Jiskra své fanoušky zklamala

Bezdružice - Hokejová soutěž

23.11.2010

V dohrávce osmého kola krajské soutěže Plzeňského kraje narazili hokejisté Bezdružic na HC Klaus Timber, které zvítězilo 9:4.

V sobotním zápase přišel první a v Bezdružicích doufají poslední kolaps Jiskry. Potíže měl trenér Seknička jstarší už se sestavou. Utkání kolidovalo s fotbalovými zápasy a tak Kohouti nastupovali v neúplné sestavě. První třetina měla ještě vyrovnaný průběh. Domácí se sice dostali do dvoubrankového vedení ale Boček stačil do přestávky snížit na 2:1. Největší propadák v letošní sezoně zažili Kohouti další třetinu. Dost vypovídající je i skóre 5:0. Na co sáhli to se nepovedlo a navíc gólmani Reis ani střídající Kocourek neměli svůj den a připomínali řešeta. Domácí rozhodli během 19. minuty, kdy vstřelili tři branky, jednu i ve vlastním oslabení. Závěrečné dějství sice Jiskra byla o branku lepší, ovšem dojem z debaklu to nesmazalo.

„Propadli jsme ve druhé třetině. Bohužel nás tentokrát nepodrželi brankáři. Jedeme dál, věřím, že to byl ojedinělý výpadek,“ hodnotil utkání trenér Jiskry Karel Seknička.

HC Klaus Timber – J. Bezdružice 9:4 Třetiny: 2:1, 5:0, 2:3. Branky: Bottcher 2, Boček, Seknička mladší. Vyloučení: 3:1. Diváci: 15.

Jiskra: Reis (20. Kocourek) -Velich, Semerád - Řezníček, Šmat - Boček, Bottcher, Daliman - Seknička ml., Seknička st.,Mojžíšek - Petřina.

Petr Kalista

23.11.2010

Novou posilou Viktorie Plzeň je brankář Aleš Hruška (vlevo), na snímku s generální manažerem Viktorie Adolfem Šádkem.