VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Začala Fortuna liga, tipující byli úspěšní

TACHOVSKO - Průběžné pořadí v tipovací soutěži

27.8.2008
SDÍLEJ:

Hrajte s námi oblíbenou Fortuna ligu čtenářůFoto: DENÍK/Antonín Hříbal

1. – 10. místo
TC0123 Václav Sýkorovský, Tachov 17 17
TC0215 Karel Lokajíček, M. Lázně 14 14
TC0015 Ladislava Maczková, Tachov 14 14
TC0197 Stanislav Prof, Tachov 14 14
TC0345 Antonín Větvička, Tachov 14 14
TC0299 Zdeněk Andrle, Oldřichov 11 11
TC0013 František Bachroň, Tachov 11 11
TC0195 Petr Doksanský, Dl. Újezd 11 11
TC0142 Jana Duspivová, Studánka 11 11
TC0143 Jiří Duspiva st., Studánka 11 11
11. – 100. místo
TC0230 Josef Grzib, Studánka 11 11
TC0003 Milan Haník, Tachov 11 11
TC0156 Alexander Hilák, Oldřichov 11 11
TC0020 Marie Hlasová, Stráž 11 11
TC0263 Miloš Honzík, Láz 11 11
TC0009 Ivan Horna, Ctiboř 11 11
TC0274 Vl. Hráský, Stříbro 11 11
TC0322 Jaroslav Hůtta, Tachov 11 11
TC0212 Josef Chum, Tachov 11 11
TC0267 Josef Kabeláč, Úterý 11 11
TC0132 Alena Kopecká, Tachov 11 11
TC0133 Pavel Kopecký, Tachov 11 11
TC0088 Stanislav Koreš, Halže 11 11
TC0017 Tomáš Koubek, Stráž 11 11
TC0311 Jaromír Lipchavský, Studánka 11 11
TC0213 Petr Lokajíček, Tachov 11 11
TC0001 Karel Maňur, Planá 11 11
TC0182 František Mařík, Tachov 11 11
TC0068 Jaroslav Němec, Tachov 11 11
TC0314 Josef Němec, Tachov 11 11
TC0229 Petr Novák, Tachov 11 11
TC0235 Pavel Opava, Lom u TC 11 11
TC0240 Zdeněk Palich, K. Lázně 11 11
TC0255 Miroslav Pokorný, V.Hleďsebe 11 11
TC0303 Dimiter Simeonov, Halže 11 11
TC0222 Jakub Sládek, Tachov 11 11
TC0106 Jan Sňozík, Tachov 11 11
TC0223 Jan Stach, Dl. Újezd 11 11
TC0029 Karel Štrupl, Tachov 11 11
TC0165 Jaroslav Švábek ml., Dl. Újezd 11 11
TC0073 Bořivoj Vácha, Planá 11 11
TC0273 F. Veverisa, Stříbro 11 11
TC0066 Richard Všetička, Tachov 11 11
TC0287 Hanka Výrutová, Poděvousy 11 11
TC0296 Petr Žalud, Tachov 11 11
TC0089 Ruda Blatnický, Studánka 8 8
TC0284 Richard Bobčík, Tachov 8 8
TC0141 Miroslav Bočan, Tachov 8 8
TC0275 Jana Boušová, Stříbro 8 8
TC0236 Jakub Bukva, Tachov 8 8
TC0317 Jaroslav Černý ml., Studánka 8 8
TC0320 Václav Dedek, Stříbro 8 8
TC0233 Jaroslava Dědová, Tisová 8 8
TC0194 Roman Doksanský, Dl. Újezd 8 8
TC0102 Josef Dopita, Tachov 8 8
TC0011 Jiří Dufek, Bor 8 8
TC0214 Branislav Fryšták, Tachov 8 8
TC0231 Ludmila Grzibová, Studánka 8 8
TC0021 František Hlas st., Stráž 8 8
TC0047 Ivan Horejš, Tisová 8 8
TC0097 Jaroslav Horejš, Ctiboř 8 8
TC0239 Josef Hromka, Cebiv 8 8
TC0049 Luboš Hruška, Tisová 8 8
TC0131 Ivana Husáková, Tisová 8 8
TC0145 Petr Jaroslav, Tachov 8 8
TC0172 Jan Jucha, Biletín 8 8
TC0146 Miroslav Jucha, Biletín 8 8
TC0253 Josef Kadlec, Bor 8 8
