Jiskra na úvod padla

PLZEŇ - Hokejisté J. Bezdružice prohráli s Chotěšovem 6:8

1.10.2008

Karel SekničkaFoto: DENÍK/František Hlas

Hokejisté J. Bezdružice vstoupili do Sdruženého přeboru Plzeňska prohrou. V malé plzeňské hale podlehli Chotěšovu 6:8. Bezdružickým utekl začátek utkání a prohrávali už 1:5. S přibývajícími se minutami se Jiskra lepšila a dokonce stáhla náskok soupeře na rozdíl jedné branky. Soupeř už si ale výhru nenechal vzít. „Utkání ukázalo, že přebor nebude lehkou soutěží. Chotěšov nám v úvodu utkání svou agresivitou a bruslením téměř nic nedovolil. Ve druhé části zápasu jsme se zlepšili v bruslení a dotáhli postupně na 4:5 a 6:7. Na vyrovnání či obrat nám však už síly nestačily,“ řekl k utkání trenér J. Bezdružice Karel Seknička. „Myslím si, že soutěž je dobře řízena a organizována. Čekají nás zajímavá utkání,“ dodal Seknička. Jiskra Bezdružice sehraje další zápas v neděli od 11.15 hodin na ZS v Třemošné proti HC Čečovice.

J. Bezdružice – HC Chotěšov 6:8. Třetiny: 1:3, 1:2, 4:3. Branky Jiskry: Bötcher 3, Seknička, M. Velich, J. Velich.

JISKRA: Kocourek – J. Velich, MartinVelich, Soběslavský, Janota, Petřina, Bötcher, Seknička, Seknička ml., Semerád , Martin Kalista, Marek Kalista, Daliman. Trenéři Seknička a P. Kalista.

1.10.2008 VSTUP DO DISKUSE

DEN ČESKÉHO LESA ve Vesnickém muzeu v Halži doprovodí také Trubači Kolowratových lesů, podobně jako v minulých ročnících.

Den Českého lesa chystá ve Vesnickém muzeu ukázky tradičního zemědělství

Naši prvňáčci ze ZŠ Kostelní Tachov

Fotbalový nábor nových talentů

Tachov – Nábor nových fotbalistů pořádá ve čtvrtek 21. září od 16 hodin na Městském stadionu v Tachově FK Tachov.

Šest nejčastějších chyb při výběru toalety

Ačkoliv na toaletě strávíme dle průzkumů přibližně tři měsíce života, nevěnujeme jejímu výběru příliš pozornosti. Přitom se dá udělat mnoho chyb, kterých později litujeme. Přečtěte si 6 nejčastějších prohřešků, kterých se při výběru WC dopouštíme.

Dlouhý Újezd vydřel výhru v derby s Borem

Tachovsko – Dalším kolem pokračovala fotbalová I.B třída skupiny A, která nabídla i jedno okresní derby. Sparta Dlouhý Újezd po smolné prohře ve Staňkově chtěla složit reparát. To se jí podařilo jenom výhrou 1:0 v derby se Sokolem Bor.