Jiskra na úvod padla

PLZEŇ - Hokejisté J. Bezdružice prohráli s Chotěšovem 6:8

1.10.2008

Karel SekničkaFoto: DENÍK/František Hlas

Hokejisté J. Bezdružice vstoupili do Sdruženého přeboru Plzeňska prohrou. V malé plzeňské hale podlehli Chotěšovu 6:8. Bezdružickým utekl začátek utkání a prohrávali už 1:5. S přibývajícími se minutami se Jiskra lepšila a dokonce stáhla náskok soupeře na rozdíl jedné branky. Soupeř už si ale výhru nenechal vzít. „Utkání ukázalo, že přebor nebude lehkou soutěží. Chotěšov nám v úvodu utkání svou agresivitou a bruslením téměř nic nedovolil. Ve druhé části zápasu jsme se zlepšili v bruslení a dotáhli postupně na 4:5 a 6:7. Na vyrovnání či obrat nám však už síly nestačily,“ řekl k utkání trenér J. Bezdružice Karel Seknička. „Myslím si, že soutěž je dobře řízena a organizována. Čekají nás zajímavá utkání,“ dodal Seknička. Jiskra Bezdružice sehraje další zápas v neděli od 11.15 hodin na ZS v Třemošné proti HC Čečovice.

J. Bezdružice – HC Chotěšov 6:8. Třetiny: 1:3, 1:2, 4:3. Branky Jiskry: Bötcher 3, Seknička, M. Velich, J. Velich.

JISKRA: Kocourek – J. Velich, MartinVelich, Soběslavský, Janota, Petřina, Bötcher, Seknička, Seknička ml., Semerád , Martin Kalista, Marek Kalista, Daliman. Trenéři Seknička a P. Kalista.

1.10.2008 VSTUP DO DISKUSE

Na koledy se nejen ve Studánce těší

Tachovsko – Pět klasických vánočních koled si můžete společně s Deníkem zazpívat ve středu 14. prosince od 18 hodin na několika místech tachovského okresu.K projektu Česko zpívá koledy se letos přihlásili ve Stříbře, Chodském Újezdu, Halži, Starém Sedlišti, Labuti, Studánce a ve Ctiboři.