TC0016 Roman Kofl, Tachov 8 8
TC0187 Jiří Komárek, Bor 8 8
TC0157 Radek Kopáček, Brod n. Tichou 8 8
TC0135 Tomáš Kopecký, Tachov 8 8
TC0285 Vlasta Kotous, Drmoul 8 8
TC0254 Lenka Krivdová, Vysočany 8 8
TC0110 Václav Křemen, Tachov 8 8
TC0219 Milan Kunc, Bor 8 8
TC0077 Václav Lácha, Planá 8 8
TC0078 Božena Láchová, Planá 8 8
TC0242 Petr Loukota, Stříbro 8 8
TC0014 Milan Maczko ml., Tachov 8 8
TC0111 Roman Mareš, Lom u TC 8 8
TC0176 Miroslav Mareš, Lom u TC 8 8
TC0184 Radek Mařík, Tachov 8 8
TC0074 Petr Michálek, Planá 8 8
TC0196 Jiří Mikulanda, Tachov 8 8
TC0250 David Mrhálek, Rozvadov 8 8
TC0093 Karel Nožka, Tisová 8 8
TC0091 Tereza Nožková, Tisová 8 8
TC0025 Jakub Omcirk, Tachov 8 8
TC0327 Václav Opava, D. Jadruž 8 8
TC0026 Luboš Pernglau, Tachov 8 8
TC0050 Jana Petruňová, Tisová 8 8
TC0319 Petr Růt, Bor 8 8
TC0227 Josef Simonides, Planá 8 8
TC0293 Karel Strapek, Hošťka 8 8
TC0294 Eva Strapková, Hošťka 8 8
TC0173 Tomáš Svěrák, Lom u TC 8 8
TC0037 Vladimír Šleze, Tisová 8 8
TC0150 Vladimír Špot, Milíře 8 8
TC0340 Miroslav Štrejn, Záchlumí 8 8
101. – 200. místo
TC0338 Miroslav Štrejn ml., Záchlumí 8 8
TC0108 Jan Švábek, Dl. Újezd 8 8
TC0109 Jan Švábek ml., Dl. Újezd 8 8
TC0027 Jan Uhlíř, Tachov 8 8
TC0125 Jaroslav Uhlíř, Tachov 8 8
TC0031 Martin Uhlíř, Tachov 8 8
TC0203 František Urban, Ch. Planá 8 8
TC0107 Ivana Veletová, Tachov 8 8
TC0261 Miroslav Vránek, Ctiboř 8 8
TC0065 Marie Všetičková, Tachov 8 8
TC0266 Luboš Vyčichlo, Stříbro 8 8
TC0158 Radka Vytisková, Planá 8 8
TC0297 Pavel Žalud ml., Tachov 8 8
TC0298 Pavel Žalud st., Tachov 8 8
TC0252 Václav Baxa, Stříbro 5 5
TC0305 Jiří Bočan, Bor 5 5
TC0279 Jiří Bouše, Stříbro 5 5
TC0084 Jan Bukva, Kočov 5 5
TC0191 Jana Buryanová, Bor 5 5
TC0316 Jaroslav Černý st., Tachov 5 5
TC0042 Ernest Daňko, Tisová 5 5
TC0270 Petr Demjan, Stříbro 5 5
TC0271 Ladislav Demjan, Stříbro 5 5
TC0138 Zd. Dolejšová, Tachov 5 5
TC0033 Karel Duda, Tisová 5 5
TC0251 Zdeněk Dvořák, Stříbro 5 5
TC0120 Jaroslav Filinger, Tachov 5 5
TC0307 Michal Folajtar, Bor 5 5
TC0220 Jaroslav Foltas, Tisová 5 5
TC0086 Milan Founě, Ch. Újezd 5 5
TC0045 Pavel Gajdica, Tisová 5 5
TC0139 Petr Goubej, Studánka 5 5
TC0153 Miloš Hataj, Tachov 5 5
TC0101 Josef Hataj, Tachov 5 5
TC0344 Petr Hobza, Tachov 5 5
TC0342 Pavel Hobza st., Tachov 5 5
TC0244 Karel Holeva, Trpísty 5 5
TC0243 Jana Holevová, Trpísty 5 5
TC0241 Michal Honzík, Láz 5 5
TC0006 Alena Horská, Tachov 5 5
TC0085 Roman Houda, Lužná 5 5
TC0180 Zdeněk Hruška, Tachov 5 5
TC0178 Vlasta Hrušková, Tachov 5 5
TC0177 Vlasta Hrušková, Tachov 5 5
TC0147 Jiří Chejnovský, Tachov 5 5
TC0205 Zdeněk Chval, Ch. Planá 5 5
TC0122 Radek Jadlovský, Damnov 5 5
TC0087 Jiří Jeřábek, Ch. Planá 5 5
TC0167 Marek Kalista, Bezdružice 5 5
TC0262 Jan Kaprhál, Kšice 5 5
TC0054 Miloš Kašpar, Tachov 5 5
TC0301 Karel Katona, Halže 5 5
TC0278 Fr. Keck, Stříbro 5 5
TC0019 Josef Klíma, Tachov 5 5
TC0333 Dalibor Kolesa, K. Lázně 5 5
TC0332 Jaroslav Kolesa ml., K. Lázně 5 5
TC0331 Jaroslav Kolesa st., K. Lázně 5 5
TC0264 Jiří Koliha ml., Stříbro 5 5
TC0290 Jiří Koliha st., Stříbro 5 5
TC0312 Jan Kollmann, Ch. Planá 5 5
TC0218 Petr Koňařík, Tachov 5 5
TC0224 Jana Koňaříková, Tachov 5 5
TC0280 Stan. Kos, Stříbro 5 5
TC0272 Dana Kotousová, Drmoul 5 5
TC0269 Pavel Kovář, Stříbro 5 5
TC0260 Marie Krivdová, Bor 5 5
TC0076 Světla Křesťanová, Planá 5 5
TC0208 Roman Kříž, Bor 5 5
TC0313 Josef Kubena, Tachov 5 5
TC0286 Lada Kůtová, Drmoul 5 5
TC0012 Milan Maczko, Tachov 5 5
TC0234 Josef Malý, Tachov 5 5
TC0170 Lukáš Marek, Kočov 5 5
TC0023 Karel Mourek, Tachov 5 5
TC0036 Karel Novotný, Tisová 5 5
TC0039 Michal Novotný, Tisová 5 5
TC0092 Anna Nožková, Tisová 5 5
TC0024 Vladislav Omcirk, Tachov 5 5
TC0258 Josef Pacola, Černošín 5 5
TC0265 Vojtěch Petráň, Stříbro 5 5
TC0096 Zdenko Petráš, Dl. Újezd 5 5
TC0035 Jan Petruňo, Tisová 5 5
TC0094 Edita Plecitá, Dl. Újezd 5 5
TC0095 Petr Plecitý, Dl. Újezd 5 5
TC0046 Miloslav Poslušný, Tisová 5 5
TC0249 Jiří Procházka st., Damnov 5 5
TC0018 Lenka Quadrátová, Plzeň 5 5
TC0103 Květoslava Ročková, Oldřichov 5 5
TC0060 Martin Roubal, Tachov 5 5
TC0061 Jindřich Roubal, Tachov 5 5
TC0062 Ondřej Roubal, Tachov 5 5
TC0113 Karel Rožánek, Studánka 5 5
TC0114 Mojmír Rožánek, Studánka 5 5
TC0112 Dana Rožánková, Studánka 5 5
TC0295 Marek Sehnalík, Hošťka 5 5
TC0309 František Schánilec, Tachov 5 5
TC0304 Milena Simeonová, Halže 5 5
TC0190 Marie Součková ml., Bor 5 5
TC0318 Petr Stark, Těchlovice 5 5
TC0164 Karel Strapek, Dl. Újezd 5 5
201. – 300. místo
TC0155 Viktor Struček, Studánka 5 5
TC0154 Dana Stručková, Studánka 5 5
TC0268 Jaroslav Šantora, Sytno 5 5
TC0038 Jana Šlezová, Tisová 5 5
TC0048 Standa Štíbr, Tisová 5 5
TC0341 Alžběta Štrejnová, Záchlumí 5 5
TC0339 Terezka Štrejnová, Záchlumí 5 5
TC0104 Jakub Štrincl, Tachov 5 5
TC0162 Jaroslav Švábek, Dl. Újezd 5 5
TC0163 Božena Švábková, Dl. Újezd 5 5
TC0007 Karel Švaner, Tachov 5 5
TC0063 Roman Švýcarský, Stříbro 5 5
TC0152 Jan Terela, Milíře 5 5
TC0185 Petra Tikalová, Tachov 5 5
TC0090 Mariya Tkačuk, Tisová 5 5
TC0210 Petr Tribula, Tachov 5 5
TC0030 Josef Uhlíř, Tachov 5 5
TC0032 Jana Uhlířová, Tachov 5 5
TC0071 Dana Váchová, Planá 5 5
TC0171 Alois Vavra, Milíře 5 5
TC0052 P. Vavřička, Dl. Újezd 5 5
TC0105 Miroslav Veleta, Tachov 5 5
TC0002 Jaroslav Veleta, Stráž 5 5
TC0043 Josef Vojáček, Tisová 5 5
TC0324 Josef Voráček, Ch. Planá 5 5
