kalista, Bezdružice 17 18
TC0114 Lenka Koktová, Stráž 11 18
TC0256 Jaroslav Černý, Tachov 8 18
TC0184 Roman Doksanský, Dl. Újezd 8 18
TC0133 Václav Filípek, Tisová 8 18
TC0116 František Hlas, Stráž 8 18
TC0270 Veronika Holá, Studánka 8 18
TC0297 Karel Holeva, Trpísty 8 18
TC0272 Miloslav Jucha, Biletín 8 18
TC0319 Jan Kertis, Slavice 8 18
TC0217 Vlastimil Kotous, M. Lázně 8 18
TC0155 Helena Krčmová, Cheb 8 18
TC0010 Jan Matejčík, Bor 8 18
TC0258 Josef Němec, Tachov 8 18
TC0027 Marie Součková st., Bor 8 18
TC0079 Květa Šídová, Studánka 8 18
TC0154 Jan Šuhaj, Tachov 8 18
TC0161 Oldřich Zezula, Tachov 8 18
TC0255 Miloš Červinka, Lesná 5 18
TC0074 Karel Mourek, Tachov 5 18
TC0172 Jiří Struček, Tachov 5 18
TC0290 Romana Štrinclová, Tachov 5 18
TC0169 Žofie Voříšková, Bor 5 18
TC0342 Libuše Vaněčková, Planá 17 17
TC0028 Milan Souček, Bor 11 17
TC0202 Jana Koňaříková, Tachov 10 17
TC0025 Jiří Komárek, Bor 8 17
TC0090 Alena Horská, Tachov 5 17
TC0309 Petr Loukota, Stříbro 5 17
TC0335 Edita Löblová, Sulislav 16 16
TC0276 Petr Novák, Tachov 7 16
TC0248 Jiří Horkulič, Tachov 14 15
TC0203 Petr Koňařík, Tachov 14 15
TC0089 Jiří Horský, Tachov 11 15
TC0164 Vladimír Matoušek, Tachov 11 15
TC0229 Petr Růt, Bor 11 15
TC0301 Jar. Vaněček st., Planá 11 15
TC0168 Václav Voříšek, Bor 11 15
TC0149 D. Zezulová, Tachov 11 15
TC0282 Ruda Blatnický, Studánka 8 15
TC0013 Zděnek Bohumil, Bor 8 15
TC0294 Lukáš Bydžovský, Tachov 8 15
TC0223 Kateřina Danková, Tachov 8 15
TC0012 Jaroslav Folejtar, Bor 8 15
TC0024 Petr Gajdoš, Studánka 8 15
TC0113 Tomáš Koubek, Stráž 8 15
TC0085 Karel Maňur, Planá 8 15
TC0304 Lukáš Marek, Tachov 8 15
TC0073 Vladislav Omcirk, Tachov 8 15
TC0238 Antonín Soukup, Kostelec 8 15
TC0043 Monika Strapková, Dl. Újezd 8 15
TC0315 Jaroslav Šantora, Sytno 8 15
TC0299 Miroslav Štrejn ml., Záchlumí 8 15
TC0044 Jar. Švábek ml., Dl. Újezd 8 15
TC0042 Jar. Švábek st., Dl. Újezd 8 15
TC0136 Pavel Vojtuš, Tisová 8 15
TC0107 Petr Zoň, Tachov 8 15
TC0139 Vlasta Hrušková, Tachov 5 15
TC0239 Marie Krivdová, Bor 5 15
TC0137 Josef Kubena, Tachov 5 15
TC0140 Terezka Kubenová, Tachov 5 15
TC0278 Jiří Miščuk, Ctiboř 5 15
TC0075 Vít Strapina, Tachov 5 15
TC0295 Petr Sýkora, Tachov 5 15
TC0077 Lenka Šídová, Studánka 5 15
TC0076 Roman Ták, Tachov 5 15
TC0215 Věra Trávníčková, Halže 5 15
TC0102 Dana Vondrušková, M. Lázně 5 15
TC0144 Richard Všetička, Tachov 5 15
TC0141 Marie Všetičková, Tachov 5 15
TC0363 Jiří Haník, Tachov 14 14
TC0156 František Schánilec, Tachov 13 14
TC0126 Jiří Bouše, Stříbro 10 14
TC0173 Jiří Koliha st., Stříbro 10 14
TC0190 Josef Opava, Z. Chodov 10 14
TC0178 Jiří Procházka ml., Damnov 10 14
TC0165 Jaroslav Filinger, Tachov 8 14
TC0249 V. Struček, Studánka 8 14
TC0091 Karel Švaner, Tachov 7 14
TC0125 Libor Zeithaml, Nedražice 7 14
TC0057 František Husák, Tachov 5 14
TC0014 Roman Kříž, Bor 5 14
TC0218 František Pinc, Ch. Planá 5 14
TC0151 Jaroslav Foltas, Tisová 11 12
TC0029 Milan Hruška, Tisová 11 12
TC0082 Frant. Bachroň, Tachov 8 12
TC0197 Václav Fišer, Oldřichov 8 12
TC0284 Martin Horejš, Tachov 8 12
101. – 200. místo
TC0283 Miloslav Horejš, Tachov 8 12
TC0135 Luboš Hruška, Tisová 8 12
TC0072 Ladislav Kopáček ml., Brod n. T. 8 12
TC0207 Stanislav Koreš, Halže 8 12
TC0317 Pavel Kovář, Stříbro 8 12
TC0083 Milan Maczko ml., Tachov 8 12
TC0084 Ladislava Maczková, Tachov 8 12
TC0260 Miloslava Mikesková, Tachov 8 12
TC0058 Karel Novotný, Tisová 8 12
TC0222 Jan Sňozík, Tachov 8 12
TC0211 František Spěváček, Ch. Planhá 8 12
TC0303 Michaela Šichevičová, Kočov 8 12
TC0007 V. Štěpán, Dl. Újezd 8 12
TC0041 Božena Švábková, Dl, Újezd 8 12
TC0045 S. Zušťák, Tachov 8 12
TC0096 Martin Barnáš, Nedražice 5 12
TC0093 Miloslav Barnáš, Nedražice 5 12
TC0128 Jaroslav Duspiva, Kladruby 5 12
TC0068 Jana Duspivová, Studánka 5 12
TC0205 Jaroslav Hořejš, Ctiboř 5 12
TC0263 Oldřich Janovec, Tachov 5 12
TC0213 Jiří Jeřábek, Ch. Planá 5 12
TC0047 M. Kašpar, Tachov 5 12
TC0009 Milan Kunc, Bor 5 12
TC0080 Martin Langr, Studánka 5 12
TC0187 Milan Marek, Černošín 5 12
TC0261 Frant. Mařík, Tachov 5 12
TC0257 Hana Němcová, Tachov 5 12
TC0020 Anna Nožková, Tisová 5 12
TC0277 Pavel Opava, Lom u TC 5 12
TC0122 Zdeněk Palich, Konst. Lázně 5 12
TC0147 Vladimír Špot, Milíře 5 12
TC0051 Karel Štrupl, Tachov 5 12
TC0221 Jan Švábek, Dl. Újezd 5 12
TC0055 Martin Uhlíř, Tachov 5 12
TC0183 Martin Vrba, Stříbro 5 12
TC0314 Luboš Vyčichlo, Stříbro 5 12
TC0201 Josef Zima, Tachov 5 12
TC0046 K. Zušťák, Tachov 5 12
TC0212 Josef Balvín, Ch. Planá 2 12
TC0279 Tomáš Miščuk, Ctiboř 2 12
TC0019 Tereza Nožková, Tisová 2 12
TC0367 Jana Buryanová, Bor 11 11
TC0352 Václav Opava, D. Jadruž 11 11
TC0366 Martina Radová, Bor 11 11
TC0109 Josef Jadlovský, Tachov 8 11
TC0230 Václav Dedek, Stříbro 7 11
TC0069 Lad. Kopáček st., Brod n.T. 7 11
TC0098 Vladislav Hráský ml., Stříbro 5 11
TC0087 Milan Haník, Tachov 4 11
TC0322 Dalibor Kolesa, K. Lázně 2 11
TC0369 Petr Houser, Bezdružice 10 10
TC0375 Jaroslava Chvalová, Ch. Planá 10 10
TC0343 Jaroslav Vaněček ml., Planá 10 10
TC0192 Marek Sehnalík, Hošťka 0 10
TC0182 Zdeněk Dvořák, Stříbro 11 9
TC0099 Vl. Hráský, Stříbro 11 9
