Poslední třetina přinesla tucet branek

Plzeň - Hrálo se další kolo Krajské soutěže Plzeňského kraje v ledním hokeji.

17.11.2013

Utkání skupiny B Krajské soutěže Plzeňského kraje mezi HC Stříbro 06 a HC Chotěšov mělo jednostranný průběh. Nulašestka neponechala nic náhodě a soupeře deklasovala v poměru 17:7. zvítězila se a skupiny HC STŘÍBRO 06 – HC Chotěšov 17:7

Skóre utkání a gólovou nadílku začal ve třetí minutě Sasz, který nejprve orazítkoval tyčku branky gólmana Škédla a vzápětí po přihrávce Turka n ezaváhal – 1:0. Další ránu Velicha chotěšovský gólman vykryl. O minutu později našel Polák Rataje a ten přihrál na gól Muzikářovi – 2:0. Nulašestka šla následně po vyloučení Sasze do oslabení a hosté dokázali početní výhody využít, do listiny střelců se zapsal Drda 2:1. V deváté minutě poslal J. Turek do brejku s chutí hrajícího Muzikáře a ten si připsal gólovou trefu. Na další gól nemusela hrstka diváků dlouho čekat, na 4:1 zvýšil J. Turek. V jedenácté minutě usedl na trestnou lavici chotěšovský Janouš. Stříbro však přesilovou hru nevyužilo. Závěr první třetiny přinesl ještě jednu gólovou lahůdku. J. Turek přihrál kapitánu Saszovi, který připravil další gólový zásah pro výborně hrajícího juniora Jahodu. Jeho přesná rána tentokrát vymetla horní růžek brány Chotěšova 5:1.

Začátek druhé třetiny vyšel lépe hostům. Nulašestka pod dojmem slibného náskoku vstoupila do hry vlažně a soupeř ji náležitě potrestal. V rozmezí několika vteřin snížil Holíkem a Šlajsem na 5:3. Zaskočení domácí se nemohli dostat do tempa a naopak Chotěšov svůj herní projev zlepšil. K obratu zavelel stříbrský Rajchl, který poslal puk na Sasze – 6:3. Jenže ve 23. minutě byl za hákování vyloučen Muzikář a hosté opět snížili gólem Černého na 6:4. Do konce druhé třetiny se skóre na časomíře změnilo ještě dvakrát, když se v obou případech prosadil Velich – 8:4.

Do poslední třetiny snad obě mužstva nastoupila bez obran, zvláště hosté zažili nebývalou gólovou sprchu. V současné době mají rybáři dobu výlovů a jako na jednom z nich si musel připadat brankář Škédl, který místo ryb tahal ze své sítě další puky. A když si ani domácí nelámali hlavu s obranou fází, k vidění bylo nakonec tucet branek. Na ukazateli se tak po závěrečném klaksonu objevila čísla 17 a sedm.
Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a až na malý výpadek v prostřední třetině jsme měli hru jasně ve své moci. V poslední třetině to byl bezstarostný hokej a podle toho také vypadalo skóre," komentoval stručně zápas trenér Stříbra Václav Kanta.

HC Stříbro 06 – HC Chotěšov 17:7
Třetiny: 5:1, 3:3, 9:3. Branky: 3. Sasz (Turek), 4. Muzikář (Rataj, Polák), 9. Muzikář (Turek), 9. Turek (Rataj), 13. Jahoda (Sasz, Turek), 22. Sasz (Rajchl), 24. J. Velich (Polák), 24. J. Velich (Jahoda), 28. J. Velich (Jahoda), 32. Sasz (Turek), 33. Muzikář (Polák) – 34. Polák (J. Velich, Jahoda), 39. Rajchl, 40. Sasz (Rajchl), 41. Matys (Sasz, Rajchl), 41. Muzikář (J. velich, Jahoda), 43. Sasz (Rajchl, Turek), 44. Muzikář (Jahoda) – 7. Drda, 17. Holík, 17. Šlajs, 23. Černý (Molek), 35. Holík, 40. Holík (Černý, Šlajs), 40. Havlíček (Povolný). Vyloučení: 3:3. Využití: 1:2. Diváci: 18.
Stříbro 06: Šaman – Jahoda, Macák, Rataj, J. Velich, Rajchl, Turek, Sasz, Matys, Polák, Muzikář.

Zděnka Kantová

17.11.2013 VSTUP DO DISKUSE

Někteří prodejci na slavnostech obcházeli EET

Táborníci se seznámili s prací policistů, některé úkony si mohli i sami vyzkoušet.
2

Táborníci se stali svědky únosu. Pod dohledem policistů stříleli i ze samopalu

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy.

Na nájezdu i výjezdu D5 u Nové Hospody pokračují stavební práce

Nová Hospoda/Bor – Z důvodu právě probíhající rekonstrukce, která potrvá do středy 30. srpna, upozorňujeme řidiče na úplnou uzavírku výjezdní i nájezdové větve dálnice u Nové Hospody.

Tachov – Fotbalisté FK Tachova po výhře v Mýtě se poprvé v KPM představili domácím fandům. V cestě za výhrou jim měla být Okula Nýrsko.

Planá - Město Planá během uplynulého víkendu ožilo multižánrovým festivalem Vyletnění.