O víkendu bylo sehráno neúplné úvodní kolo jarní části okresního přeboru II. třídy. Přes nepřízeň počasí se nehrálo pouze v Maršových Chodech, kde semělo utkat s Hraničářem mužstvo Sj. Chodová Planá. První jarní kolo navštívilo 253 příznivců, kteří viděli 22 branek. Rozhodčí udělili 27 žlutých karet a prvním a jediným hříšníkem kola byl Mihál z Dlouhého Újezdu.

Ch. Újezd – Přimda 1:1 Na těžkém terénu se hrál kvalitní fotbal. Vysokou laťku nastavil svým kolegům A. Ardeleanu, který opět oblékl rozhodcovský dres a podal výborný výkon. Poločas: 0:0. Branky: 50. P. Pikl – 60. Hrabovský. Rozhodčí: A. Ardeleanu. ŽK: 0:0. Diváci: 55. CH. ÚJEZD: Skalický – Beneš, L. Pikl, Suchý, Medek (75. Tomek), Dufka, Kopáček, Kurčík, Šiler, P. Pikl, Pešta. Trenér Dufka. PŘIMDA: Hlaváček – Hrabovský, Černý, Slávik, M. Ardeleanu, Teplárek, Malich, Ferdinandy, Vondráček, Fabo, Vokroj. Trenér Berčík.

Dl. Újezd B – Černošín 1:1 Rezerva Sparty zachraňovala alespoň remízu. Poločas: 0:0. 72. Gabčo – 47. Turek. Rozhodčí: Sirový. ŽK: 3:3. ČK: 1:0 (po utkání Mihál). Diváků: 40. DL. ÚJEZD B: Mrázek – Dravecký, Beneš, Pavlík (65. A. Dravecký, Matějka (76. Sika), V. Švábek, Mihál, Kozák, T. Bukva, Holc, Sobotík (67. Gabčo). ČERNOŠÍN: Kadlec – Červený, Turek, Hladík, Lacman, Petrovič, Melich, Hacker, Vondraš, Holý, Červený.

Halže – Lom 4:3 Čechie vedla už 3:0 a 4:1, ale v 57. minutě už byl stav 4:3. Nejtěsnější vedení domácí nakonec udrželi. Poločas: 3:1. Branky: 11. J. Božek, 22. Hotový, 32. Matoušek, 50. Kormoš – 42. a 57. Petráška (1xPK), 52. Krét. Rozhodčí: Majerčík. ŽK: 3:4. Diváků: 30. HALŽE: Hauser – Novák (89. Koreš), Lazorka, Hotový, Horák (46. Kormoš), Dokoupil, M. Božek, Karásek, Soukup, J. Božek (83. Trefilík), Matoušek. LOM: Burian – Beroun, L. Selzer, Čengery, P. Ardeleanu, Květoň, Samek, Petráška, Líbenek, Kret, Stec. Trenér Hora.

Z. Chodov – Stříbro B 3:1 Domácí Baník zažil poprvé v soutěži jak chutná radost z vítězství. O první tři mistrovské body se hattrickem postaral Jan Kurčík. Poločas: 3:1. Branky: 10., 20. a 39. J. Kurčík – 25. Vyšín. Rozhodčí: Novák. ŽK: 1:3. Diváků: 30. Z. CHODOV: M. Mazanec – T. Řežábek, Zajíček (46. Kříž), F. Řežábek, R. Mazanec, Belohrad, Founě, Haník, E. Pikl, Kurčík, Hlinčík. Trenér Kisza. STŘÍBRO B: Kostelníček – Sláma, Petřina, Křelina, Charvát, Heis, Lešák, Slába, Vyšín, Svoboda, Kundrát.

Kostelec – Záchlumí 2:2 Lídr soutěže sice dvakrát vedl, ale nejtěsnější náskok neudržel. Motor si odvezl cenný bod. Poločas: 0:0. Branky: 53. M. Honzík, 66. Striner – 58. Baum, 72. Heptik (PK). Rozhodčí: Lhotka. ŽK: 2:2. Diváků: 58. KOSTELEC: P. Jamriška – M. Honzík, J. Jamriška (79. Vozabule), Blažek, Soukup (46. Striner), Zb. Trhlík, Hyťha, Šimek (68. T. Trhlík), Liška, Průcha, Andrle. Trenér Novák. ZÁCHLUMÍ: Samec – Štrejn, Koníček, A. Kozelka (52. Hrad), Heptik, Budek, Tót, P. Kříž, Baum, K. Kříž, Štrejn.

Planá – Kšice 1:2 Jediná výhra hostů, ovšem o to překvapivější, se zrodila v Plané. Vše podstatné se událo do 17. minuty. Domácí zaspali začátek a prohrávali už 0:2. Poločas: 1:2. Branky: 17. R. Pánek – 10. Kasl, 12. I. Šetlík. Rozhodčí: Vrbský. ŽK: 2:3. Diváci: 40. PLANÁ: Slivoně – Simonides, Rozhoň, Vl. Böhm, P. Bernas, T. Böhm, Kuchař (64. Havlíček), M. Bernas, Pánek (46. Slivoně), Gažík (46. Mareš, Mikač. KŠICE: Brzobohatý – J. Šetlík, M. Šetlík, Kovary, Berta, I. Šetlík, Balogh (78. Havránek), Janout, Kasl, Kasal, Dýdek.