TC0145 Š. Krejsová, Lom 11 9
TC0318 Milan Sládek, Bezdružice 11 9
TC0181 Václav Baxa, Stříbro 8 9
TC0200 Václav Beroun, Lom u TC 8 9
TC0158 Miloslav Bočan, Tachov 8 9
TC0120 Jaroslav Černý st., Tachov 8 9
TC0002 Vladimír Dykas, Tachov 8 9
TC0162 Josef Grzib, Studánka 8 9
TC0163 Ludmila Grzibová, Studánka 8 9
TC0262 Josef Hruška, Tachov 8 9
TC0071 Ladislav Kopáček nejml., Brod n. T. 8 9
TC0127 St. Kos, Stříbro 8 9
TC0305 Slavomír Kozák, Tachov 8 9
TC0004 Pavel Krampera, Stráž 8 9
TC0103 Lada Kůtová, Drmoul 8 9
TC0078 Vítězslav Langr, Studánka 8 9
TC0131 Petr Lokajíček, Tachov 8 9
TC0130 Jaromír Matoušek, Tachov 8 9
TC0003 Lubomír Nejedlý, Tachov 8 9
TC0112 Vladimír Pecha, Tachov 8 9
TC0108 Petr Pospíšil, Tachov 8 9
TC0195 František Roček, Oldřichov 8 9
TC0204 Jiří Rytíř, Kladruby 8 9
TC0001 Miroslav Šašek, Tachov 8 9
TC0246 Petr Tribula, Tachov 8 9
TC0105 Ivana Veletová, Tachov 8 9
TC0196 Jakub Zádamský, Tachov 8 9
TC0008 L. Aravík, Částkov 5 9
TC0210 Milan Brůžek, Ch. Planá 5 9
TC0097 Petr Demjan, Stříbro 5 9
TC0214 Milan Founě, Ch. Újezd 5 9
TC0088 Bohuslav Gabriš, Ch. Planá 5 9
TC0271 Martin Hilák, Tachov 5 9
TC0189 Eva Homolová, Černošín 5 9
TC0094 Miroslav Hrad ml., Sytno 5 9
TC0095 Miroslav Hrad st., Sytno 5 9
TC0235 Jindřich Jareš, Stříbro 5 9
TC0310 Aleš Kozelka, Záchlumí 5 9
TC0049 Petra Krejčová, Tachov 5 9
TC0040 Pavel Lácha, Planá 5 9
TC0039 Václav Lácha, Planá 5 9
TC0038 Václav Lácha ml., Otín 5 9
TC0037 Božena Láchová, Planá 5 9
201. – 300. místo
TC0023 Jaromír Lipchavský, Studánka 5 9
TC0219 Karel Lokajíček, M. Lázně 5 9
TC0129 Vladimír Nejedlý, Tachov 5 9
TC0259 Jaroslav Němec, Tachov 5 9
TC0289 Libuše Nikodemová, Planá 5 9
TC0052 Luboš Pernglau, Tachov 5 9
TC0245 p. Petrášová, Hošťka 5 9
TC0296 Jitka Podlesná ml., Tachov 5 9
TC0188 Miroslav Pokorný, V. Hleďsebe 5 9
TC0101 Pavla Rybová, Pernolec 5 9
TC0226 Petr Sýkorovský, Tachov 5 9
TC0060 Vl. Šleze, Tisová 5 9
TC0059 Jana Šlezová, Tisová 5 9
TC0021 Václav Toman, Mýto 5 9
TC0054 Josef Uhlíř, Tachov 5 9
TC0050 Jan Uhlíř, Tachov 5 9
TC0232 František Urban, Ch. Planá 5 9
TC0034 B. Vácha, Planá 5 9
TC0036 Dana Váchová, Planá 5 9
TC0048 L. Zušťáková, Tachov 5 9
TC0015 Jiří Bočan, Bor 2 9
TC0115 Roman Chod, Stráž 2 9
TC0316 Josef Kabeláč, Úterý 2 9
TC0092 Bohuslav Pech, Tachov 2 9
TC0300 Miroslav Štrejn st., Záchlumí 2 9
TC0018 Mariya Tkačuk, Tisová 2 9
TC0312 Fr. Worzfeld, Stříbro 2 9
TC0157 Zd. Bočanová, Tachov -1 9
TC0323 Jaroslav Kolesa, K. Lázně -1 9
TC0170 Lenka Krivdová, Vysočany -1 9
TC0016 Míra Matejčík, Bor -1 9
TC0273 Bohumila Matoušková, Studánka -1 9
TC0017 Karel Nožka, Tisová -1 9
TC0225 Václav Sýkorovský, Tachov -1 9
TC0346 Lukáš Honzík, Studánka 8 8
TC0325 Ivan Horna, Ctiboř 8 8
TC0337 Jiří Chejnovský, Tachov 8 8
TC0374 Pavel Chval, Ch. Planá 8 8
TC0373 Zdeněk Chval, Ch. Planá 8 8
TC0376 Zdeňka Chvalová, Ch. Planá 8 8
TC0364 Vlasta Kohútová, Tachov 8 8
TC0348 Tomáš Kopecký, Tachov 8 8
TC0326 Jan Marek, Ošelín 8 8
TC0327 Martin Němeček, M. Lázně 8 8
TC0324 Jan Noha, Bor 8 8
TC0358 Mojmír Rožánek, Studánka 8 8
TC0344 Marcela Sýkorovská, Tachov 8 8
TC0330 Alois Vávra, Milíře 8 8
TC0378 Josef Voráček, Ch. Planá 8 8
TC0379 Martin Voráček, Ch. Planá 8 8
TC0362 David Zelený, Tisová 8 8
TC0360 Dominik Zelený, Tisová 8 8
TC0216 František Chval, Ch. Planá 7 8
TC0167 Miloš Hataj, Tachov 1 8
TC0064 K. Duda st., Tisová -1 8
TC0353 Božena Opavová, D. Jadruž 7 7
TC0180 Jana Boušová, Stříbro 0 7
TC0150 Jan Mička, Sulislav 0 7
TC0175 Marie Fišerová, Oldřichov 11 6
TC0274 Josef Dopita, Tachov 8 6
TC0067 Jiří Duspiva ml., Studánka 8 6
TC0123 Josef Hromka, Cebiv 8 6
TC0106 Ludmila Pospíšilová, Tachov 8 6
TC0298 Evžen Ředina, Cebiv 8 6
TC0244 Petr Štrunc, Milíře 8 6
TC0247 Jana Tribulová, Tachov 8 6
TC0053 Jana Uhlířová, Tachov 8 6
TC0056 Lucie Uhlířová, Tachov 8 6
TC0142 Marie Vatterová, Tachov 8 6
TC0220 Miroslav Veleta, Tachov 8 6
TC0199 Petr Žalud, Tachov 8 6
TC0308 Pavel Žalud ml., Tachov 8 6
TC0236 Tomáš Bizoň, Stříbro 5 6
TC0011 Miroslav Bočan, Bor 5 6
TC0119 Jaroslav Černý ml., Studánka 5 6
TC0254 Drahomíra Červinková, Lesná 5 6
TC0063 Karel Duda ml., Tisová 5 6
TC0121 Miloš Honzík, Láz 5 6
TC0208 Josef Chum, Tachov 5 6
TC0152 Margita Jabůrková, Tachov 5 6
TC0265 Jan Jucha, Biletín 5 6
TC0280 Marina Králíčková, Tachov 5 6
TC0146 Miroslav Krejsa, Lom u TC 5 6
TC0132 Jiří Mikulanda, Tachov 5 6
TC0006 E. Plecitá, Dl. Újezd 5 6
TC0153 Stanislav Proft, Tachov 5 6
TC0179 Jiří Procházka st., Damnov 5 6
TC0026 Marie Součková ml., Bor 5 6
TC0293 Jan Švábek ml., Dl. Újezd 5 6
TC0285 František Wurm, Tachov 5 6
TC0206 Bronislav Fryšták, Tachov 2 6
TC0086 Veleta Jaroslav, Stráž 2 6
TC0033 Petr Michálek, Planá 2 6
TC0111 Dušan Petržík, Tachov 2 6
TC0035 Veronika Váchová, Planá 2 6
TC0243 Radka Větrovská, Tachov 2 6
TC0138 Josef Kubena, Tachov -4 6
TC0321 Jiří Hrdlička, Tachov 10 5
TC0250 Dana Stručková, Studánka 7 5
TC0371 Jan Bastl, Bezdružice 5 5
301. – 379. místo
TC0354 Alexander Hilák, Oldřichov 5 5
TC0370 Jiří Houser st., Bezdružice 5 5
TC0328 Zdeněk Hruška, Tachov 5 5
TC0333 Vlastimil Hudák, Tachov 5 5
TC0368 Martin Kalista, Bezdružice 5 5
