VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vedoucí pozici uhájila těsně Jana Boušová ze Stříbra

TACHOVSKO - Pořadí v tipovací soutěži

25.6.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Antonín Hříbal

1. – 10. místo
TC0180 Jana Boušová, Stříbro -1 123
TC0228 Petra Železná, Bor 5 121
TC0287 Václav Raba, Ch. Újezd 5 119
TC0141 Marie Všetičková, Tachov 5 117
TC0042 Jar. Švábek st., Dl. Újezd 5 116
TC0144 Richard Všetička, Tachov 5 115
TC0211 František Spěváček, Ch. Planá 2 114
TC0126 Jiří Bouše, Stříbro -1 114
TC0221 Jan Švábek, Dl. Újezd 11 113
TC0043 Monika Strapková, Dl. Újezd 5 112
11. – 100. místo
TC0044 Jar. Švábek ml., Dl. Újezd 5 112
TC0309 Petr Loukota, Stříbro 2 112
TC0275 Jan Bukva, Kočov -1 111
TC0014 Roman Kříž, Bor 2 111
TC0046 K. Zušťák, Tachov 5 110
TC0217 Vlastimil Kotous, M. Lázně 8 109
TC0181 Václav Baxa, Stříbro 2 109
TC0003 Lubomír Nejedlý, Tachov 2 109
TC0073 Vladislav Omcirk, Tachov 2 109
TC0125 Libor Zeithaml, Nedražice 8 108
TC0172 Jiří Struček, Tachov 2 108
TC0060 Vl. Šleze, Tisová 2 108
TC0373 Zdeněk Chval, Ch. Planá -1 107
TC0225 Václav Sýkorovský, Tachov 5 106
TC0041 Božena Švábková, Dl, Újezd 5 106
TC0214 Milan Founě, Ch. Újezd -1 106
TC0155 Helena Krčmová, Cheb 8 105
TC0002 Vladimír Dykas, Tachov 2 105
TC0004 Pavel Krampera, Stráž 2 105
TC0059 Jana Šlezová, Tisová 2 104
TC0354 Alexander Hilák, Oldřichov -1 104
TC0053 Jana Uhlířová, Tachov 11 103
TC0244 Petr Štrunc, Milíře 5 103
TC0001 Miroslav Šašek, Tachov 2 103
TC0258 Josef Němec, Tachov -1 103
TC0102 Dana Vondrušková, M. Lázně 8 102
TC0207 Stanislav Koreš, Halže 2 102
TC0277 Pavel Opava, Lom u TC 2 102
TC0105 Ivana Veletová, Tachov 2 102
TC0129 Vladimír Nejedlý, Tachov -1 102
TC0232 František Urban, Ch. Planá 8 101
TC0210 Milan Brůžek, Ch. Planá 5 101
TC0249 V. Struček, Studánka 2 101
TC0012 Jaroslav Folejtar, Bor 0 101
TC0375 Jaroslava Chvalová, Ch. Planá -1 101
TC0331 David Simeonov, Halže -1 101
TC0332 Dimiter Simeonov, Halže -1 101
TC0124 Michal Honzík, Láz 2 100
TC0238 Antonín Soukup, Kostelec 2 100
TC0286 Tomáš Wurm, Planá 2 100
TC0348 Tomáš Kopecký, Tachov 0 100
TC0194 Marie Hlasová, Stráž -1 100
TC0074 Karel Mourek, Tachov -1 100
TC0095 Miroslav Hrad st., Sytno 5 99
TC0040 Pavel Lácha, Planá 5 99
TC0038 Václav Lácha ml., Otín 5 99
TC0330 Alois Vávra, Milíře 5 99
TC0285 František Wurm, Tachov 5 99
TC0090 Alena Horská, Tachov -1 99
TC0376 Zdeňka Chvalová, Ch. Planá -1 99
TC0357 Roman Kofl, Tachov -1 99
