První dějství se oba soupeři oťukávali a hokeje bylo pomálu. Reiss neměl mnoho práce a ani jeho protějšek se nijak nezapotil. Druhá třetina byla o něčem jiném. Kohouti zapnuli a již v úvodu projel celým kluzištěm Seknička jr. a nezadržitelně poslal hosty do vedení. Ještě ani neutichla oslava prvního gólu a ze skrumáže před Tichou se prosadil Seknička st. – 0:2. Hvězdnou pětiminutovku zakončil křižnou střelou Mojžíšek po perfektní akci celého útoku.

Pro domácí to byl dokonalý knokaut a z něj se do konce utkání nevzpamatovali. Jedinou šanci si vypracovali až v závěru třetiny, když na trestné lavici seděl M. Velich. Reiss však opět vynikl.

Závěrečná třetina byla opět v režii Bezdružických. Bohužel se jim střelecky daří celou sezonu stejně, a tak ke zvýšení skóre se dostal jen Velich, když bleskově proměnil přesilovku. Další branky již k vidění nebyly, a tak úprk Kohoutů ze dna tabulky pokračoval.

Vedoucí mužstva Petr Kalista: „Po vítězném zápase s Touškovem jsme chtěli potvrdit body i s Kamenicí. Soupeř ve druhé třetině odpadl, a tak se nám to povedlo. Pokud se chceme vzdálit ze dna tabulky, nesmíme polevit.”

HC Dolní Kamenice – Jiskra Bezdružice 0:4 (0:0, 0:3, 0:1)

Branky: Seknička ml., Seknička st., Mojžíšek, Velich.

Jiskra Bezdružice: Reiss – Horna, Semerád, M. Velich, Řezníček, Cvrček, Seknička ml., Kamínek, Petřina, Houdek, Seknička st., Mojžíšek, J. Velich.