TC0129 Josef Vorlovský, Tachov 5 5
TC0237 Žofie Voříšková, Bor u TC 5 5
TC0199 Tereza Vrbová, Tachov 5 5
TC0079 Tomáš Wurm, Planá 5 5
TC0277 Libor Zeithaml, Nedražice 5 5
TC0300 O. Zezula, Tachov 5 5
TC0306 D. Zezulová, Tachov 5 5
TC0055 Karel Zušťák, Tachov 5 5
TC0058 N. Zušťáková, Tachov 5 5
TC0325 Josef Balvin, Ch. Planá 2 2
TC0246 Tomáš Bizoň, Stříbro 2 2
TC0100 Miloslav Bočan, Tachov 2 2
TC0221 Zdeňka Bočanová, Tachov 2 2
TC0202 Milan Brůžek, Ch. Planá 2 2
TC0160 Miloš Burda st., Planá 2 2
TC0161 Anna Burdová, Planá 2 2
TC0175 Luboš Duspiva, Studánka 2 2
TC0281 Miroslav Duspiva, Kladruby 2 2
TC0276 František Fafilek, Stříbro 2 2
TC0022 Roman Fait, Tachov 2 2
TC0041 Václav Filípek, Tisová 2 2
TC0004 Bohuslav Gabriš, Ch. Planá 2 2
TC0148 Lukáš Gorelík, Studánka 2 2
TC0193 Petr Grunert, Tachov 2 2
TC0134 Jiří Halbych, Planá 2 2
TC0128 Zuzana Haníková, Tachov 2 2
TC0228 Martin Hilák, Tachov 2 2
TC0343 Pavel Hobza ml., Tachov 2 2
TC0168 Vítězslav Honzík, Přimda 2 2
TC0005 Jiří Horský, Tachov 2 2
TC0127 Jiří Hrdlička, Tachov 2 2
TC0181 Josef Hruška, Tachov 2 2
TC0206 Pavel Chval, Ch. Planá 2 2
TC0204 Jaroslava Chvalová, Ch. Planá 2 2
TC0121 Josef Jadlovský, Tachov 2 2
TC0245 Jindřich Jareš, Stříbro 2 2
TC0166 Petr Kalista, Bezdružice 2 2
TC0144 Miroslav Kaše, Studánka 2 2
TC0334 Petra Kolesová, K. Lázně 2 2
TC0188 Věra Komárková, Bor 2 2
TC0329 Marina Králíčková, Tachov 2 2
TC0291 Michal Krčma, Cheb 2 2
TC0028 Petra Krejčová, Tachov 2 2
TC0226 Miroslav Krejsa, Lom u TC 2 2
TC0259 Lukáš Krivda, Bor 2 2
TC0059 Vítězslav Langr, Studánka 2 2
TC0257 Milan Marek, Černošín 2 2
TC0118 Vladimír Matoušek, Tachov 2 2
TC0099 Jaromír Matoušek ml., Tachov 2 2
TC0137 Bohumila Matoušková, Studánka 2 2
TC0198 Radek Mazanec, Zadní Chodov 2 2
TC0183 Miloslava Mikesková, Tachov 2 2
TC0328 Jiří Miščuk, Ctiboř 2 2
TC0330 Tomáš Miščuk, Ctiboř 2 2
TC0315 Hana Němcová, Tachov 2 2
TC0200 Stanislav Nikodem, Planá 2 2
TC0010 Jan Noha, Bor 2 2
TC0186 František Opava, Ch. Újezd 2 2
TC0116 Dušan Petržík, Tachov 2 2
TC0248 Jiří Procházka ml., Damnov 2 2
TC0067 Václav Raba, Ch. Újezd 2 2
TC0126 František Roček, Oldřichov 2 2
TC0302 David Simeonov, Halže 2 2
TC0117 Pavel Sokol, Tachov 2 2
TC0189 Milan Souček, Bor 2 2
TC0192 Marie Součková, Bor 2 2
TC0216 Radek Spěváček, Ch. Planá 2 2
TC0124 Marcela Sýkorovská, Tachov 2 2
TC0283 Ivan Šuhaj, Tachov 2 2
TC0136 Václav Toman, Mýto 2 2
TC0211 Jana Tribulová, Tachov 2 2
TC0072 Veronika Váchová, Planá 2 2
TC0081 Jaroslav Vaněček ml., Planá 2 2
TC0080 David Vaněček st., Planá 2 2
TC0069 František Wurm, Tachov 2 2
301. – 345. místo
TC0070 Veronika Wurmová, Planá 2 2
TC0140 Kamil Zádamský, Tachov 2 2
TC0075 Josef Zídek, Planá 2 2
