Buldoci nadělovali, Staněk dal pět gólů

Tachov - Regionální přebor v ledním hokeji

9.12.2008

Ilustrační fotoFoto: Deník

Utkání regionálního přeboru v ledním hokeji HC Tachov – Buldoci Stříbro skončilo debaklem domácího týmu 1:10. V úvodní třetině nic nenasvědčovalo, že by Tachované měli odejít s tak vysokou prohrou. Buldokům byli více než vyrovnaným soupeřem, ale opět propadli v koncovce. Od druhé třetiny se stále více začali prosazovat hosté, kteří svoji převahu dokázali využít i brankově. Závěrečná část utkání už byla zcela v režili Buldoků, když se v koncovce dařilo Staňkovi, jenž vstřelil sám pět branek. „Dnešní utkání jsme nezvládli už v první třetině, kdy jsme statisticky soupeře přestříleli, ale opět jsme neskórovali. Každá naše vstřelená branka nás stojí mnohem více sil než soupeře. Koncovka včetně střelby musí být námětem pro několik následujících tréninků. Opět jsme nastoupili v neúplné sestavě a i to se podepsalo na konečném špatném výsledku,“ hodnotil utkání trenér HC Tachov Šín. „Nejen výsledkově, ale i herně se nám tentokrát dařilo k mé spokojenosti. Máme problémy v obraně, ovšem tento zápas se nám povedl i v této činnosti. Myslím si, že jsme soupeře přehráli a zaslouženě zvítězili,“ viděl duel hrající trenér stříbrských Buldoků Jan Šůcha.

HC Tachov - HC Buldoci Stříbro 1:10. Třetiny: 0:2, 1:3, 0:5. Branky a asistence: 21. Kůstka (Bučan, Lešňanský) - 2. Staněk (Šůcha), 15. Houdek, 20. Brunclík (Sládek), 25. Staněk (Šůcha), 35. Sládek, 46. Staněk, 48. Šůcha (Sládek), 49. Staněk (Šůcha), 50. Staněk (Šůcha), 51. Brunclík (Sládek). Rozhodčí: Petřina ml. - Petřina st., Novák. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. Oslabení: 0:1. Střely na branku: 25:27. Diváci: 65. TACHOV: Libra - Černý, Šnajdr, Jadlovský, Šmejkal, Lešňanský, Kůstka, Bučan, Martinec, Morgenstein, Vrána. BULDOCI: Besta, Packan - Holák, Beneš, Bárta, Bobr, Houdek, Staněk, Šůcha, Sládek, Brunclík.

9.12.2008 VSTUP DO DISKUSE

Z atletického mistrovství západočeských krajů.
13

Andrea Gabrišková z Baníku Stříbro vybojovala tři zlaté medaile

Zloděj řádící na Tachovsku je dopaden

Tip na výlet: Po třech letech se vylíhli pštrosi

Plzeň - V plzeňské zoologické zahradě se na konci června vylíhla dvě mláďata pštrosa nandu.

Informace ze Stříbra nově v aplikaci V Obraze

Stříbro – To, že se vedení města Stříbra moderním technologiím rozhodně nebrání, dokázalo již pokrytím centra bezplatnou wifi.

Tachov – K prvnímu přípravnému utkání před zahájením krajského fotbalového přeboru nastoupili ve středu večer na hřišti v Tachově domácí fotbalisté.

Toužíte po klasické škodovce? Na prodej jich je řada. Tyhle jsou nejzajímavější

Aut mladoboleslavské značky se na české inzerci povalují přímo hordy, v drtivé většině případů jde ale o běžné modely moderní éry. Co když ale sháníte škodováckou klasiku? I v tomhle případě je bohatý výběr.