VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Začala jarní část Tip ligy 2008

TACHOVSKO - V čele je šest tipujících s třináctibodovým ziskem

2.4.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Antonín Hříbal


1. – 100. místo
TC0255 Miloš Červinka, Lesná 13 13
TC0100 L. Demjan, Stříbro 13 13
TC0074 Karel Mourek, Tachov 13 13
TC0172 Jiří Struček, Tachov 13 13
TC0290 Romana Štrinclová, Tachov 13 13
TC0169 Žofie Voříšková, Bor 13 13
TC0124 Michal Honzík, Láz 12 12
TC0090 Alena Horská, Tachov 12 12
TC0148 Jan Terela, Milíře 12 12
TC0212 Josef Balvín, Ch. Planá 10 10
TC0157 Zd. Bočanová, Tachov 10 10
TC0275 Jan Bukva, Kočov 10 10
TC0256 Jaroslav Černý, Tachov 10 10
TC0184 Roman Doksanský, Dl. Újezd 10 10
TC0133 Václav Filípek, Tisová 10 10
TC0116 František Hlas, Stráž 10 10
TC0194 Marie Hlasová, Stráž 10 10
TC0270 Veronika Holá, Studánka 10 10
TC0297 Karel Holeva, Trpísty 10 10
TC0139 Vlasta Hrušková, Tachov 10 10
TC0272 Miloslav Jucha, Biletín 10 10
TC0174 Josef Kadlec, Bor 10 10
TC0217 Vlastimil Kotous, M. Lázně 10 10
TC0155 Helena Krčmová, Cheb 10 10
TC0240 Lukáš Krivda, Bor 10 10
TC0170 Lenka Krivdová, Vysočany 10 10
TC0239 Marie Krivdová, Bor 10 10
TC0138 Pepíček Kubena, Tachov 10 10
TC0137 Josef Kubena, Tachov 10 10
TC0140 Terezka Kubenová, Tachov 10 10
TC0016 Míra Matejčík, Bor 10 10
TC0010 Jan Matejčík, Bor 10 10
TC0273 Bohumila Matoušková, Studánka 10 10
TC0279 Tomáš Miščuk, Ctiboř 10 10
TC0278 Jiří Miščuk, Ctiboř 10 10
TC0258 Josef Němec, Tachov 10 10
TC0017 Karel Nožka, Tisová 10 10
TC0019 Tereza Nožková, Tisová 10 10
TC0192 Marek Sehnalík, Hošťka 10 10
TC0027 Marie Součková st., Bor 10 10
TC0075 Vít Strapina, Tachov 10 10
TC0295 Petr Sýkora, Tachov 10 10
TC0225 Václav Sýkorovský, Tachov 10 10
TC0077 Lenka Šídová, Studánka 10 10
TC0079 Květa Šídová, Studánka 10 10
TC0154 Jan Šuhaj, Tachov 10 10
TC0076 Roman Ták, Tachov 10 10
TC0215 Věra Trávníčková, Halže 10 10
TC0102 Dana Vondrušková, M. Lázně 10 10
TC0144 Richard Všetička, Tachov 10 10
TC0141 Marie Všetičková, Tachov 10 10
TC0286 Tomáš Wurm, Planá 10 10
TC0161 Ol. Zezula, Tachov 10 10
TC0228 Petra Železná, Bor 10 10
TC0064 K. Duda st., Tisová 9 9
TC0057 František Husák, Tachov 9 9
TC0025 Jiří Komárek, Bor 9 9
TC0014 Roman Kříž, Bor 9 9
TC0276 Petr Novák, Tachov 9 9
TC0218 František Pinc, Ch. Planá 9 9
TC0093 Miloslav Barnáš, Nedražice 7 7
TC0096 Martin Barnáš, Nedražice 7 7
TC0282 Ruda Blatnický, Studánka 7 7
TC0015 Jiří Bočan, Bor 7 7
TC0013 Zdeněk Bohumil, Bor 7 7
TC0180 Jana Boušová, Stříbro 7 7
TC0294 Lukáš Bydžovský, Tachov 7 7
TC0223 Kateřina Danková, Tachov 7 7
TC0128 Jaroslav Duspiva, Kladruby 7 7
TC0068 Jana Duspivová, Studánka 7 7
TC0012 Jaroslav Folejtar, Bor 7 7
TC0024 Petr Gajdoš, Studánka 7 7
TC0022 Tomáš Goubej, Studánka 7 7
TC0087 Milan Haník, Tachov 7 7
TC0167 Miloš Hataj, Tachov 7 7
TC0205 Jaroslav Hořejš, Ctiboř 7 7
TC0115 Roman Chod, Stráž 7 7
TC0263 Oldřich Janovec, Tachov 7 7
TC0213 Jiří Jeřábek, Ch. Planá 7 7
TC0047 M. Kašpar, Tachov 7 7
TC0114 Lenka Koktová, Stráž 7 7
TC0202 Jana Koňaříková, Tachov 7 7
TC0113 Tomáš Koubek, Stráž 7 7
TC0009 Milan Kunc, Bor 7 7
TC0080 Martin Langr, Studánka 7 7
TC0085 Karel Maňur, Planá 7 7
TC0304 Lukáš Marek, Tachov 7 7
TC0187 Milan Marek, Černošín 7 7
TC0261 Frant. Mařík, Tachov 7 7
TC0150 Jan Mička, Sulislav 7 7
TC0257 Hana Němcová, Tachov 7 7
TC0020 Anna Nožková, Tisová 7 7
TC0073 Vladislav Omcirk, Tachov 7 7
TC0277 Pavel Opava, Lom u TC 7 7
TC0122 Zdeněk Palich, Konst. Lázně 7 7
TC0092 Bohuslav Pech, Tachov 7 7
TC0287 Václav Raba, Ch. Újezd 7 7
TC0238 Antonín Soukup, Kostelec 7 7
TC0147 Vladimír Špot, Milíře 7 7
TC0044 Jar. Šrábek ml., Dl. Újezd 7 7

101. – 200. místo
TC0042 Jar. Šrábek st., Dl. Újezd 7 7
TC0043 Monika Šrábková, Dl. Újezd 7 7
TC0299 Miroslav Štrejn ml., Záchlumí 7 7
TC0300 Miroslav Štrejn st., Záchlumí 7 7
TC0291 Jakub Štrincl, Tachov 7 7
TC0051 Karel Štrupl, Tachov 7 7
TC0221 Jan Švábek, Dl. Újezd 7 7
TC0091 Karel Švaner, Tachov 7 7
TC0018 Mariyan Tkačuk, Tisová 7 7
TC0055 Martin Uhlíř, Tachov 7 7
TC0224 Josef Vaňuš, Tachov 7 7
TC0136 Pavel Vojtuš, Tisová 7 7
TC0183 Martin Vrba, Stříbro 7 7
TC0125 Libor Zeithaml, Nedražice 7 7
TC0201 Josef Zima, Stříbro 7 7
TC0107 Petr Zoň, Tachov 7 7
TC0046 K. Zušťák, Tachov 7 7
TC0165 Jaroslav Filinger, Tachov 6 6
TC0098 Vl. Hráský ml., Stříbro 6 6
TC0028 Milan Souček, Bor 6 6
TC0249 V. Struček, Studánka 6 6
TC0241 Z. Andrle, Oldřichov 4 4
TC0269 Zdeněk Andrle ml., Oldřichov 4 4
TC0008 L. Aravík, Částkov 4 4
TC0082 Frant. Bachroň, Tachov 4 4
TC0126 Jiří Bouše, Stříbro 4 4
TC0210 Milan Brůžek, Ch. Planá 4 4
TC0031 Ernest Daňko, Tisová 4 4
TC0230 Václav Dedek, Stříbro 4 4
TC0097 Petr Demjan, Stříbro 4 4
TC0176 Miroslav Duspiva, Kladruby 4 4
TC0197 Václav Fišer, Oldřichov 4 4
TC0214 Milan Founě, Ch. Újezd 4 4
TC0206 Bronislav Fryšták, Tachov 4 4
TC0088 Bohuslav Gabriš, Ch. Planá 4 4
TC0166 Josef Hataj, Tachov 4 4
TC0271 Martin Hilák, Tachov 4 4
TC0189 Eva Homolová, Černošín 4 4
TC0283 Miloslav Horejš, Tachov 4 4
TC0284 Martin Horejš, Tachov 4 4
TC0089 Jiří Horský, Tachov 4 4
TC0094 Miroslav Hrad ml., Sytno 4 4
TC0095 Miroslav Hrad st., Sytno 4 4
TC0135 Luboš Hruška, Tisová 4 4
TC0292 Zdeněk Hrvík, Tachov 4 4
TC0235 Jindřich Jareš, Stříbro 4 4
TC0086 Veleta Jaroslav, Stráž 4 4
TC0173 Jiří Koliha st., Stříbro 4 4
TC0072 Ladislav Kopáček ml., Brod n. T. 4 4
TC0069 Lad. Kopáček st., Brod n.T. 4 4
TC0207 Stanislav Koreš, Halže 4 4
TC0049 Petra Krejčová, Tachov 4 4
TC0281 V. Křemen, Tachov 4 4
TC0039 Václav Lácha, Planá 4 4
TC0040 Pavel Lácha, Planá 4 4
TC0038 Václav Lácha ml., Otín 4 4
TC0037 Božena Láchová, Planá 4 4
TC0023 Jaromír Lipchavský, Studánka 4 4
TC0219 Karel Lokajíček, M. Lázně 4 4
TC0083 Milan Maczko ml., Tachov 4 4
TC0084 Ladislava Maczková, Tachov 4 4
TC0227 František Machan, Tachov 4 4
TC0164 Vladimír Matoušek, Tachov 4 4
TC0033 P. Michálek, Planá 4 4
TC0260 Miloslava Mikesková, Tachov 4 4
TC0129 Vladimír Nejedlý, Tachov 4 4
TC0259 Jaroslav Němec, Tachov 4 4
TC0289 Libuše Nikodemová, Planá 4 4
TC0058 Karel Novotný, Tisová 4 4
TC0190 Josef Opava, Z. Chodov 4 4
TC0052 Luboš Pernglau, Tachov 4 4
TC0245 p. Petrášová, Hošťka 4 4
TC0111 Dušan Petržík, Tachov 4 4
TC0296 Jitka Podlesná ml., Tachov 4 4
TC0188 Miroslav Pokorný, V. Hleďsebe 4 4
TC0178 Jiří Procházka ml., Damnov 4 4
TC0229 Petr Růt, Bor 4 4
TC0101 Pavla Rybová, Pernolec 4 4
TC0222 Jan Sňozík, Tachov 4 4
TC0211 František Spěváček, Ch. Planhá 4 4
TC0191 Karel Strapek, Hošťka 4 4
TC0252 R. Struček, Studánka 4 4
TC0226 Petr Sýkorovský, Tachov 4 4
TC0303 Michaela Šichevičová, Kočov 4 4
TC0060 Vl. Šleze, Tisová 4 4
TC0059 J. Šlezová, Tisová 4 4
TC0041 Božena Šrábková, Dl, Újezd 4 4
TC0007 V. Štěpán, Dl. Újezd 4 4
TC0021 Václav Toman, Mýto 4 4
TC0054 Josef Uhlíř, Tachov 4 4
TC0050 Jan Uhlíř, Tachov 4 4
TC0232 František Urban, Ch. Planá 4 4
TC0034 B. Vácha, Planá 4 4
TC0036 Dana Váchová, Planá 4 4
TC0035 Veronika Váchová, Planá 4 4
TC0301 Jar. Vaněček st., Planá 4 4
TC0243 Radka Větrovská, Tachov 4 4
TC0168 Václav Voříšek, Bor 4 4
TC0149 D. Zezulová, Tachov 4 4
TC0045 S. Zušťák, Tachov 4 4

201. – 300. místo
TC0048 L. Zušťáková, Tachov 4 4
TC0109 Josef Jadlovský, Tachov 3 3
TC0181 Václav Baxa, Stříbro 1 1
TC0200 Václav Beroun, Lom u TC 1 1
TC0236 Tomáš Bizoň, Stříbro 1 1
TC0011 Miroslav Bočan, Bor 1 1
TC0158 Miloslav Bočan, Tachov 1 1
TC0119 Jaroslav Černý ml., Studánka 1 1
TC0120 Jaroslav Černý st., Tachov 1 1
TC0253 Václav Červinka, Lesná 1 1
TC0254 Drahomíra Červinková, Lesná 1 1
TC0185 Petr Doksanský, Dl. Újezd 1 1
TC0063 Karel Duda ml., Tisová 1 1
TC0002 Vladimír Dykas, Tachov 1 1
TC0151 Jaroslav Foltas, Tisová 1 1
TC0162 Josef Grzib, Studánka 1 1
TC0163 Ludmila Grzibová, Studánka 1 1
TC0177 Pavel Hobza, Tachov 1 1
TC0121 Miloš Honzík, Láz 1 1
TC0248 Jiří Horkulič, Tachov 1 1
TC0029 Milan Hruška, Tisová 1 1
TC0262 Josef Hruška, Tachov 1 1
TC0208 Josef Chum, Tachov 1 1
TC0216 František Chval, Ch. Planá 1 1
TC0152 Margita Jabůrková, Tachov 1 1
TC0265 Jan Jucha, Biletín 1 1
TC0306 Petr Kalista, Bezdružice 1 1
TC0234 Miloslav Kančel, Slavice 1 1
TC0203 Petr Koňařík, Tachov 1 1
TC0071 Ladislav Kopáček nejml., Brod n. T. 1 1
TC0127 St. Kos, Stříbro 1 1
TC0267 Jiří Kovacs, Tisová 1 1
TC0305 Slavomír Kozák, Tachov 1 1
TC0280 Marina Králíčková, Tachov 1 1
TC0004 Pavel Krampera, Stráž 1 1
TC0146 M. Krejsa, Lom 1 1
TC0171 František Krivda, Vysočany 1 1
TC0103 Lada Kůtová, Drmoul 1 1
TC0078 Vítězslav Langr, Studánka 1 1
TC0131 Petr Lokajíček, Tachov 1 1
TC0130 Jaromír Matoušek, Tachov 1 1
TC0132 Jiří Mikulanda, Tachov 1 1
TC0003 Lubomír Nejedlý, Tachov 1 1
TC0186 Josef Pacola, Černošín 1 1
TC0112 Vladimír Pecha, Tachov 1 1
TC0005 Zdenko Petráš, Dl. Újezd 1 1
TC0032 Jiří Petruňo, Tisová 1 1
TC0006 E. Plecitá, Dl. Újezd 1 1
TC0268 Miloslav Poslušný, Tisová 1 1
TC0108 Petr Pospíšil, Tachov 1 1
TC0153 Stanislav Proft, Tachov 1 1
TC0179 Jiří Procházka st., Damnov 1 1
TC0195 František Roček, Oldřichov 1 1
TC0204 Jiří Rytíř, Kladruby 1 1
TC0156 Frant. Schánilec, Tachov 1 1
TC0159 Jakub Sládek, Tachov 1 1
TC0026 Marie Součková ml., Bor 1 1
TC0264 Jan Stach, Dl. Újezd 1 1
TC0001 Miroslav Šašek, Tachov 1 1
TC0293 Jan Švábek ml., Dl. Újezd 1 1
TC0246 Petr Tribula, Tachov 1 1
TC0143 Jaroslav Vatter, Tachov 1 1
TC0105 Ivana Veletová, Tachov 1 1
TC0242 Miloš Větrovský, Tachov 1 1
TC0160 Miroslav Vránek, Ctiboř 1 1
TC0104 Hanka Výrutová, Poděvousy 1 1
TC0285 František Wurm, Tachov 1 1
TC0196 Jakub Zádamský, Tachov 1 1
TC0193 Jan Zušťák, Tachov 1 1
TC0302 David Vaněček st., 0 0
TC0231 Martin Antoš, Tachov -2 -2
TC0117 Radek Černý, Studánka -2 -2
TC0274 J. Dopita, Tachov -2 -2
TC0065 Luboš Duspiva, Studánka -2 -2
TC0067 Jiří Duspiva ml., Studánka -2 -2
TC0066 Jiří Duspiva st., Studánka -2 -2
TC0182 Zdeněk Dvořák, Stříbro -2 -2
TC0099 Vl. Hráský, Stříbro -2 -2
TC0123 Josef Hromka, Cebiv -2 -2
TC0110 Radek Jadlovský, Damnov -2 -2
TC0233 Josef Jiravský, Slavice -2 -2
TC0307 Marek Kalista, Bezdružice -2 -2
TC0070 Radek Kopáček, Brod n. T. -2 -2
TC0145 Š. Krejsová, Lom -2 -2
TC0081 Milan Maczko, Tachov -2 -2
TC0118 Andrea Moutvicová, Studánka -2 -2
TC0288 Stanislav Nikodem, Planá -2 -2
TC0030 Libuše Novotná, Tisová -2 -2
TC0237 Vojtěch Petráň, Stříbro -2 -2
TC0062 Jan Petruňo, Tisová -2 -2
TC0134 Jana Petruňová, Tisová -2 -2
TC0106 Ludmila Pospíšilová, Tachov -2 -2
TC0298 Evžen Ředina, Cebiv -2 -2
TC0250 D. Stručková, Studánka -2 -2
TC0209 Pavel Štrincl, Tachov -2 -2
TC0244 Petr Štrunc, Milíře -2 -2
TC0247 Jana Tribulová, Tachov -2 -2
TC0053 Jana Uhlířová, Tachov -2 -2
TC0056 Lucie Uhlířová, Tachov -2 -2
TC0142 Marie Vatterová, Tachov -2 -2

301. – 307. místo
TC0220 Miroslav Veleta, Tachov -2 -2
TC0266 Josef Vojáček, Tisová -2 -2
TC0199 Petr Žalud, Tachov -2 -2
TC0198 Pavel Žalud st., Tachov -2 -2
TC0175 Marie Fišerová, Oldřichov -5 -5
TC0251 Lukáš Gorelík, Studánka -5 -5
TC0061 Lukáš Husák, Tisová -5 -5

Kolektivy
1. – 10. místo

Béčka Tachov 40 40
Rošťáci Tachov 40 40
TAZ Tisová 34 34
Žabky Bor 33 33
Hotel U Nádraží Stráž 31 31
Sportklub Bor 30 30
Dudáci Studánka 28 28
Soko Bor 26 26
Hotel Club Tachov 25 25
C.A.P. Dl. Újezd 25 25

11. – 20. místo
Klokánek Bor 25 25
P.M. Sytno 22 22
FK Nynkov Tachov 22 22
Hostinec u Kulaté Báby Studánka 22 22
Cargo Tachov 22 22
Hrde Stříbro 21 21
Koloniál Tisová 21 21
Invaze Tisová 19 19
Hasiči Tachov 19 19
Agroservis Kladruby 19 19

21. – 36.. místo
Baliči Kermi Stříbro 18 18
Fotbalistky Trstenice 16 16
Tučňáci Tachov 16 16
Sparta Planá 16 16
Potraviny Vácha Planá 16 16
Agročas Částkov 10 10
Tuneláři Tachov 7 7
Viktoria Tachov 7 7
Kopečkovic Bron n. T. 7 7
SPP Obušek Tachov 7 7
Masáže Jadlovský Tachov 6 6
Pila Tisová 4 4
Formy opravna Tachov 4 4
RHS Tisová 3 3
Rybáři Studánka 1 1
Zkušenej tým Studánka -2 -2

2.4.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Taneční akademie v Domažlicích.
5

Žáci předvedli své taneční umění

Černošín - Jaroslav Kobza většinu života zasvětil službou u dobrovolných hasičů. I díky tomu se může pochlubit hned několika zajímavými medailemi, jako například řádem svatého Floriána. Foto: Martina Sihelská
8

Jaroslav Kobza: Řád svatého Floriána i další ceny, to jsou krásné pocty

Elévové vyhráli turnaj v Plzni

Tachov – Florbalový turnaj nazvaný Fat Pipe Junior 2017 se konal o minulém víkendu v Plzni. S úspěchem se jej zúčastnila také dvě družstva florbalových elévu Florbal Tachov.

U rybníka v Čečkovicích se bude opravovat hráz

Čečkovice – Jeden z rybníků v Čečkovicích se brzy dočká proměny. Zástupci města Bor totiž mají v plánu místo, které těsně sousedí se silnicí, odbahnit a zlepšit i jeho stabilitu.

Víkendová fotbalová nabídka

Tachovsko - Kam o víkendu za fotbalem.

AUTOMIX.CZ

Až budete prodávat auto: 10 rad, jak snadno a rychle zvýšit jeho cenu

Chystáte se prodat svoje auto? Potom se jistě snažíte dostat za svůj vůz co možná nejvyšší finanční sumu. Samozřejmě, že o ceně auta rozhoduje zejména model, jeho rok výroby, počet najetých kilometrů a především technický stav, ovšem jsou tu i detaily, které mohou cenu vozu zvýšit.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies