Další utkání Sdruženého přeboru Plzeňska sehráli hokejisté J. Bezdružice s HC Myslinka a prohráli 4:7. První třetinu byli lepší hosté, kteří se prosazovali zejména lepším bruslením a důraznější koncovkou. Když ani gólman Kocourek neměl svůj den, skóre rychle narůstalo a Bezdružičtí prohrávali už 0:4. Ve druhé třetiny nastoupil do branky Kviatkovskij a několika zákroky podržel Jiskru, která se osmělila a po pěkných akcích dotáhla až na 4:5. V úvodu poslední třetiny se hosté začali strachovat o výsledek, ale po dvou chybách Bezdružic přidali další branky a o výsledku utkání bylo rozhodnuto. „V druhé třetině jsme chybovali za stavu 1:4 , kdy v přesilovce 5–3 jsme nechali soupeře skórovat a pak, když už jsme téměř vyrovnali, přišla nepochopitelná chyba ve 20. vteřině poslední třetiny. Myslím si, že remíza by byla spravedlivější,“ řekl trenér Jiskry Karel Seknička.

J. Bezdružice – HC Myslinka 4:7. Třetiny: 1:4, 3:1, 0:2 . Branky: Seknička, Seknička ml., Bötcher, Janota.

JISKRA: Kocourek, Kviatkovskij – Martin Velich, Jan Velich, Petřina, Bötcher, Janota, Zahrádka, Seknička, Seknička ml., Semerád, Řezníček. Trenéři Seknička a Petr Kalista.