Šín: Také jsme nevyužili mnoho, někdy i vyložených šancí

TACHOV - Lední hokej – krajský přebor I. třídy: HC Tachov – KLH Božkov 4:7

9.12.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Havelka

Další kolo krajského přeboru I. třídy v ledním hokeji mužstvu Tachova bodový zisk nepřineslo. Na domácím ledě nestačilo na tým Božkova a prohrálo 4:7.

Na zimním stadionu v Tachově viděla necelá dvoustovka příznivců v první třetině brankovou smršť. Gólové dostihy vyhráli hosté a položili si tak základ k pozdějšímu vítězství.

„Utkání se nám nevydařilo a na zkušenějšího soupeře jsme nestačili ani naší výraznou bojovností. Hra v našem obranném pásmu a především přímo před brankou je z naší strany špatná. Také jsme bohužel nevyužili mnoho, někdy i vyložených šancí,“ hodnotil duel jeden z trenérů HC Tachov Robin Šín.

Třetiny: 3:5, 1:0, 0:2. Branky: 7. a 15. Tinavský, 9. Raba, 33. Staněk - 5. a 19. Rendl, 14. Zvěřina, 16. a 52. Brož, 20. Krippner, 44. Klabačka. Vyloučení: 7:6. Využití: 1:2. Diváci: 180.

TACHOV: Šlajs - Tinavský, Brouzda, Raba, Mucha, Dlouhý, Salač, Malý, Fišr, Staněk, Šůcha, Sasz, Kovář, M. Brzobohatý.

BOŽKOV: Novák - Bejček, Brož, Klabačka, Sorynek, Rendl, Houdek, Vítovec, Krippner, Paveza, Mana, Zvěřina, Žlůva. Hrající trenér Liška.

9.12.2007 VSTUP DO DISKUSE

Dvorek nabídne hudbu i divadlo

V prostorách Jízdárny ve Světcích se uskutečnil čtvrtý koncert cyklu Dveře Jízdárny dokořán.
10

Jízdárnu rozezněly lovecké rohy

Stropní ventilátory zvýší komfort při čekání na úřadě

Tachov – Vydýchaný stojící vzduch na chodbách Městského úřadu v Tachově, který návštěvníky ničil při návštěvě budovy především v letních měsících, je minulostí.

Kracíkovi role učitele nevadí. Mladým pomůžu rád, říká útočník

Plzeň – Vytáhnout nahoru další mladíky. Úkol pro hokejového útočníka Jaroslava Kracíka, který se po návratu ze zahraničí chystá v mateřské Škodě Plzeň už na třetí sezonu.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Pusťte si televizi. Rodí tam Plzeňanky

Unikátní pohled do nejintimnějších okamžiků každé ženy, který se natáčel v plzeňské fakultní nemocnici, právě startuje.