Hokejisté HC Stříbro 06 a J. Bezdružice absolvovali čtrnácté kolo krajské soutěže skupiny C Plzeňského kraje na vítězné vlně. Bezdružičtí po výhře s Městem Zbiroh (2:0) hráli v Plzni s HC Panasonoc a zvítězili 4:3.

Stříbrští hokejisté hostili Omega Trans B a slavili výhru 4:3. V průběžné tabulce soutěže se po těsné výhře s rezervou Omega Trans usadilo mužstvo HC Stříbro 06 a vede týmy, které na pátý Klaus Timber ztrácí sedm a více bodů. Zápas se pro „nulašestku“ vyvíjel velmi dobře a po první třetině nic nenasvědčovalo tomu, že utkání bude mít takový dramatický průběh. Stříbrští po úvodní třetině vedli už 3:0, ovšem v dalším průběhu zápasu podlehli uspokojení, soupeř přidal na obrátkách a hodně zlobil. Náš zástupce ale nakonec těsné vedení v závěrečných minutách uhájil a připsal si na své konto dva důležité body.

HC Stříbro 06 – HC Omega Trans B 4:3 Třetiny: 3:0, 0:1, 1:2. Branky: Velich 2, Průša, Polák. Diváci: 15.

Stříbro 06: Kolena, Šaman - Macák, Šmolík, Rataj, Velich, Průša, Muzikář, Matys, Polák, Kanta, Pavel.

Další výsledky: Chotíkov B – Ek. stavby B 1:13, D. Kamenice – B. Líň 4:6, Omega Trans B – Klaus Timber 1:3, Město Touškov – Město Zbiroh 3:4.

K dalšímu utkání krajské soutěže nastoupí v sobotu J. Bezdružice v hale KOOP v Plzni proti týmu HC Handball 2003. První buly padne v pravé poledne. V neděli změří síly týmy HC Dolní Kamenice a HC Stříbro 06. Zápas našeho zástupce začíná v hale KOOP od 15.30 hodin.