VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Jaroslav Dvořák z Tachova: Volte s rozmyslem

KOSTELEC - Dnes 30. listopadu se od 17 hodin koná v kosteleckém kulturním domě valná hromada OFS Tachov. Jedním z důležitých bodů jednání bude i volba nového výkonného výboru. Chtěl bych se podělit s mojí čerstvou zkušeností, jakým způsobem rozhoduje současný výkonný výbor

30.11.2007
SDÍLEJ:

ilustrační fotoFoto: vlp

Po utkání šestého kola fotbalového okresního přeboru mi byl udělen disciplinární komisí trest, za porušení povinností hlavního pořadatele, na základě připomínek uvedených hlavním rozhodčím v zápise o utkání. Trest mi byl udělen na jeden měsíc zákazu všech funkcí a zákazu vstupu na hřiště. Podal jsem v podstatě okamžitě proti rozhodnutí disciplinární komise písemné odvolání a zaplatil požadovaný poplatek za odvolání 1000 korun. Po měsíci!! (tzn. po vypršení mého trestu) jsem byl výkonným výborem pozván k projednání mého odvolání.

Moje odvolání bylo výkonným výborem zamítnuto a rozhodnutí disciplinární komise potvrzeno, jak jsem již uvedl po vypršení mého trestu. Předseda výkonného výboru mi navíc sdělil, že obdržím písemné stanovisko. Dodnes na něj čekám (odvolání jsem podal 10.října 2007). Není vůbec důležité za jaký prohřešek jsem byl potrestán a proč nebylo mému odvolání vyhověno, ale spíše jak „operativně a rychle“ je schopen výkonný výbor reagovat. Uniká mi samozřejmě i efekt možnosti odvolání proti rozhodnutí, když si odkroutíte trest a potom s Vámi někdo o něm jedná.

Další zkušenost jak výkonný výbor bojuje za naše požadavky je z loňska, kdy jsem na valné hromadě okresního fotbalového svazu požadoval přenesení určitých problémů klubů na ČMFS. Jednalo se o odchody hráčů z našich příhraničních oddílů bez finančního vyrovnání do zahraničí a jejich návrat zpět za stále větší poplatek a dále případné zřízení registračních míst do krajských měst (všichni známe naše každoroční několika hodinové stání ve frontě v Praze na vyřízení registrací). Očekával jsem větší aktivitu ze strany výkonného výboru pro prosazení tohoto požadavku v Praze na Českomoravském fotbalovém svazu, například spojením se s dalšími příhraničními okresy a vyvinutím většího tlaku na nejvyšší fotbalový orgán.

Jsem funkcionářem jednoho fotbalového oddílu z okresu. Kdo mne zná, tak si mě k němu zařadí i přesto, že záměrně neuvádím jeho název. Tento článek je však pouze mým názorem jako fyzické osoby a nemá s fotbalovým oddílem nic společného. Na závěr bych chtěl všem zástupcům oddílů k dnešní volbě vzkázat – volte s rozmyslem!

30.11.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Představení nového loga a tabule v rámci projektu záchrany Böttgerova sloupu ve spolupráci s německou firmou v rámci projektu Böttger.

Obora představila logo s Böttgerovým památníkem

Jedním z cílů záchranných složek byl také požár valníku mezi Stříbrem a Těchlovicemi.

Čtvrtek na Stříbrsku: Dvě dopravní nehody a požár valníku se slámou

Bouřka se silným větrem zaměstnala hasiče v celém kraji

Plzeňský kraj - Hasiči odstraňovali padlé stromy a větve na více než třiceti místech.

OBRAZEM: Setkání s indiány vystřídalo kroužkování ledňáčků

Tachovsko – Společnému soužití člověka s přírodou se věnoval příměstský tábor s Dětským domovem Domino Plzeň.

Petr Ardeleanu bude v sobotu pískat na Baníku

Tachovsko – Ve čtvrtém kole nejvyšších fotbalových soutěží nebudou chybět ani jména všech tří Tachováků, kteří v nich působí. Dva z nich se vydají na Moravu.

Rozhodne již Stříbro o motokrosových titulech?

Stříbro - Neděle 20. srpna bude na motocyklovém závodišti ve Stříbře patřit atraktivnímu programu BUKSA/ADOS Mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení