Schicker zaznamenal hattrick

Tachov - Lední hokej-KSM-skupina A: HC Tachov – HC Vipers 8:4 (3:2, 3:0, 2:2).

16.10.2012

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Jelínek

Los čtvrtého kola Krajské soutěže Plzeňského kraje skupiny a svedl poti sobě celky HC Tachov a Vipers. Domácí zásluhou výborné prostřední třetiny zlomili odpor soupeře a zvítězili 8:4.

Tachované opět museli nastoupit bez čtyř opor základní sestavy. „Dlouhý, Martinec,  Černý si plnili pracovní povinnosti a Lešňanský mladší je dlouhodobě zraněný," upřesnil absence v tomto utkání manažer HC Tachov Petr Vrána.

Od samého začátku byla zřejmá herní převaha domácího týmu, ale jak už to bývá, vedoucí branku vstřelili po ojedinělém protiútoku hosté. „Z naší strany šlo o nepovedené střídání a hosté toho využili," popsal moment, který předcházel první brance utkání manažer.  V rozmezí jedné minuty ale domácí dvěma góly Raby a Beleše strhli vedení na svou stranu. Situace z úvodu utkání se ale opakovala a HC Vipers využil další protiútok k vyrovnání – 2:2. Po této brance už ale domácí další kolaps nepřipustili a jednoznačně kráčeli za vítězstvím.

„Herně vynikl zejména David Schicker, který vstřelil hattrick a jednou asistoval, a Beleš, který kromě vstřelené branky třikrát asistoval. Další dobrý výkon podali útočníci Raba, Malý a obránce Klíma, ale za bojovnost je třeba pochválit celý tým. Spolehlivý výkon opět podal gólman Hliboký, jehož ve třetí třetině při své premiéře za muže vystřídal dorostenec Petr Procházka," chválil hráče Vrána.
V soutěži má tým HC Tachov zatím bilanci tří výher a jedné prohry.

HC Tachov – HC Vipers  8:4
Třetiny:  3:2, 3:0, 2:2. Branky Tachova: 4. Raba (Bolonin), 5. Beleš (Schicker), 15. Malý (Raba), 17. Morgenstein, 21. Mucha, 38. Schicker, 42. Schicker (Beleš), 45. Schicker (Beleš). Diváci: 30.
Tachov: Hliboký – Procházka, Bolonin, Beleš, Salač, Mucha, Klíma,  Malý, Lešňanský, Raba, Skácel, Schicker, Morgenstein, Báča, Bučan.

16.10.2012 VSTUP DO DISKUSE

Představení nového loga a tabule v rámci projektu záchrany Böttgerova sloupu ve spolupráci s německou firmou v rámci projektu Böttger.

Jedním z cílů záchranných složek byl také požár valníku mezi Stříbrem a Těchlovicemi.

Bouřka se silným větrem zaměstnala hasiče v celém kraji

Plzeňský kraj - Hasiči odstraňovali padlé stromy a větve na více než třiceti místech.

OBRAZEM: Setkání s indiány vystřídalo kroužkování ledňáčků

Tachovsko – Společnému soužití člověka s přírodou se věnoval příměstský tábor s Dětským domovem Domino Plzeň.

Petr Ardeleanu bude v sobotu pískat na Baníku

Tachovsko – Ve čtvrtém kole nejvyšších fotbalových soutěží nebudou chybět ani jména všech tří Tachováků, kteří v nich působí. Dva z nich se vydají na Moravu.

Rozhodne již Stříbro o motokrosových titulech?

Stříbro - Neděle 20. srpna bude na motocyklovém závodišti ve Stříbře patřit atraktivnímu programu BUKSA/ADOS Mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu.