Buldoci nadělovali, Staněk dal pět gólů

Tachov - Regionální přebor v ledním hokeji

9.12.2008

Ilustrační fotoFoto: Deník

Utkání regionálního přeboru v ledním hokeji HC Tachov – Buldoci Stříbro skončilo debaklem domácího týmu 1:10. V úvodní třetině nic nenasvědčovalo, že by Tachované měli odejít s tak vysokou prohrou. Buldokům byli více než vyrovnaným soupeřem, ale opět propadli v koncovce. Od druhé třetiny se stále více začali prosazovat hosté, kteří svoji převahu dokázali využít i brankově. Závěrečná část utkání už byla zcela v režili Buldoků, když se v koncovce dařilo Staňkovi, jenž vstřelil sám pět branek. „Dnešní utkání jsme nezvládli už v první třetině, kdy jsme statisticky soupeře přestříleli, ale opět jsme neskórovali. Každá naše vstřelená branka nás stojí mnohem více sil než soupeře. Koncovka včetně střelby musí být námětem pro několik následujících tréninků. Opět jsme nastoupili v neúplné sestavě a i to se podepsalo na konečném špatném výsledku,“ hodnotil utkání trenér HC Tachov Šín. „Nejen výsledkově, ale i herně se nám tentokrát dařilo k mé spokojenosti. Máme problémy v obraně, ovšem tento zápas se nám povedl i v této činnosti. Myslím si, že jsme soupeře přehráli a zaslouženě zvítězili,“ viděl duel hrající trenér stříbrských Buldoků Jan Šůcha.

HC Tachov - HC Buldoci Stříbro 1:10. Třetiny: 0:2, 1:3, 0:5. Branky a asistence: 21. Kůstka (Bučan, Lešňanský) - 2. Staněk (Šůcha), 15. Houdek, 20. Brunclík (Sládek), 25. Staněk (Šůcha), 35. Sládek, 46. Staněk, 48. Šůcha (Sládek), 49. Staněk (Šůcha), 50. Staněk (Šůcha), 51. Brunclík (Sládek). Rozhodčí: Petřina ml. - Petřina st., Novák. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. Oslabení: 0:1. Střely na branku: 25:27. Diváci: 65. TACHOV: Libra - Černý, Šnajdr, Jadlovský, Šmejkal, Lešňanský, Kůstka, Bučan, Martinec, Morgenstein, Vrána. BULDOCI: Besta, Packan - Holák, Beneš, Bárta, Bobr, Houdek, Staněk, Šůcha, Sládek, Brunclík.

9.12.2008 VSTUP DO DISKUSE

REKONSTRUKCE náměstí přinesla jiný pohled na  na náměstí. V prostoru se zvýraznily především památky.

Bezdružické náměstí ocenila porota

TEPLICKÝ ÚTOČNÍK David Vaněček (uprostřed) se zúčastnil také zimního futsalového turnaje O zašmodrchanou tkaničku, který se konal ve sportovní hale v Tachově. Na snímku společně s mladoboleslavským Janem Chramostou, který byl rovněž účastníkem tachovského

Jděte si jednoznačně za svým cílem a nenechte se nikým odradit

Plzeňský kraj – Před sedmnácti lety zastupitelé Tachova odsouhlasili záchranu Jízdárny ve Světcích. Nyní tato stavba z poloviny 19. století sklízí ceny. Ve čtvrtek získala titul Stavba roku Plzeňského kraje 2016 a také Cenu veřejnosti. Podle odborníků je rekonstrukce vydařená a řemeslně kvalitní.

Promenádní koncerty připravují ve Stříbře

Stříbro – Sedmý ročník tradičních promenádních koncertů zahájí v neděli 28. května v 15 hodin ve Stříbře před radnicí domácí dechová hudba Amátovka, pod taktovkou kapelníka Josefa Konstantinoviče.

Školu v Rozvadově čeká rekonstrukce

Rozvadov – Obec Rozvadov reaguje na zvýšený zájem rodičů o umístění dětí do místní mateřinky. Rozhodla se proto letos realizovat dlouhodobý záměr a během letních měsíců se chystá rekonstruovat mateřskou školu a přistavět několik nových tříd ke stávajícímu objektu.