8.10.2008
Fotogalerie
16 fotografií

Fotbal: Lom – Ch. Újezd 0:1.Foto: DENÍK/František Hlas

Okresní přebor II. třídy měl v sobotu na programu sedmé kolo. Do ochozů přišlo 285 (375) fotbalových příznivců, kteří mohli vidět 26 (36) branek. Rozhodčí napomínali 21 (29) hráčů a jen jeden (2) hříšník musel předčasně pod sprchu. V závorce jsou čísla z minulého kola.

Lom – Ch. Újezd 0:1 Lomští nedokázali využít v úvodu utkání dvě dobré příležitosti a hosté je potrestali gólem, který vyvolal hodně emocí (ofsajd?). Poločas: 0:0. Branky: 58. J. Pikl. Rozhodčí: Vrbský – Pešek, Bizoň. ŽK: 0:2. Diváci: 40. LOM: Burian – Hanus, P. Ardeleanu, Čengery, Coufal, Samek, J. Pich, M. Pich, Líbenek, Kret, Stec. Trenér Hora. CH. ÚJEZD: Skalický – Beneš, L. Pikl, Suchý, Habart, Dufka, Kopáček, A. Kurčík (70. Zivčák, 88. L. Medek), Šiler, P. Pikl, Pešta. Trenér Dufka.

Stříbro B – Černošín 1:0 Derby rozhodl střídající Slába. Poločas: 0:0. Branky: 63. Slába. Rozhodčí: Šujan. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (76. Vondraš). Diváci: 30. STŘÍBRO B: Kostelníček – Plocar, Petřina, Harvila, Smiřák, Heis, Lešák, Charvát, Trnka (56. Slába), Svoboda (75. Sláma), Vyšín (46. Sásik). ČERNOŠÍN: Mikulovský – M. Červený, T. Klepsa ml. (66. Klepsa st.), Melich, Lacman, Turek (57. Hacker), Balogh st, K. Červený, Vondraš, Balogh, Majerčík. Trenér Turek.

Záchlumí – Ch. Planá 4:3 Motor kopal v úvodu dva pokutové kopy a výhru už si nenechal vzít. Baum přidal k dvěma proměněným penaltám ještě jednu branku. Poločas: 3:1. Branky: 27, 35 a 75 Baum (2xPK), 32. P. Kříž – 43. Kutička, 69. vlastní (Horník), 73. Soukup. Rozhodčí: Lhotka. ŽK: 0:2. Diváci: 20. ZÁCHLUMÍ: A. Kozelka – P. Kříž, Tot, D. Kozelka, Budek, Horník, Hrad (90. Šubrt), Štrejn st., Baum (90.+1 Formánek), Štrobl, Štrejn. Trenér Hrad. CH. PLANÁ: Wágner – Kutička, L. Pikl (39. Hrabák), J. Pikl, Plecitý, Zd. Rolko, Matys (70. B. Soukup), R. Soukup (79. Krejza), Ryška, Kunc, Zápotočný (59. Benedikt). Trenér Buday.

Kšice – Přimda 1:2 Tatran se zvedá a tentokrát to odnesly Kšice. Posílení hosté zaskočili favorita dvěma rychlými góly. Poločas: 0:2. Branky: 85. Kasl (PK) – 16. Malich, 23. Vondráček. Rozhodčí: Sirový. ŽK: 1:2. Diváci: 30. KŠICE: Brzobohatý – J. Šetlík, Flíček, Havránek, Berta, I. Šetlík, Němec, Bronec (73. Dýdek), Janout, Kasl, Kasal. Trenér J. Janout. PŘIMDA: Sarvaš – Hrabovský, Fabo, Mucha, Teplárek, Vokroj (80. Morgenstein), D. Ferdinandy, Malich (65. Gubáni), Vondráček, Perenčaj (43. M. Ardeleanu), Novohradský. Trenér Bureš.

Planá – Částkov 2:2 Hraničář šel brzo do vedení, ale domácí skóre otočili. Hosté si nakonec vezou bod. Poločas: 0:1. Branky: 52. Bernas, 62. Mikač – 5. Krýsl, 75. P. Lebeda. Rozhodčí: Loukota. ŽK: 1:3. Diváci: 60. PLANÁ: Slivoně – Simonides, Rozhoň (64. Peklo), Vl. Böhm, T. Böhm, Gažík (46. Mareš), Kuchař (60. Mikota), Bernas, Sovka, Mikač, Makrlík. ČÁSTKOV: Bydžovský – R. Hrabovský (46. Plincelner), Krýsl, Guga, Kořínek, Červinka, Špelina, Guga, Jakubec, Zavacki (73. P. Lebeda), L. Lebeda.

Kostelec – Dl. Újezd B 5:0 Duel poznamenala rychlá branka lídra, který si po přestávce s chutí zastřílel. Poločas: 1:0. Branky: 8. a 55. Honzík, 50. a 73. M. Jamriška, 80. Blažek. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 1:1. Diváci: 70. KOSTELEC: P. Jamriška – M. Honzík, J. Jamriška, Blažek, Soukup (75. Průcha), Hyťha (65. Trhlík), Ježek, Liška, M. Jamriška, Andrle, Honzík. Trenér Novák. DL. ÚJEZD B: Hlaváček – Beneš, Mišoň, Tribula, Hubálek, J. Bukva, Kozák, Mrázek, E. Dravecký, Huda, A. Dravecký.

Z. Chodov – Halže 2:3 Čechie vedla už 0:2, ale domácí dokázali ještě vyrovnat. O zisk prvního bodu v soutěži přišel Baník dvě minuty před koncem, když se trefil Bauer. Poločas: 1:2. Branky: 42. J. Kurčík, 60. R. Mazanec – 10. Hotový (PK), 22. M. Božek, 88. Bauer. Rozhodčí: Novák. ŽK: 0:3. Diváci: 35. Z. CHODOV: M. Mazanec – Zajíček, Kříž, R. Mazanec, F. Řežábek, Drha, Founě, Richtarik, T. Řežábek, J. Kurčík, Hlinčík. Trenér Kisza. HALŽE: Hauser – Novák, Lazorka, Hotový, Křehlík, Koreš (46. Matoušek st.), Matoušek ml., M. Božek, J. Božek, Soukup, Bauer.