TC0072 Ladislav Kopáček ml., Brod n. T. -1 99
TC0011 Miroslav Bočan, Bor 5 97
TC0037 Božena Láchová, Planá 5 97
TC0223 Kateřina Danková, Tachov 2 97
TC0220 Miroslav Veleta, Tachov 2 97
TC0116 František Hlas, Stráž -1 97
TC0154 Ivan Šuhaj, Tachov 8 96
TC0093 Miloslav Barnáš, Nedražice 5 96
TC0096 Martin Barnáš, Nedražice 5 96
TC0039 Václav Lácha, Planá 0 96
TC0374 Pavel Chval, Ch. Planá -1 96
TC0027 Marie Součková st., Bor -1 96
TC0205 Jaroslav Hořejš, Ctiboř 8 95
TC0276 Petr Novák, Tachov 8 95
TC0297 Karel Holeva, Trpísty 5 95
TC0202 Jana Koňaříková, Tachov -1 95
TC0128 Jaroslav Duspiva, Kladruby 2 94
TC0169 Žofie Voříšková, Bor -1 94
TC0094 Miroslav Hrad ml., Sytno 2 93
TC0300 Miroslav Štrejn st., Záchlumí 2 93
TC0071 Ladislav Kopáček nejml., Brod n. T. -1 93
TC0101 Pavla Rybová, Pernolec -1 93
TC0344 Marcela Sýkorovská, Tachov -1 93
TC0113 Tomáš Koubek, Stráž 2 92
TC0107 Petr Zoň, Tachov 2 92
TC0100 Ladislav Demjan, Stříbro -1 92
TC0018 Mariya Tkačuk, Tisová -4 92
TC0314 Luboš Vyčichlo, Stříbro 8 91
TC0176 Miroslav Duspiva, Kladruby 2 91
TC0068 Jana Duspivová, Studánka 2 91
TC0146 Miroslav Krejsa, Lom u TC 2 91
TC0219 Karel Lokajíček, M. Lázně 2 91
TC0295 Petr Sýkora, Tachov 2 91
TC0029 Milan Hruška, Tisová -1 91
TC0216 František Chval, Ch. Planá -1 91
TC0127 St. Kos, Stříbro -1 91
TC0164 Vladimír Matoušek, Tachov -1 91
TC0265 Jan Jucha, Biletín -4 91
TC0367 Jana Buryanová, Bor 5 90
101. – 200. místo
TC0224 Josef Vaňuš, Tachov 5 90
TC0271 Martin Hilák, Tachov 2 90
TC0099 Vl. Hráský, Stříbro 2 90
TC0058 Karel Novotný, Tisová 2 90
TC0025 Jiří Komárek, Bor -1 90
TC0257 Hana Němcová, Tachov -1 90
TC0299 Miroslav Štrejn ml., Záchlumí 2 89
TC0317 Pavel Kovář, Stříbro 2 88
TC0007 V. Štěpán, Dl. Újezd 2 88
TC0165 Jaroslav Filinger, Tachov -1 88
TC0161 Oldřich Zezula, Tachov -1 88
TC0047 M. Kašpar, Tachov 5 87
TC0054 Josef Uhlíř, Tachov 5 87
TC0050 Jan Uhlíř, Tachov 5 87
TC0308 Pavel Žalud ml., Tachov 5 87
TC0261 Frant. Mařík, Tachov 2 87
TC0199 Petr Žalud, Tachov 2 87
TC0057 František Husák, Tachov -1 87
TC0272 Miloslav Jucha, Biletín -1 87
TC0218 František Pinc, Ch. Planá -1 87
TC0020 Anna Nožková, Tisová -7 87
TC0230 Václav Dedek, Stříbro -1 86
TC0380 František Keck, Křimice -1 86
TC0190 Josef Opava, Z. Chodov -1 86
TC0121 Miloš Honzík, Láz 8 85
TC0130 Jaromír Matoušek, Tachov 5 85
TC0319 Jan Kertis, Slavice 2 85
TC0222 Jan Sňozík, Tachov 2 85
TC0136 Pavel Vojtuš, Tisová 0 85
TC0114 Lenka Koktová, Stráž -1 85
TC0028 Milan Souček, Bor -1 85
