Přimdský Dlouhý dal Staňkovu čtyři góly

Tachovsko - Regionální přebor Domažlicka a Tachovska v ledním hokeji

3.2.2011

V regionálním přeboru připravila Přimda lídru z Mariánek druhou prohru v soutěži Foto: DENÍK/František Hlas

V šestnáctém kole Regionálního přeboru Domažlicka a Tachovska byla obě mužstva z našeho okresu úspěšná. Stříbrští Buldoci porazili Kanice 7:1 a T. Přimda vyhrál nad Staňkovem 9:2.

Přimdští cestovali za soupeřem do Domažlic a na místním zimním stadionu byli v utkání lepším týmem. Přes okleštěnou sestavu nepustili domácípořádně do hry. Svou převahu vyjádřili brankami, když sám Dlouhý dal čtyři.

„Staňkov z nás měl velký respekt. Podle toho k utkání přistoupili a kluci jeho vývoj kontrolovali. Máme velkou marodku a nastoupili v hodně improvizované sestavě. Proto jsem rád, že kluci zápas zvládli,“ byl spokojený kouč Tatranu Štefan Mucha.

Stříbrští na domácím ledě přivítali poslední celek soutěže. Kanice „načal“ už v páté minutě Šůcha. Buldoci potvrdili úlohu favorita a předpokládanou výhrou si upevnili vedení v soutěži.

HC Staňkov – T. Přimda 2:9

Třetiny: 1:2, 1:3, 0:4. Branky: 9. Hoffman, 23. Přibyl (Vavrica) – 14. Dlouhý (Růžička), 15. O. Malý (Růžička), 23. E. Salač (Koryťák), 28. Dlouhý (Poznán), 30. O. Malý Dlouhý), 32. Poznán (Dlouhý), 37. Poznán (Laurenčík), 42. Dlouhý (Poznán), 44. Dlouhý (Laurenčík). Rozhodčí: Duršpek – Raška, Skrejval. Vyloučení: 7:2. Využití: 0:2. Diváci: 20.

Staňkov: Brožovský – Blacký, Hoffman, Kabourek, Látal, Nový, Vavrica, Peteřík, M. Přibyl, Falout, Krejčíř. Trenér Mergl.

Tatran: Andrle - Růžička, Dlouhý, O. Malý, E. Salač, Laurenčík, Koryťák, Vejvoda, Poznán. Vlček, L. Salač, Vejvoda, Poznán, Trenér Štefan Mucha.

Buldoci Stříbro – Sokol Kanice 7:1

Třetiny: 2:0, 2:0, 3:1. Branky: 5. Šůcha (Houdek), 13. Černoch (Staněk), 20. Staněk (Šůcha), 26. Bárta (Houdek), 34. Staněk (Holák), 53. Staněk (Šůcha), 54. Sládek (Houdek) – 46. Cibulka (Kapitán). Rozhodčí: Procházka – Kubík, Fillinger. Vyloučení: 5:2. Využití: 1:0. Diváci: 70.

Buldoci: Packan – Šůcha, Staněk, Sládek, Houdek, Holák, Bárta, Brunclík, Panuška, Bureš, Černoch, Polívka, Dráždil. Trenér Bobr.

Kanice: Pustina – Bittengl, Cibulka, Hejtman, Herian, Jar. Herian, L. Herian, K. Kapitán, M. Kapitán, B. Pták. Trenér Herian.

Ostatní výsledky: Flora Domažlice – S. Díly 2:4 (0:1, 2:1, 0:2), Rakon Domažlice – Okula Nýrsko 7:2 (3:1, 1:0, 3:1).

3.2.2011

Představení nového loga a tabule v rámci projektu záchrany Böttgerova sloupu ve spolupráci s německou firmou v rámci projektu Böttger.

Jedním z cílů záchranných složek byl také požár valníku mezi Stříbrem a Těchlovicemi.

Bouřka se silným větrem zaměstnala hasiče v celém kraji

Plzeňský kraj - Hasiči odstraňovali padlé stromy a větve na více než třiceti místech.

OBRAZEM: Setkání s indiány vystřídalo kroužkování ledňáčků

Tachovsko – Společnému soužití člověka s přírodou se věnoval příměstský tábor s Dětským domovem Domino Plzeň.

Petr Ardeleanu bude v sobotu pískat na Baníku

Tachovsko – Ve čtvrtém kole nejvyšších fotbalových soutěží nebudou chybět ani jména všech tří Tachováků, kteří v nich působí. Dva z nich se vydají na Moravu.

Rozhodne již Stříbro o motokrosových titulech?

Stříbro - Neděle 20. srpna bude na motocyklovém závodišti ve Stříbře patřit atraktivnímu programu BUKSA/ADOS Mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu.