Se soupeřem Bezdružice dosud neztratily ani bod. V sestavě tentokrát chyběl Štengl i kapitán Seknička.

Hosté se brzy dostali do vedení 0:1 Matouškem, který využil zaváhání domácí obrany. Za Kohouty vyrovnal pak až v závěru první třetiny Lacman. Šance na skórování však měli i další – Kamínek, Houdek i Petřina, ale zbrklost či nepřesnost měly navrch.

I druhou třetinu to byl vyrovnaný souboj, ve kterém vynikali zejména gólmani obou týmů. Snad i proto nepadaly branky. Zásluha se musí připsat i neschopnosti střelců, zvláště domácích.

V poslední třetině se Kohouti usilovně snažili vyrovnat, když už v první minutě vrátil hosty do vedení po přesném pasu Touše Jansa – 1:2. Tento stav vydržel až do závěru třetiny, kdy domácí sáhli i k power play. Marná však byla snaha Kohoutů dobýt branku Netrvala. Sami naopak do prázdné branky inkasovali z hole aktivního Touše .

Vedoucí Jiskry Bezdružice Petr Kalista: „Absence nemocného kapitána Sekničky se projevila hlavně v koncovce. Střeleckou formu ztratil kanonýr Kamínek a nikdo z dalších ho nedokázal zastoupit. S jednou brankou se v hokeji těžko vyhrává."

Jiskra Bezdružice – HC Město Touškov 1:3 (1:1,0:0,0:2)

Branky: Lacman – Matoušek, Jansa, Touš.

Jiskra Bezdružice: Reis – Kuncl, Semerád, Horna, Vacata, Kamínek, Koutný, Kašpar, Petřina, Lacman, Houdek.