TC0149 D. Zezulová, Tachov -1 85
TC0015 Jiří Bočan, Bor 5 84
TC0098 Vladislav Hráský ml., Stříbro 2 84
TC0123 Josef Hromka, Cebiv 2 84
TC0118 Andrea Moutvicová, Studánka 2 84
TC0260 Miloslava Mikesková, Tachov -1 84
TC0019 Tereza Nožková, Tisová -4 84
TC0328 Zdeněk Hruška, Tachov 5 83
TC0256 Jaroslav Černý, Tachov 2 83
TC0048 L. Zušťáková, Tachov 2 83
TC0312 Fr. Worzfeld, Stříbro 0 83
TC0065 Luboš Duspiva, Studánka -1 83
TC0151 Jaroslav Foltas, Tisová -1 83
TC0213 Jiří Jeřábek, Ch. Planá -1 83
TC0026 Marie Součková ml., Bor -1 83
TC0162 Josef Grzib, Studánka 2 82
TC0323 Jaroslav Kolesa, K. Lázně 2 82
TC0200 Václav Beroun, Lom u TC -1 82
TC0184 Roman Doksanský, Dl. Újezd -1 82
TC0363 Jiří Haník, Tachov -1 82
TC0192 Marek Sehnalík, Hošťka -1 82
TC0201 Josef Zima, Tachov -1 82
TC0045 S. Zušťák, Tachov -1 82
TC0255 Miloš Červinka, Lesná -4 82
TC0017 Karel Nožka, Tisová -4 82
TC0394 Ota Franc, Tachov 5 81
TC0283 Miloslav Horejš, Tachov 5 81
TC0076 Roman Fait, Tachov 2 81
TC0009 Milan Kunc, Bor 2 81
TC0302 David Vaněček st., 2 81
TC0245 Jolana Petrášová, Hošťka -1 81
TC0179 Jiří Procházka st., Damnov -1 81
TC0168 Václav Voříšek, Bor -1 81
TC0117 Radek Černý, Studánka 2 80
TC0290 Romana Štrinclová, Tachov 8 79
TC0284 Martin Horejš, Tachov 5 79
TC0083 Milan Maczko ml., Tachov 5 79
TC0122 Zdeněk Palich, Konst. Lázně 5 79
TC0282 Ruda Blatnický, Studánka 2 79
TC0067 Jiří Duspiva ml., Studánka 2 79
TC0145 Š. Krejsová, Lom 2 79
TC0187 Milan Marek, Černošín 2 79
TC0023 Jaromír Lipchavský, Studánka -1 79
TC0301 Jar. Vaněček st., Planá -1 79
TC0142 Marie Vatterová, Tachov -1 79
TC0082 Frant. Bachroň, Tachov 2 78
TC0203 Petr Koňařík, Tachov 2 78
TC0137 Josef Kubena, Tachov 2 78
TC0008 L. Aravík, Částkov -1 78
TC0024 Petr Gajdoš, Studánka -1 78
TC0337 Jiří Chejnovský, Tachov -4 78
TC0132 Jiří Mikulanda, Tachov -4 78
TC0119 Jaroslav Černý ml., Studánka 5 77
TC0304 Lukáš Marek, Tachov 0 77
TC0152 Margita Jabůrková, Tachov 5 76
TC0153 Stanislav Proft, Tachov 5 76
TC0264 Jan Stach, Dl. Újezd 5 76
TC0281 V. Křemen, Tachov 2 76
TC0106 Ludmila Pospíšilová, Tachov 2 76
TC0104 Hanka Výrutová, Poděvousy 2 76
TC0243 Radka Větrovská, Tachov 0 76
TC0158 Miloslav Bočan, Tachov -1 76
TC0250 Dana Stručková, Studánka 11 75
TC0066 Jiří Duspiva st., Studánka 2 75
TC0182 Zdeněk Dvořák, Stříbro 2 75
TC0108 Petr Pospíšil, Tachov 2 75
TC0369 Petr Houser, Bezdružice 0 75
TC0263 Oldřich Janovec, Tachov -1 75
TC0010 Jan Matejčík, Bor -1 75
201. – 300. místo
TC0036 Dana Váchová, Planá -1 75
TC0143 Jaroslav Vatter, Tachov -1 75
TC0031 Ernest Daňko, Tisová -4 75
TC0338 Jaroslav Kolesa ml., K. Lázně 8 74
TC0120 Jaroslav Černý st., Tachov 2 74
TC0254 Drahomíra Červinková, Lesná 2 74
TC0063 Karel Duda ml., Tisová 2 74
TC0368 Martin Kalista, Bezdružice 0 74
TC0240 Lukáš Krivda, Bor 0 74
TC0248 Jiří Horkulič, Tachov -1 74
TC0070 Radek Kopáček, Brod n. T. -4 74
TC0052 Luboš Pernglau, Tachov 0 73
TC0131 Petr Lokajíček, Tachov -1 73
TC0315 Jaroslav Šantora, Sytno -1 73
TC0034 B. Vácha, Planá -1 73
TC0163 Ludmila Grzibová, Studánka -4 73
TC0298 Evžen Ředina, Cebiv -4 73
TC0021 Václav Toman, Mýto -4 73
TC0081 Milan Maczko, Tachov 5 72
TC0087 Milan Haník, Tachov 2 72
TC0173 Jiří Koliha st., Stříbro 0 72
TC0262 Josef Hruška, Tachov -1 72
TC0138 Josef Kubena, Tachov 2 71
TC0335 Edita Löblová, Sulislav 2 71
TC0178 Jiří Procházka ml., Damnov -1 71
TC0339 Pavel Rut, Tachov -1 71
TC0296 Jitka Podlesná ml., Tachov 5 70
TC0377 Radek Spěváček, Ch. Planá 5 70
TC0049 Petra Krejčová, Tachov -1 70
TC0188 Miroslav Pokorný, V. Hleďsebe -1 70
TC0358 Mojmír Rožánek, Studánka -1 70
TC0075 Vít Strapina, Tachov -1 70
TC0226 Petr Sýkorovský, Tachov -1 70
TC0077 Lenka Šídová, Studánka -1 70
TC0198 Pavel Žalud st., Tachov -1 70
TC0134 Jana Petruňová, Tisová 5 69
TC0103 Lada Kůtová, Drmoul 2 69
TC0259 Jaroslav Němec, Tachov 2 69
TC0340 Jaroslav Rut, Tachov 2 69
TC0399 P. Vavřička, V. Rapotín 2 69
TC0370 Jiří Houser st., Bezdružice 0 69
TC0097 Petr Demjan, Stříbro -1 69
TC0085 Karel Maňur, Planá -1 69
TC0343 Jaroslav Vaněček ml., Planá -1 69
TC0333 Vlastimil Hudák, Tachov 8 68
TC0310 Aleš Kozelka, Záchlumí 0 68
TC0239 Marie Krivdová, Bor 0 68
TC0156 František Schánilec, Tachov -1 68
TC0091 Karel Švaner, Tachov -1 68
TC0191 Karel Strapek, Hošťka -4 68
TC0051 Karel Štrupl, Tachov 2 67
TC0013 Zděnek Bohumil, Bor 0 67
TC0336 Jiří Koliha ml., Stříbro 0 67
TC0140 Terezka Kubenová, Tachov -1 67
TC0274 Josef Dopita, Tachov 2 66
TC0267 Jiří Kovacs, Tisová 2 66
TC0279 Tomáš Miščuk, Ctiboř 2 66
TC0229 Petr Růt, Bor 0 66
TC0055 Martin Uhlíř, Tachov 0 66
TC0115 Roman Chod, Stráž -1 66
TC0237 Vojtěch Petráň, Stříbro -1 66
TC0391 Karel Rožánek, Studánka 8 65
TC0390 J. Kulíř, Částkov 5 65
TC0355 Jiří Goubej, Studánka 2 65
TC0311 M. Míčka, Stříbro 2 65
TC0148 Jan Terela, Milíře 0 65
TC0139 Vlasta Hrušková, Tachov -1 65
TC0273 Bohumila Matoušková, Studánka -1 65
TC0371 Jan Bastl, Bezdružice 0 64
TC0062 Jan Petruňo, Tisová -1 64
TC0033 Petr Michálek, Planá -4 64
TC0016 Míra Matejčík, Bor 8 63
TC0236 Tomáš Bizoň, Stříbro 0 63
TC0342 Libuše Vaněčková, Planá -1 63
TC0089 Jiří Horský, Tachov -4 63
TC0084 Ladislava Maczková, Tachov 8 62
TC0364 Vlasta Kohútová, Tachov 2 62
TC0402 Josef Malý, Tachov 2 62
TC0294 Lukáš Bydžovský, Tachov 0 62
TC0147 Vladimír Špot, Milíře 0 62
TC0110 Radek Jadlovský, Damnov -1 62
TC0349 Jaroslav Uhlíř, Tachov 5 61
TC0270 Veronika Holá, Studánka -1 61
TC0322 Dalibor Kolesa, K. Lázně -1 61
TC0078 Vítězslav Langr, Studánka -1 61
TC0378 Josef Voráček, Ch. Planá -1 61
TC0088 Bohuslav Gabriš, Ch. Planá -4 61
TC0316 Josef Kabeláč, Úterý -4 61
TC0291 Jakub Štrincl, Tachov 8 60
TC0032 Jiří Petruňo, Tisová 5 60
TC0253 Václav Červinka, Lesná 2 60
TC0080 Martin Langr, Studánka -1 60
TC0160 Miroslav Vránek, Ctiboř 8 59
TC0293 Jan Švábek ml., Dl. Újezd 2 59
TC0379 Martin Voráček, Ch. Planá -1 59
TC0022 Tomáš Goubej, Studánka 2 58
TC0212 Josef Balvín, Ch. Planá 0 58
TC0347 Pavel Kopecký, Tachov 0 58
TC0079 Květa Šídová, Studánka -1 58
TC0268 Miloslav Poslušný, Tisová -4 58
301. – 400. místo
TC0035 Veronika Váchová, Planá -7 58
TC0135 Luboš Hruška, Tisová 5 57
TC0351 Josef Pikl, Planá 0 57
TC0056 Lucie Uhlířová, Tachov 0 57
TC0321 Jiří Hrdlička, Tachov -1 57
TC0208 Josef Chum, Tachov -1 57
TC0350 František Vavřínek, Halže -4 57
TC0393 Václav Křemen ml., Tachov 2 56
TC0183 Martin Vrba, Stříbro -1 56
TC0189 Eva Homolová, Černošín 5 55
TC0313 Petra Míčková, Stříbro 2 55
TC0061 Lukáš Husák, Tisová 1 55
TC0352 Václav Opava, D. Jadruž 0 55
TC0320 Zuzana Haníková, Tachov -1 55
TC0326 Jan Marek, Ošelín -1 55
TC0005 Zdenko Petráš, Dl. Újezd -1 55
TC0278 Jiří Miščuk, Ctiboř -4 55
TC0215 Věra Trávníčková, Halže 5 54
TC0170 Lenka Krivdová, Vysočany 0 54
TC0195 František Roček, Oldřichov -4 54
TC0196 Jakub Zádamský, Tachov -4 54
TC0206 Bronislav Fryšták, Tachov 0 53
TC0381 Zdeněk Lacina, Lestkov 0 53
TC0325 Ivan Horna, Ctiboř -1 53
TC0157 Zd. Bočanová, Tachov 2 52
TC0174 Josef Kadlec, Bor 0 52
TC0159 Jakub Sládek, Tachov 0 52
TC0006 E. Plecitá, Dl. Újezd -1 52
TC0064 K. Duda st., Tisová 2 51
TC0227 František Machan, Tachov 2 51
TC0346 Lukáš Honzík, Studánka 0 51
TC0386 Pavlína Piklová, Planá 0 51
TC0389 Karel Bartoníček, Pernolec -1 51
TC0069 Lad. Kopáček st., Brod n.T. -1 51
TC0327 Martin Němeček, M. Lázně -1 51
TC0324 Jan Noha, Bor -1 51
TC0167 Miloš Hataj, Tachov 2 50
TC0204 Jiří Rytíř, Kladruby 0 50
TC0366 Martina Radová, Bor -4 50
TC0109 Josef Jadlovský, Tachov 2 49
TC0303 Michaela Šichevičová, Kočov 0 49
TC0030 Libuše Novotná, Tisová 2 47
TC0280 Marina Králíčková, Tachov -1 47
TC0365 Jaroslava Dědová, Tisová -4 47
TC0266 Josef Vojáček, Tisová -4 47
TC0112 Vladimír Pecha, Tachov 5 45
TC0372 Josef Simonides, Planá 0 45
TC0092 Bohuslav Pech, Tachov -1 45
TC0086 Veleta Jaroslav, Stráž -4 45
TC0233 Josef Jiravský, Slavice 0 44
TC0252 R. Struček, Studánka 0 44
TC0242 Miloš Větrovský, Tachov 0 44
TC0111 Dušan Petržík, Tachov 0 43
TC0133 Václav Filípek, Tisová 2 42
TC0392 Petr Grunert, Tachov 2 42
TC0269 Zdeněk Andrle ml., Oldřichov 0 42
TC0353 Božena Opavová, D. Jadruž 0 42
TC0341 Veronika Vrkočová, Tachov -1 42
TC0193 Jan Zušťák, Tachov -1 42
TC0306 Petr Kalista, Bezdružice 0 41
TC0246 Petr Tribula, Tachov 0 41
TC0166 Josef Hataj, Tachov 5 40
TC0235 Jindřich Jareš, Stříbro 0 40
TC0385 Zuzana Bulavčáková, St. Sedliště 0 39
TC0231 Martin Antoš, Tachov -1 37
TC0247 Jana Tribulová, Tachov 0 35
TC0185 Petr Doksanský, Dl. Újezd 2 34
TC0241 Z. Andrle, Oldřichov 0 34
TC0395 Petr Flašár, Olbramov 0 34
TC0400 M. Hrůša, Tachov 0 34
TC0401 V. Němeček, Pernolec 0 33
TC0356 Gabriela Goubejová, Studánka -1 33
TC0345 Roman Vaňous, Bor 0 32
TC0186 Josef Pacola, Černošín -4 31
TC0171 František Krivda, Vysočany 0 29
TC0234 Miloslav Končel, Slavice 0 28
TC0396 Mojmír Dolinský, Stod 2 27
TC0307 Marek Kalista, Bezdružice 0 26
TC0334 Václav Zahradník, Halže 0 26
TC0387 Jaromír Matoušek ml., Tachov -7 26
TC0209 Pavel Štrincl, Tachov 0 25
TC0288 Stanislav Nikodem, Planá 0 21
TC0318 Milan Sládek, Bezdružice 0 20
TC0305 Slavomír Kozák, Tachov 0 17
TC0398 Milan Veselý, Úšava 0 16
TC0197 Václav Fišer, Oldřichov 0 15
TC0289 Libuše Nikodemová, Planá 0 15
TC0329 Josef Vorlovský ml., Tachov 0 15
TC0405 Miroslav Kaše, Studánka 0 14
TC0383 Petr Smetana, Tachov 0 13
TC0406 Zdeněk Svěrák, Lom u Tachov 0 11
TC0359 Ludmila Šenčáková, Tisová 0 11
TC0362 David Zelený, Tisová 0 11
TC0384 Tomáš Draský, Dl. Újezd 0 9
TC0397 Milan Dulovec, St. Sedliště 0 8
TC0403 Jiří Roubal, Tachov 0 8
TC0388 Tomáš Turek, Tachov 0 8
TC0360 Dominik Zelený, Tisová 0 8
TC0175 Marie Fišerová, Oldřichov 0 6
TC0251 Lukáš Gorelík, Studánka 0 6
401. – 408. místo
TC0407 Lenka Tomanová, Třemešné p. Př. 0 5
TC0361 Milan Zelený, Tisová 0 5
TC0292 Zdeněk Hrvík, Tachov 0 4
TC0150 Jan Mička, Sulislav 0 2
TC0177 Pavel Hobza, Tachov 0 1
TC0404 Jan Chomout, Tachov 0 1
TC0382 Jaromír Foltas, Tisová 0 -1
TC0408 Antonín Větvička, Tachov -1 -1


Kolektivy
1. místo

C.A.P. Dl. Újezd 20 446
2. – 10. místo
Formy opravna Tachov 8 422
Agroservis Kladruby 8 407
SLZA Ch. Planá -4 403
Tučňáci Tachov 17 392
Sparta Planá 15 391
Koloniál Tisová 5 389
P.M. Sytno 17 384
FK Nynkov Tachov 11 362
Béčka Tachov 2 360
11. – 20. místo
Soko Bor -4 354
Klokánek Bor 6 354
Baliči Kermi Stříbro 17 348
Tuneláři Tachov 8 345
TAZ Tisová -19 345
Bača Team Záchlumí 2 340
Fotbalistky Trstenice 11 340
Hotel U Nádraží Stráž -1 340
SPP Obušek Tachov -1 338
Hrde Stříbro 2 335
21. – 30. místo
3+1 Tachov -7 334
Rybáři Studánka 5 328
Žabky Bor 13 323
Kopečkovic Brod n. T. -7 317
Hotel Club Tachov 11 317
Zkušenej tým Studánka 11 315
Sonin Stříbro 5 313
Viktoria Tachov 16 313
Hasiči Tachov 6 297
JLDJ Planá -1 292
31. – 40. místo
ČD Tachov 20 291
Hostinec u Kulaté Báby Studánka -4 288
Šenk U Petra Bezdružice 0 282
Rošťáci Tachov 2 281
Sportklub Bor -7 275
Agročas Částkov -1 273
Pila Tisová 2 273
Děravý ruk. Stříbro 4 271
Potraviny Vácha Planá -13 270
Invaze Tisová 12 253
41. – 45. místo
Dudáci Studánka -4 249
Cargo Tachov -7 247
RHS Tisová 4 244
KUPLE Planá -4 210
Masáže Jadlovský Tachov

25.6.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Indiáni v přípravě narazili. Motor je přejel v přesilovkách

Ilustrační foto.

Někteří prodejci na slavnostech obcházeli EET

Táborníci se stali svědky únosu. Pod dohledem policistů stříleli i ze samopalu

Bonětice – Policisté z Plzeňského kraje využili prázdninových pobytů dětí na táborech, aby jim zde předvedli své schopnosti.

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy. 

Na nájezdu i výjezdu D5 u Nové Hospody pokračují stavební práce

Nová Hospoda/Bor – Z důvodu právě probíhající rekonstrukce, která potrvá do středy 30. srpna, upozorňujeme řidiče na úplnou uzavírku výjezdní i nájezdové větve dálnice u Nové Hospody.

Fotbalisté Tachova snadno přehráli Okulu Nýrsko

Tachov – Fotbalisté FK Tachova po výhře v Mýtě se poprvé v KPM představili domácím fandům. V cestě za výhrou jim měla být Okula Nýrsko.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení