Polívka v dresu Buldoků vstřelil čtyři góly

Stříbro - Hrálo se další kolo Krajské soutěže skupiny B v ledním hokeji.

23.1.2013

Ilustrační obrázekFoto: Václav Šůcha

Hokejoví příznivci Buldoků Stříbro se dočkali. Domácí porazili HC Chotěšov vysoko 11:4.

Na otevřeném kluzišti ve Stříbře čekali diváci na první branku do osmé minuty, kdy se v rozmezí 37 vteřin trefili Polívka a Šůcha. V závěru třetiny přidal svou druhou branku v utkání Polívka – 3:0.

Hosté v prostřední části snížili Smičíkem, ale jejich snahu dostat se znovu do utkání ztroskotala na slabé koncovce. Buldoci nezůstávali soupeři nic dlužní, ovšem i oni byli se zakončením na štíru. Odpor Chotěšova zlomili domácí ve 28. minutě během dvaadvaceti vteřin. Nejdříve skóroval Sládek a po něm Šůcha –  5:1. Těsně před přestávkou snížili hostéJanousem – 5:2.

V poslední třetině se obě mužstva rozhodla, že potěší promrzlé diváky a na ledě spustily gólovou přestřelku. Navrch v ní měli domácí, kteří rozvlnili síť za zády brankáře Šrédla šestkrát. Chotěšovští kontrovali dvěma góly, ale to jim stačilo jen na kosmetickou úpravu výsledku. Střelecky se dařilo Polívkovi, jenž měl v poslední minutě utkání poslední slovo a na své konto si připsal čtyři branky.

Utkání mělo od samého počátku spád a jasného favorita pro vítězství. Hostující Chotěšov se dvoucifernému výsledku neubránil a odvezl si jedenáct branek," řekl k zápasu trenér Buldoků Pavel Bobr.
Buldoci Stříbro – HC Chotěšov  11:4  (3:0, 2:2, 6:2).
Branky: 8. Polívka (Seknička), 8. Šůcha (Houdek), 15. Polívka (Seknička), 28. Sládek (Červenka), 28. Sládek (Staněk, Červenka), 31. Panuška (Sládek), 35. Černoch, 36. Staněk (Šůcha), 38. Polívka (Sládek), 41. Sládek (Polívka, Staněk), 44. Polívka (Červenka) – 18. Šmičík Holík), 25. Janous (Šlajs), 39. Havlíček (Bareš), 43. Havlíček. Rozhodčí: Tolar – Mudra, Němec. Vyloučení:  4:4. Využití: 0:1. Diváci: 35.
Buldoci: Packan – Houdek, Staněk, Šůcha, Bárta, Černoch, Sládek, Panuška, Holák, Červenka, Polívka, Seknička. Trenér P. Bobr.

23.1.2013 VSTUP DO DISKUSE

Představení nového loga a tabule v rámci projektu záchrany Böttgerova sloupu ve spolupráci s německou firmou v rámci projektu Böttger.

Jedním z cílů záchranných složek byl také požár valníku mezi Stříbrem a Těchlovicemi.

Bouřka se silným větrem zaměstnala hasiče v celém kraji

Plzeňský kraj - Hasiči odstraňovali padlé stromy a větve na více než třiceti místech.

OBRAZEM: Setkání s indiány vystřídalo kroužkování ledňáčků

Tachovsko – Společnému soužití člověka s přírodou se věnoval příměstský tábor s Dětským domovem Domino Plzeň.

Petr Ardeleanu bude v sobotu pískat na Baníku

Tachovsko – Ve čtvrtém kole nejvyšších fotbalových soutěží nebudou chybět ani jména všech tří Tachováků, kteří v nich působí. Dva z nich se vydají na Moravu.

Rozhodne již Stříbro o motokrosových titulech?

Stříbro - Neděle 20. srpna bude na motocyklovém závodišti ve Stříbře patřit atraktivnímu programu BUKSA/ADOS Mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu.