Buldok Petr Staněk spustil kanonádu

TACHOV - Nováček soutěže, Buldoci Stříbro, vstoupil do krajského přeboru v ledním hokeji výhrou nad RABIDem Tachov 12:6

9.10.2007

Buldoci Stříbro RABID Tachov 12:6Foto: DENÍK/František Hlas

Los prvního kola krajského přeboru II. třídy v ledním hokeji proti sobě svedl dva aspiranty na titul. Na zimním stadionu v Tachově hostil RABID FOXES Tachov nováčka soutěže Buldoky Stříbro. Po vyrovnané první a začátku druhé třetiny se v dalších minutách prosazovali hosté a zvítězili 12:6.

„Do zápasu jsme vstupovali s respektem ze soupeře, který disponuje kvalitním kádrem. První třetina nabídla vyrovnaný hokej, kde se střídaly šance na obou stranách. Náš tým byl ze začátku poslán do oslabení a každé toto vyloučení dokázal RABID využít. Přesto jsme neustále drželi krok a ve hře pět na pět dokázali srovnat,“ viděl úvodní třetinu hrající trenér Buldoků Jan Šůcha. „Vyrovnaná hra byla až do 13. minuty. Pak jsme během pěti minut dokázali vstřelit tři branky,“ přiblížil jeden ze zlomových momentů zápasu stříbrský lodivod, který v kabině nabádal své svěřence k důraznému bránění a pokrytí rychlých útočníků RABIDu. „Domácí si vytvořili několik vyložených šancí, které dokázal bravurně zlikvidovat brankář Kozelka. Jeho zásluhou jsme udrželi důležitý tříbrankový náskok a postupně jsme zvyšovali skóre,“ popsal vývoj poslední třetiny Šůcha a závěrem dodal: „Chtěl bych pochválit všechny hráče, především za jejich nasazení a týmovou hru. Nezklamal ani kapitán Petr Staněk, který vstřelil pět branek a potvrdil tím roli tahouna mužstva.“

Třetiny: 4:3, 2:6, 0:3. Branky: Winkler 3, Bubenščikov 2, Čermák – Staněk 5, Šůcha 3, Coufal 2, Bobr, Sládek. Rozhodčí: Mašát – Paťha, Švagr. Vyloučení: 9:8. Využití: 3:2. Diváci: 120.

RABID: Štrunc, Kostroun, Priadka, Zahradník, Čermák, Gabriško, Jiroušek, Bubenščikov, Brzobohatý, Winkler, Botoš, Křemen, P. Ruda, Kára, M. Ruda. Trenér Gabriško.

BULDOCI: Kozelka, Holák, Šůcha, Staněk, Bobr, Coufal, Bárta, Bureš, Fojtík, Tinavský, Bobr ml., Červenka, Groll, Sládek. Hrající trenér Šůcha.

9.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

Hasiči se u vyhořelého domu v Chodové Plané domlouvali a připravovali na prohledávání uvnitř objektu.

Na místě shořelehého domu se mrtvola nenašla

Chyťte doktora! Nemocnice kupují studenty i za 100 000 korun

Ve Stříbře přivítali nové občánky

Stříbro - Obřadní síň stříbrské radnice hostila jednu z nejvýznamnějších událostí v roce. Slavnostně tady vítali nové občánky.

Zmatení řezníci či pekaři. Nevědí, zda mají povinně dávat účtenky

Příští týden už to nebude možné – odejít z prodejny bez toho, aniž by prodavač vytiskl účtenku s unikátním kódem.

Muzeum zachránilo malovanou skříň, kterou někdo vyhodil

Přimda – Muzeum v Přimdě je muzeem vysloveně regionálním a zaměřuje se na exponáty, které dříve byly věcmi mnohdy všedními, na předměty každodenní potřeby. Muzeum se po loňské premiéře a slavnostním otevření pro veřejnost nyní připravuje na letošní sezónu.

Do křesla místostarosty Chodové Plané nově usedl Luboš Hlačík

Chodová Planá – Jednomyslná volba přítomných zastupitelů vynesla Luboše Hlačíka na post místostarosty Chodové Plané. Stejný počet hlasů před tím odvolal dosavadní místostarostku Zdeňku Štěchovou.