Na zimním stadionu v Tachově změřili síly ě stříbrští Buldoci s Tatranem Přimda. Utkání Regionálního přeboru Domažlicka a Tachovska nepoznalo vítěze. Remíza 6:6 „sesadila“ obě mužstva z vedoucích pozic průběžné tabulky.

Od úvodních minut se začalo na ledě jiskřit. Hráči obou mužstev byli neustále vylučováni a branky na sebe nenechali dlouho čekat. V deváté minutě rozveselil přimdské příznivce O. Malý – 1:0. O šest minut později se po přihrávce Šůchy prosadil Houdek – 1:1. Hrál se bojovný hokej a rušno bylo stále před oběma brankami. Stav už se ale do přestávky nezměnil. Začátek druhého třetiny vyšel lépe Tatranu. Buldoci dělali chyby v zadních řadách a soupeř je dokázal potrestat. Nejprve Raba a poté Brouzda – 3:1. Hosté se nevzdávali a z přesilovky nejdříve snížili od modré Dráždilem 3:2. Ještě do konce třetiny stačil vyrovnat Staněk – 3:3. Hru se stálou pravidelností narušovali naskakující nové a nové tresty na obou stranách. Jednu z přesilovek rovněž využili domácí a Dlouhým zvýšili na 4:3. Pak se Buldoci opět zvedli a nejen že srovnali, ale po brankách Staňka, Sládka a opět Staňka převážili misky vah na svoji stranu – 4:6. Hosté se po střeleckém ataku zaměřili na udržení dvoubrankového náskoku. Packan dokonce s bravurou kryl i přísně nařízené trestné střílení. Nicméně nedisciplinovanou hrou jedinců přišli Buldoci v závěru o plný bodový zisk. Tatran vyrovnal brankami E. Salaře a Malého na konečných 6:6.

„Bylo to velmi bojovné utkání a já si myslím, že remíza je zasloužená. My při našem vedení doplatili na vylučování a často šli dokonce do tří. Soupeř toho využil a získal dvoubrankové vedení. Nám se ale podařilo v závěru srovnat. S bodem jsem tak spokojený,“ hodnotil utkání trenér Přimdy Štefan Mucha.

„Zápas s Tatranem vždycky bereme jako prověrku. Dnešek nebyl výjimkou. Kluci chtěli obstát. Hra byla poznamenaná spoustou nečisté hry u hrazení a nervozitou hráčů. Zápas se vyvíjel pro nás dobře. Nakonec jsem s remízou nespokojený, protože jsme neudrželi slibný náskok a v koncovce zápasu úplně propadli,“ řekl k utkání trenér Buldoků Pavel Bobr.