TC0357 Roman Kofl, Tachov 5 5
TC0336 Jiří Koliha ml., Stříbro 5 5
TC0351 Josef Pikl, Planá 5 5
TC0339 Pavel Rut, Tachov 5 5
TC0332 Dimiter Simeonov, Halže 5 5
TC0331 David Simeonov, Halže 5 5
TC0372 Josef Simonides, Planá 5 5
TC0359 Ludmila Šenčáková, Tisová 5 5
TC0365 Jaroslava Dědová, Tisová 4 4
TC0241 Z. Andrle, Oldřichov 0 4
TC0269 Zdeněk Andrle ml., Oldřichov 0 4
TC0176 Miroslav Duspiva, Kladruby 0 4
TC0292 Zdeněk Hrvík, Tachov 0 4
TC0281 V. Křemen, Tachov 0 4
TC0311 M. Míčka, Stříbro 0 4
TC0191 Karel Strapek, Hošťka 0 4
TC0252 R. Struček, Studánka 0 4
TC0231 Martin Antoš, Tachov 5 3
TC0117 Radek Černý, Studánka 5 3
TC0065 Luboš Duspiva, Studánka 5 3
TC0066 Jiří Duspiva st., Studánka 5 3
TC0307 Marek Kalista, Bezdružice 5 3
TC0070 Radek Kopáček, Brod n. T. 5 3
TC0081 Milan Maczko, Tachov 5 3
TC0118 Andrea Moutvicová, Studánka 5 3
TC0288 Stanislav Nikodem, Planá 5 3
TC0030 Libuše Novotná, Tisová 5 3
TC0062 Jan Petruňo, Tisová 5 3
TC0134 Jana Petruňová, Tisová 5 3
TC0209 Pavel Štrincl, Tachov 5 3
TC0198 Pavel Žalud st., Tachov 5 3
TC0186 Josef Pacola, Černošín 2 3
TC0005 Zdenko Petráš, Dl. Újezd 2 3
TC0268 Miloslav Poslušný, Tisová 2 3
TC0143 Jaroslav Vatter, Tachov 2 3
TC0242 Miloš Větrovský, Tachov 2 3
TC0160 Miroslav Vránek, Ctiboř 2 3
TC0104 Hanka Výrutová, Poděvousy 2 3
TC0031 Ernest Daňko, Tisová -1 3
TC0166 Josef Hataj, Tachov -1 3
TC0227 František Machan, Tachov -1 3
TC0022 Tomáš Goubej, Studánka -4 3
TC0355 Jiří Goubej, Studánka 2 2
TC0347 Pavel Kopecký, Tachov 2 2
TC0340 Jaroslav Rut, Tachov 2 2
TC0377 Radek Spěváček, Ch. Planá 2 2
TC0349 Jaroslav Uhlíř, Tachov 2 2
TC0345 Roman Vaňous, Bor 2 2
TC0329 Josef Vorlovský ml., Tachov 2 2
TC0341 Veronika Vrkočová, Tachov 2 2
TC0361 Milan Zelený, Tisová 2 2
TC0350 František Vavřínek, Halže 1 1
TC0253 Václav Červinka, Lesná 0 1
TC0177 Pavel Hobza, Tachov 0 1
TC0159 Jakub Sládek, Tachov 0 1
TC0193 Jan Zušťák, Tachov 0 1
TC0110 Radek Jadlovský, Damnov 2 0
TC0266 Josef Vojáček, Tisová 2 0
TC0302 David Vaněček st., 0 0
TC0185 Petr Doksanský, Dl. Újezd -1 0
TC0234 Miloslav Kančel, Slavice -1 0
TC0267 Jiří Kovacs, Tisová -1 0
TC0171 František Krivda, Vysočany -1 0
TC0032 Jiří Petruňo, Tisová -1 0
TC0264 Jan Stach, Dl. Újezd -1 0
TC0338 Jaroslav Kolesa ml., K. Lázně -1 -1
TC0334 Václav Zahradník, Halže -1 -1
TC0237 Vojtěch Petráň, Stříbro 0 -2
TC0320 Zuzana Haníková, Tachov 2 -3
TC0356 Gabriela Goubejová, Studánka -4 -4
TC0251 Lukáš Gorelík, Studánka 0 -5
TC0313 Petra Míčková, Stříbro 0 -5
TC0061 Lukáš Husák, Tisová -1 -6
TC0233 Josef Jiravský, Slavice -7 -9

Kolektivy

1. místo
Béčka Tachov 23 63
2. – 10. místo
Hotel U Nádraží Stráž 29 60
Soko Bor 32 58
C.A.P. Dl. Újezd 32 57
Hrde Stříbro 34 55
Sportklub Bor 25 55
Dudáci Studánka 26 54
3+1 Tachov 41 53
Rošťáci Tachov 11 51
10. – 20. místo
Klokánek Bor 26 51
Agroservis Kladruby 30 49
Invaze Tisová 29 48
Sonin Stříbro 23 48
Bača Team Záchlumí 26 48
Žabky Bor 14 47
Tučňáci Tachov 29 45
FK Nynkov Tachov 23 45
Koloniál Tisová 23 44
Baliči Kermi Stříbro 26 44
20. místo
P.M. Sytno 20 42
21. – 30. místo
JLDJ Planá 38 42
TAZ Tisová 8 42
Cargo Tachov 19 41
Hotel Club Tachov 16 41
ČD Tachov 29 39
Tuneláři Tachov 32 39
Hasiči Tachov 20 39
Hostinec u Kulaté Báby Studánka 14 36
Sparta Planá 20 36
Formy opravna Tachov 32 36
31. – 40. místo
Fotbalistky Trstenice 20 36
Kopečkovic Brod n. T. 28 35
SLZA Ch. Planá 34 34
Viktoria Tachov 26 33
SPP Obušek Tachov 26 33
KUPLE Planá 32 32
Potraviny Vácha Planá 14 30
Agročas Částkov 20 30
Masáže Jadlovský Tachov 20 26
Šenk U Petra Bezdružice 25 25
41. – 45. místo
Rybáři Studánka 23 24
Zkušenej tým Studánka 23 21
Pila Tisová 14 18
Děravý ruk. Stříbro 7 17
RHS Tisová 8 11

9.4.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Městský úřad

Stropní ventilátory zvýší komfort při čekání na úřadě

Jaroslav Kracík

Kracíkovi role učitele nevadí. Mladým pomůžu rád, říká útočník

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Pusťte si televizi. Rodí tam Plzeňanky

Unikátní pohled do nejintimnějších okamžiků každé ženy, který se natáčel v plzeňské fakultní nemocnici, právě startuje. 

Viktoria letí na Kypr. Pro postup?

Čtvrteční odveta play-off začíná v Larnace v 18.00 hodin SEČ.

Vysněné dětské postele

Dětský pokoj potřebuje pořádnou postel. Ale obyčejné postele jsou plné nesplněných dětských snů. Zkuste splnit nějaké ty sny i vysněnou postelí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení