Jiskra své fanoušky zklamala

Bezdružice - Hokejová soutěž

23.11.2010

V dohrávce osmého kola krajské soutěže Plzeňského kraje narazili hokejisté Bezdružic na HC Klaus Timber, které zvítězilo 9:4.

V sobotním zápase přišel první a v Bezdružicích doufají poslední kolaps Jiskry. Potíže měl trenér Seknička jstarší už se sestavou. Utkání kolidovalo s fotbalovými zápasy a tak Kohouti nastupovali v neúplné sestavě. První třetina měla ještě vyrovnaný průběh. Domácí se sice dostali do dvoubrankového vedení ale Boček stačil do přestávky snížit na 2:1. Největší propadák v letošní sezoně zažili Kohouti další třetinu. Dost vypovídající je i skóre 5:0. Na co sáhli to se nepovedlo a navíc gólmani Reis ani střídající Kocourek neměli svůj den a připomínali řešeta. Domácí rozhodli během 19. minuty, kdy vstřelili tři branky, jednu i ve vlastním oslabení. Závěrečné dějství sice Jiskra byla o branku lepší, ovšem dojem z debaklu to nesmazalo.

„Propadli jsme ve druhé třetině. Bohužel nás tentokrát nepodrželi brankáři. Jedeme dál, věřím, že to byl ojedinělý výpadek,“ hodnotil utkání trenér Jiskry Karel Seknička.

HC Klaus Timber – J. Bezdružice 9:4 Třetiny: 2:1, 5:0, 2:3. Branky: Bottcher 2, Boček, Seknička mladší. Vyloučení: 3:1. Diváci: 15.

Jiskra: Reis (20. Kocourek) -Velich, Semerád - Řezníček, Šmat - Boček, Bottcher, Daliman - Seknička ml., Seknička st.,Mojžíšek - Petřina.

Petr Kalista

23.11.2010

Před dvěma lety prošla budova rekonstrukcí,během které byla vyměněna okna a rekonstruována střecha.

Školu v Rozvadově čeká rekonstrukce

Ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřina Valachová.
9

Lžete a zase lžete, pronesla Valachová a pak se rozplakala

Tachov – Kino Mže nebylo jednou opět využito pro promítání, ale pro divadelní vystoupení. O to se tentokrát postarali tachovští Komedyjanti.

Bor – Už druhým rokem probíhají na borském hřbitově rekonstrukční a revitalizační práce, na jejichž konci bude moderní hřbitov, který splňuje nároky na pohřbívání v současné době.

FOTOGALERIE: Králům noci se letos daří, nejlépe za posledních jedenáct let

Tachovsko – Vzácné a ohrožené jsou největší sovy, žijící u nás. Na Plzeňsku ornitologové monitorují pravidelně asi patnáct lokalit a za poslední roky z poloviny z nich výři úplně vymizeli.

Čtyři návrhy kuchyně, která bude součástí obýváku

Manželé stojí před rozhodnutím, zda koupit byt. Bojí se totiž, že se jim do jedné místnosti nemůže vejít kuchyň, jídelní kout i obývák. Od toho je tu naše designérka Bára, která ukáže, že i na malém prostoru lze skloubit více funkcí.