Regionální přebor v ledním hokeji pokračoval dalším kolem a v něm se odehrálo okresní derby mezi Tachovem a Přimdou. Třetímu zástupci z Tachovska se v konfrontaci s týmem z Domažlicka nedařilo.

Buldoci Stříbro - Tempo Staňkov 4:5

Stříbrští Buldoci hostili mužstvo Staňkova a své šance na úspěch „utopily“ v první třetině, kdy doslova zaspali její začátek. Tempo vedlo už v šesté minutě 2:0. Po vyrovnané prosttřední třetině přišel v poslední nápor Buldoků, ale hosté výhru uhájili.

Třetiny: 0:3, 1:1, 3:1. Branky: 24. Šůcha, 38. Staněk (Šůcha), 42. Šůcha, 49. Staněk (Brunclík) – 3. Hoffman, 6. Hoffman (Němec), 11. Nový (Kapitán), 21. Němec (Rejthar), 54. Nový. Vyloučení: 4:7. Diváci: 8.

Buldoci: Packan – Houdek, Bobr, Staněk, Šůcha, Brunclík, Dráždil, Sládek, Bureš, Bárta, Holák, Polívka. Tempo: Brožovský, Blacký, Němec, Němec, Nový, Hoffman, Kapitán, Vavrica, Peteřík, Látal, Falout, Přibyl, Reithar.

T. Přimda - HC Tachov 3:10

V derby kralovali Tachované. Podle protokolu domácí Tatran tahal za kratší konec a po závěrečném klaksonu musel spolknout prohru v podobě potupné desítky.

Třetiny: 1:3, 2:5, 0:2. Branky: 11. E. Salač (J. Brouzda), 21. Raba (Dlouhý), 23. Dlouhý (Šnajdr) – 8. Horáček (Bolonin), 15. Bolonin (Beleš), 18. Lešňanský (Beleš), 21. Klíma (Šmejkal), 27. Šmejkal (Beleš), 29. Beleš (Klíma), 30. Bolonin (Šmejkal), 33. Skácel (Švagr), 48. Šmejkal (Lešňanský), 52. Klíma. Vyloučení: 15:5 navíc Raba (P) 10 min. OT. Využití: 1:7. Diváci: 37.

Přimda: Hrabák – Brouzda, Šnajdr, Mucha, Štýbr, Dlouhý, Raba, Poznán, E. Salač, Koryťák, Laurenčík.

Tachov: Hliboký – Černý, Klíma, Šmejkal, Bolonin, Lešňanský, Švagr, Skácel, Lešňanský ml., Bučan, Beleš, Morgenstein, Horák.