Regionální přebor druhé třídy v ledním hokeji pokračoval dalším zajímavým duelem. Domácí Buldoci Stříbro nestačili na Tatran Přimda a prohráli 3:6. Lví podíl na vítězství hostů měl jejich obránce Josef Brouzda. První, vyrovnávající gól, sám vstřelil a na další tři nahrál. K tomu stačil ještě dvakrát zahřát trestnou lavici.

Úvod byl vyrovnaný a útoky se střídaly na obou stranách. Skóre otevřeli domácí Burešem, který využil chyby v obraně Tatranu 1:0. Za čtyři minuty zaúřadoval Brouzda a v přesilové hře srovnal na 1:1. Pak se asi pět minut nehrálo pro závadu ochranného ohrazení. Přestávka více prospěla hostům. Na 1:2 upravil po příhře od Brouzdy M. Brzobohatý a za tohoto stavu skončila první třetina.

Prostřední část začali lépe domácí. Hned srovnali krok a Beneš vyrovnal na 2:2. Následně ale dostala Přimda výhodu přesilovek a Raba ve spolupráci s Brouzdou trestal - 2:3. Další šance Tatranu skončily nezdarem. Postupně nedali Dlouhý, E. Salač, Koryťák a O. Malý. Účet třetiny uzavřel brankou L. Salač – 2:4.

Závěrečná třetina byla opět v režii Tatranu. Domácí „vysadili“ několik hráčů z lavičky, ale výsledek se nedostavoval. Naopak, hosté zvýšili na 2:5 a další šance ještě nedali. Na 2:6 zvýšil ukázkovým blafákem O. Malý. Domácím nevycházelo nic, byli často vylučováni a to je stálo hodně sil. Když chyběly čtyři vteřiny do konce, Staněk upravil na konečných 3:6.

“Vedli jsme sice 1:0, ale nedisciplinovaností jsme chodili často do oslabení. Zpočátku se nám dařilo držet s Tatranem krok, ale inkasovali zbytečné góly. Při lepší koncentraci jsme mohli hrát otevřenější partii a při troše štěstíčka i remizovat,“ viděl duel po jeho skončení jednatel Buldoků Jaromír Hesoun.

„Soupeř hrál dobře v první třetině. Byl často poté vylučován a my jsme trestali. Podařilo se nám dát důležité branky a to asi rozhodlo,“ zhodnotil zápas kapitán Tatranu Štěpán Mucha.

Buldoci Stříbro - T. Přimda 3:6. Třetiny: 1:2, 1:2, 1:2. Branky a asistence: 7. Bureš (Gabčo), 19. Beneš (Holák, Sládek), 54. Staněk - 11. Brouzda , 14. Brzobohatý (Brouzda), 24. Raba (Brouzda), 36. L. Salač (Brouzda), 38. Laurenčík (Koryťák), 45. O. Malý. Rozhodčí: Šín - Procházka, Ondruš. Vyloučení: 8:7 (Pavlát - Buldoci - OT + trest ve hře). Využití: 1:2. Diváků: 52.

BULDOCI: Packan - Šůcha, Staněk, Coufal, Černoch, Houdek, Polívka, Bárta, Bobr st., Bobr ml., Červenka, Sládek, Zítek, Holák, Brunclík, Bureš, Beneš, Gabčo, Tichonov, Pavlát. Trenér Jan Šůcha.

TATRAN: Andrle - Růžička, Mucha, Brouzda, O. Malý, Brzobohatý, E. Salač, Raba, Dlouhý, L. Salač, Koryťák, Laurenčík, Vejvoda, Šnajdr. Trenér Štefan Mucha.