Přimdský Tatran vyhrál základní část

TACHOV - Základní část hokejového přeboru II. třídy skončila utkáním HC Stříbro 06 - T. Přimda 4:13

4.3.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

Závěrečné utkání základní části krajského přeboru II. třídy v ledním hokeji mezi HC Stříbro 06 a T. Přimda skončilo vysokou výhrou Tatranu 13:4. Stříbrští ztratili výhodu domácího prostředí, když ve Stříbře se už přes týden nechladí a utkání se muselo odehrát na zimním stadionu v Tachově. Začátek zápasu a prakticky celá první třetina nenasvědčovala tomu, že by si měli Stříbrští odvézt takový debakl.

„Od úvodu utkání jsme dělali hloupé chyby a soupeř je dokázal potrestat. Proto byl stav první třetiny jaký byl. Gólově jsme Stříbru utekli ve druhé třetině a ta poslední byla už naší záležitostí. Spokojený ale mohu být jen s výsledkem. Do play–off se musí naše hra zlepšit,“ viděl zápas trenér Tatranu Štefan Mucha. Jeho svěřenci jako první tým základní části mají v prvním kole play–off volno.

HC Stříbro 06 – T. Přimda 4:13. Třetiny: 3:5, 0:2, 1:6. Branky: 2. Průša, 7. T. Polák, 13. Matys, 51. Sasz – 5., 33. a 41. Malý, 6., 12., 13. a 43. Laurenčík, 24. Brouzda, 25. L. Salač, 40. a 44. Fišr, 39. Vejvoda, 53. Brzobohatý. Rozhodčí: Vrbský – Martinec, Procházka. Vyloučení: 2:6. Využití: 0:1. Diváci: 40.

STŘÍBRO: Kolena – Krištofovič, Rataj, F. Turek, Hrad, Průša, Sasz, Poznán, T. Polák, M. Cingroš, Kanta.

PŘIMDA: Hota – Brouzda, Brzobohatý, Dušek, Fišr, Malý, Mucha, Růžička, E. Salač, L. Salač, Vlček, Laurenčík, Vejvoda, Koryťák.

4.3.2008 VSTUP DO DISKUSE

Představení nového loga a tabule v rámci projektu záchrany Böttgerova sloupu ve spolupráci s německou firmou v rámci projektu Böttger.

Jedním z cílů záchranných složek byl také požár valníku mezi Stříbrem a Těchlovicemi.

Bouřka se silným větrem zaměstnala hasiče v celém kraji

Plzeňský kraj - Hasiči odstraňovali padlé stromy a větve na více než třiceti místech.

OBRAZEM: Setkání s indiány vystřídalo kroužkování ledňáčků

Tachovsko – Společnému soužití člověka s přírodou se věnoval příměstský tábor s Dětským domovem Domino Plzeň.

Petr Ardeleanu bude v sobotu pískat na Baníku

Tachovsko – Ve čtvrtém kole nejvyšších fotbalových soutěží nebudou chybět ani jména všech tří Tachováků, kteří v nich působí. Dva z nich se vydají na Moravu.

Rozhodne již Stříbro o motokrosových titulech?

Stříbro - Neděle 20. srpna bude na motocyklovém závodišti ve Stříbře patřit atraktivnímu programu BUKSA/ADOS Mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu.