Jiskra na úvod padla

PLZEŇ - Hokejisté J. Bezdružice prohráli s Chotěšovem 6:8

1.10.2008

Karel SekničkaFoto: DENÍK/František Hlas

Hokejisté J. Bezdružice vstoupili do Sdruženého přeboru Plzeňska prohrou. V malé plzeňské hale podlehli Chotěšovu 6:8. Bezdružickým utekl začátek utkání a prohrávali už 1:5. S přibývajícími se minutami se Jiskra lepšila a dokonce stáhla náskok soupeře na rozdíl jedné branky. Soupeř už si ale výhru nenechal vzít. „Utkání ukázalo, že přebor nebude lehkou soutěží. Chotěšov nám v úvodu utkání svou agresivitou a bruslením téměř nic nedovolil. Ve druhé části zápasu jsme se zlepšili v bruslení a dotáhli postupně na 4:5 a 6:7. Na vyrovnání či obrat nám však už síly nestačily,“ řekl k utkání trenér J. Bezdružice Karel Seknička. „Myslím si, že soutěž je dobře řízena a organizována. Čekají nás zajímavá utkání,“ dodal Seknička. Jiskra Bezdružice sehraje další zápas v neděli od 11.15 hodin na ZS v Třemošné proti HC Čečovice.

J. Bezdružice – HC Chotěšov 6:8. Třetiny: 1:3, 1:2, 4:3. Branky Jiskry: Bötcher 3, Seknička, M. Velich, J. Velich.

JISKRA: Kocourek – J. Velich, MartinVelich, Soběslavský, Janota, Petřina, Bötcher, Seknička, Seknička ml., Semerád , Martin Kalista, Marek Kalista, Daliman. Trenéři Seknička a P. Kalista.

1.10.2008 VSTUP DO DISKUSE

Domov pro seniory možná již příští rok

Pohřešovaná Jana Adamčíková (42) z Klatov.

Pomozte. Policisté marně hledají ztracenou ženu z Klatov

Kostelní pozvala malé florbalisty

Tachov – Tradiční florbalový turnaj se uskutečnil v tělocvičně Základní školy Kostelní v Tachově. Pozvání opět přijaly děti z tachovských mateřských škol, kteří se utkaly se žáky z prvního ročníku základní školy Kostelní. Turnaje se zúčastnilo pět týmů, zápasů se hrálo celkem deset, systémem každý s každým.

Poprvé do všech tří věží

Tachovsko – Památkové objekty otevřou o víkendu poprvé v nové sezoně svoje dveře. Nejinak tomu bude také na zámcích v Boru a Svojšíně.

OBRAZEM: Okresní kolo OVOV vyhrál favorit

Tachov - Základní škola Zárečná z Tachova vyhrála okresní kolo Odznaku Všestrannosti Olympijských Vítězů, když nasbírala bezmála 23,5 tisíce bodů.