TC0056 Josef Zušťák, Tachov 2 2
TC0053 Stanislav Zušťák, Tachov 2 2
TC0179 Jan Zušťák, Tachov 2 2
TC0321 Petra Železná, Bor 2 2
TC0051 J. Kulíř, Částkov 1 1
TC0034 Anna Dudová, Tisová -1 -1
TC0282 Jaroslav Duspiva, Kladruby -1 -1
TC0064 Jaroslav Folejtar, Bor -1 -1
TC0207 Jiří Haník, Tachov -1 -1
TC0256 Eva Homolová, Černošín -1 -1
TC0130 František Husák, Tachov -1 -1
TC0336 František Chval, Ch. Planá -1 -1
TC0337 Jan Kertis, Slavice -1 -1
TC0335 Blanka Kolesová, K. Lázně -1 -1
TC0159 Ladislav Kopáček, Brod n. Tichou -1 -1
TC0308 Vlastimil Krejčí, Tachov -1 -1
TC0225 Štefánie Krejsová, Lom u TC -1 -1
TC0289 František Krivda, Vysočany -1 -1
TC0292 Helena Krömová, Cheb -1 -1
TC0119 Jaromír Matoušek, Tachov -1 -1
TC0247 Alena Nejedlá, Tachov -1 -1
TC0288 Vladimír Nejedlý, Tachov -1 -1
TC0326 Božena Opavová, D. Jadruž -1 -1
TC0008 Bohuslav Pech, Tachov -1 -1
TC0115 Zdeněk Rožánek, Studánka -1 -1
TC0201 Stanislav Samek, Lom u TC -1 -1
TC0217 František Spěváček, Ch. Planá -1 -1
TC0149 Rostislav Struček, Studánka -1 -1
TC0174 Zdeněk Svěrák, Lom u Tc -1 -1
TC0151 Kateřina Terelová, Milíře -1 -1
TC0083 Jaroslav Vaněček, Planá -1 -1
TC0209 Roman Vaňous, Bor -1 -1
TC0057 Lucie Zušťáková, Tachov -1 -1
TC0232 Jiří Horkulič, Tachov -4 -4
TC0098 Vlastimil Hudák, Tachov -4 -4
TC0040 Jiří Kovacs, Tisová -4 -4
TC0044 Jiří Petruňo, Tisová -4 -4
TC0169 Michaela Šechevičová, Kočov -4 -4
TC0310 Petr Štrunc, Milíře -4 -4
TC0323 Martin Voráček, Ch. Planá -4 -4
TC0238 Václav Voříšek, Bor u TC -4 -4
TC0082 Libuše Vaněčková, Planá -7 -7

27.8.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Chcete o víkendu vyrazit za fotbalem? Podívejte se, kde se hraje

Na některých místech Tachovska začali s oslavami již v pátek. Takto se například rozlétly malé čarodějnice a kouzelníci po Svojšíně
13

FOTOGALERIE: Stavění máje a pálení čarodějnic nemine ani Tachovsko

Školáci potůček vyčistí, aby lákal k procházkám

Konstantinovy Lázně – Žáci Základní školy v Konstantinových Lázních se úklidem zapojili do mezinárodního projektu Den Země.

Květinový koktejl: pořadatelé se přizpůsobí počasí

Tachov – Akce nazvaná Květinový koktejl se bude konat v sobotu a v neděli v areálu zahradnictví na Minerálce v Tachově.

Učitel neunesl hajlování romského žáka, teď má obavy z jeho rodiny

Plánice - Rodina školáka chce veřejnou omluvu. Případ řeší policie, na kterou se obrátil pedagog, jenž se bojí vydírání ze strany příbuzných školáka.

Kvůli knize jsem se naučil s počítačem, říká autor

Stříbro – Srdcové Eso. Tak se jmenuje kniha, kterou sepsal Miloslav Souček, žijící legenda nejen stříbrského motokrosu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies