Buldoci vyhráli základní část

Lední hokej: Stříbrští hokejisté jdou do play off skupiny B z prvního místa.

5.3.2013

Ilustrační obrázekFoto: Václav Šůcha

Dvěma zápasy o tomto víkendu ukončili stříbrští Buldoci základní část Krajské soutěže skupiny B v ledním hokeji. Mužstva SKP Rapid Plzeň a S. Vejprnice na vedoucí tým nestačila a Buldoci si s chutí zastříleli, když zvítězili 8:2 respektive 10:2.

V prvním zápase Buldoci porazili domácí SKP Rapid Plzeň, když po vydařeném začátku pokračovali v nasazeném tempu. Domácí Buldokům nestačili a odnesli si porážku 8:2. „Od úvodních minut jsme měli navrch a jen potvrdili předzápasové předpovědi," byl spokojený s výslekem i výkonem trenér Buldoků Pavel Bobr.

SKP Rapid Plzeň – HC Buldoci  2:8  (1:3, 1:3, 0:2).
Branky a asistence: Seknička 0+2, Staněk 2+1, Šůcha 1+2, Černoch 1+0, Bobr 1+0,              Červenka 1+0, Dráždil 2+0 – Herek, Polanka.
V druhém zápase se Buldoci představili na domácím ledě haly Kooperativa a hosté z nedalekých Vejprnic si přijeli pro „výprask". Od první minuty bylo jasné, že tento duel bude jen otázkou výše skóre.

„Pěkný hokej jsme předváděli v začátcích třetin, poté  se kluci nechali unést zmatenou hrou hostí a už to nebylo to pravé ořechové. Přesto dokázali soupeři nadělit tolik populární „desítku"," komentoval utkání kouč Buldoků.

HC Buldoci Stříbro – TJ Sokol Vejprnice 10:2   (3:1, 2:1, 5:0).
Branky a asistence: Staněk 5+4, Šůcha 2+3, Bobr 2+0, Panuška 1+0, Seknička 0+1,    Packan 0+1 – Rollinger 2+0.
Buldoci: Packan, Houdek, Bárta, Staněk, Šůcha, Bobr st., Dráždil, Červenka, Černoch, Seknička, Panuška.
„Jsem rád, že jsme základní část ukončili takhle dobře. Teď je před námi dlouho očekávané play off a my chceme navázat na úspěšnou první část soutěže lepší nástavbou. Uvidíme," dodal k základní části Bobr.

5.3.2013 VSTUP DO DISKUSE

Představení nového loga a tabule v rámci projektu záchrany Böttgerova sloupu ve spolupráci s německou firmou v rámci projektu Böttger.

Jedním z cílů záchranných složek byl také požár valníku mezi Stříbrem a Těchlovicemi.

Bouřka se silným větrem zaměstnala hasiče v celém kraji

Plzeňský kraj - Hasiči odstraňovali padlé stromy a větve na více než třiceti místech.

OBRAZEM: Setkání s indiány vystřídalo kroužkování ledňáčků

Tachovsko – Společnému soužití člověka s přírodou se věnoval příměstský tábor s Dětským domovem Domino Plzeň.

Petr Ardeleanu bude v sobotu pískat na Baníku

Tachovsko – Ve čtvrtém kole nejvyšších fotbalových soutěží nebudou chybět ani jména všech tří Tachováků, kteří v nich působí. Dva z nich se vydají na Moravu.

Rozhodne již Stříbro o motokrosových titulech?

Stříbro - Neděle 20. srpna bude na motocyklovém závodišti ve Stříbře patřit atraktivnímu programu BUKSA/ADOS Mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu.