Střelecké dostihy kanonýrů vyhrál Staněk, ale

Tachovsko - Lední hokej–RP: Buldoci remizovali s posledním, přimdský Tatran měl zápas odložený

17.12.2010

Mužstvo Buldoci Stříbro porazilo Trstěnice 11:5Foto: Václav Šůcha

Regionální přebor Domažlicka a Tachovska měl na programu jedenácté kolo. Utkání přimdského Tatranu s týmem Rakon Domažlice bylo odloženo. Po odehraných zápasech se pořadí v tabulce neměnilo, ale o překvapení se postarali Buldoci. S posledním celekm průběžné tabulky po střeleckých dostizích jen remizovali 8:8. V zápase se „ukázali“ dva kanonýři. Dílenský Škultety dal čtyři branky, stříbrský Staněk pět.

Do zápasu se S. Díly vstupovali hráči hráči Buldoků s určitou nejistotou. Obavy se naplnily už v páté minutě. kdy v oslabení zúžitkoval únik Zahálka – 1:0. Netrvalo dlouho a oba střelecky disponovaní domácí borci si role prohodili a v deváté minutě rozjásal domácí příznivce kanonýr Škultety – 2:0 a bylo to opět v oslabení. Buldoci se dostávali do tempa hodně pomalu. V první třetině dokázali snížit jen Sládkem na 2:1, ale domácí stále vyvíjeli na hosty tlak a v závěru třetiny byli úspěšní z hole Škultétyho – 3:1.

Po přestávce Buldoci zvedli hlavu a snížili Staňkem – 3:2. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a další možnost ke skorování si vybral Škultety – 4:2. Vzápětí zvýšil střelou od modré Blažek – 5:2. Domácí se patrně uspokojili a to byla voda na mlýn Buldoků. Snížili a na sokolíky padla deka. Během šesti minut se podařilo Buldokům dalšími brankami nejen vyrovnat, ale otočit výsledek ve svůj prospěch. Staněk zkompletoval čistý hattrick, když proměnil i trestné střílení, poté samostatný nájezd a u jedné akce mu byl k dispozici Dráždil – 5:5. A při přesilovce po příhře Sládka od modré propálil brankáře Dráždil – 5:6. Vedení hostů ovšem mělo jepičí život, protože nastřelení kotouče Zahálkou do útočného pásma skončilo překvapivě za zády Packana – 6:6. Ještě do přestávky napřáhl Škultety a jeho střela si opět našla cestu do branky – 7:6.

Do třetího dějství vstoupili Buldoci kombinací Šůchy se Staňkem a z toho většinou bývá branka – 7:7. Za dalších pět minut vyzval Staněk ke změně skóre Sládka a ten nezaváhal – 7:8. Špatný výkon hostujícího gólmana podtrhl další brankou Mazanec a upravil tak divokého zápasu na konečných 8:8. „Výkon brankáře a špatná hra dozadu dala obraz celému utkání. Odehráli jsme velmi špatný zápas a pro nás je výsledek velkým zklamáním. Zachránili jsme sice bod, i když jsme ho ale ztratili. Musíme na toto utkání co nejdříve zapomenout,“ řekl k nevydařenému utkání zklamaný trenér Buldoků Pavel Bobr.

Hokejisté T. Přimda měli zápas jedenáctého kola odložený a svým příznivcům se představí zítra v derby s Buldoky Stříbro. Zápas se hraje na ledě Buldoků, na stadionu ve Stříbře od 18.30 hodin.

Sokol Díly – Buldoci Stříbro 8:8 Třetiny: 3:1, 4:5, 1:2. Branky: 5. Zahálka (Škultety), 9. Škultéty (Zahálka), 15. Škultety (Rojt), 21. Škultety, 22. Blažek, 29. Zahálka (Škultety), 30. Škultety, 38. Mazanec – 11. Sládek, 21. Staněk (Bureš), 25. Staněk (Dráždil), 26. Staněk, 28. Staněk, 29. Dráždil (Sládek), 32. Staněk (Šůcha), 37. Sládek (Staněk). Rozhodčí: Krásnický – Heinz, Minařík. Vyloučení: 5:6. Využití: 2:2. Oslabení: 2:0. Diváci: 20.

Buldoci: Packan – Staněk, Šůcha, P. Sládek, Jar. Houdek, Bobr ml., Brunclík, Bárta, Panuška, Červenka, Dráždil. Trenér P. Bobr starší.

Ostatní výsledky: Flora Domažlice – HC Staňkov 2:4 (2:1, 0:1, 0:2), Okula Nýrsko – Sokol Kanice 3:1 (0:1, 2:0, 1:0). T. Přimda – Rakon Domažlice (odloženo).

8. Sokol Díly⋌10 0 2 8  31 :69   2

Další program – 12. kolo Sobota: Rakon Domažlice – Flora Domažlice (13.30 – ZS DO), S. Kanice – S. Díly (15.30 – ZS DO), HC Staňkov – Okula Nýrsko (17.30 – TS DO)., Buldoci Stříbro – T. Přimda (18.30 – ZS Stříbro).

17.12.2010

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

Na nájezdu i výjezdu D5 u Nové Hospody pokračují stavební práce

Tachov – Fotbalisté FK Tachova po výhře v Mýtě se poprvé v KPM představili domácím fandům. V cestě za výhrou jim měla být Okula Nýrsko.

Planá - Město Planá během uplynulého víkendu ožilo multižánrovým festivalem Vyletnění.

Stříbro – Již od odpoledních hodin začalo stříbrské náměstí ožívat proudícími lidmi. Na programu dne totiž byl v pořadí druhý koncert kapel z partnerských měst Stříbro a Vohenstrauss.