O víkendu pokračoval Letní pohár v ledním hokeji duelem mezi HC Tachov a Buldoky Stříbro. V rychlém, dramatickém utkání se nakonec soupeři rozešli smírně 5:5. Tři minuty před koncem mohl rozhodnout ve prospěch domácích mladičký Šmejkal. Jel samostatný nájezd, ale nedal. Úvod začal na obou stranách neproměněnými šancemi. Nejprve Staněk a po něm Lešňanský mladší. Ve druhé minutě nastřelil tyč stříbrský Šůcha. O minutu později uvolnil Houdek Sládka a bylo to 0:1. Další pěkné šance Lešňanského a Staňka brankami nekončily. Ve 14. minutě zvýšil Sládek na 0:2. Pak byl lehce zaháčkován Staněk, ale rozhodčí mlčeli.

Buldoci byli lepším týmem a v 18. minutě upravil na 0:3 Coufal. Krátce po něm neproměnil nájezd Bobr starší. Druhou třetinu začali lépe hráči Tachova. Odměnou jim byl gól v 32. minutě, kdy se trefil Klíma - 1:3. Pak zazvonil břevnem domácích Šůcha. Na 1:4 od modré ujel a blafákem zvýšil pro Buldoky Staněk. Domácí branka nepoložila, ba naopak. Po pěkné příhře Lešňanského staršího skóroval Husák - 2:4. Na rozdíl jediné branky snížil z nájezdu Lešňanský mladší - 3:4.

Ve 46. minutě domácí po chybě obrany dokonce vyrovnali. Střelcem byl Šmejkal. V závěru třetiny neuznal gól Tachovu rozhodčí Daněk. Byl blízko branky hostů, a tak mohl dobře posoudit celou akci. Poslední dějství opět začali lépe hráči Tachova. Otec a syn Lešňanský své šance nedali. V 56. minutě přišel na řadu další samostatný nájezd domácích. Ten proměnil Šmejkal - 5:4. Další dvě „penalty“ nedali Šůcha a po něm tachovský Husák. Buldoci mohli srovnat Staňkem, ale i on byl neúspěšný. Ti chtěli v závěru rozhodnout ve svůj prospěch, ale zklamali v koncovce. Vyrovnat na konečných 5:5 se jim podařilo v 70. minutě Staňkem po chybě obrany domácích. Tři minuty před sirénou měl rozhodnutí na hokejce domácí Šmejkal. Nájezd neproměnil a tak zápas skončil nerozhodně 5:5.

HC Tachov – HC Buldoci Stříbro 5 :5. Třetiny: 0:3, 4:1, 1:1. Branky: Šmejkal 2, Klíma, Lešňanský ml., Husák - Sládek 2, Staněk 2, Coufal. Rozhodčí: Daněk, Kraft. Diváci: 10. TACHOV: Málek - Klíma, Černý, Vrána, Lešňanský ml., Lešňanský st., Kůstka, Šmejkal, Báča, Bučan, Husák, Jadlovský. Hrající trenér Klíma. BULDOCI: Holák, Besta - Bureš, Houdek, Staněk, Šůcha ml., Bobr ml., Bobr st., Coufal, Sládek, Bárta, Červenka. Trenéři Packan a Šůcha starší.