Stříbrští hokejisté dali Čechii osmičku

Plzeň - Krajská soutěž Plzeňského kraje

1.12.2010

Č. Příkosice - HC Stříbro 06 2:8 Foto: Zdeňka Kantová

V krajské soutěži Plzeňského kraje skupiny C se hrálo jedenácté kolo a hokejisté Stříbra v něm byli úspěšní. Příkosickou Čechii deklasovali 2:8.

Stříbrští vstoupili do zápasu lépe a základ svému vítězství položili už v úvodní třetině. Gólman hostů Kolena udržel čisté konto i ve druhé třetině a jeho spoluhráči přidali dvě trefy. Před poslední třetinou tak bylo jen otázkou, kolik branek domácí ještě inkasují. Závěrečná část ale byla gólově vyrovnaná a na ukazateli svítily po závěrečné siréně dvojka a osmička.

Č. Příkosice - HC Stříbro 06 2:8 Třetiny: 0:3, 0:2, 2:3. Branky: Hrad 2, Polák 2, Muzikář 2, Velich, Krištofovič. Vyloučení: 4:2. Diváci: 12.

Stříbro 06: Kolena - Krištofovič, Macák, Křelovec, Rataj, F. Turek, Velich, Hrad, J. Turek, Muzikář, Matys, Polák.

Ve čtvrtekse od 20.15 hodin v hale KOOP utká J. Bezdružice s Myslinkou a v neděli hostí ve stejné hale od 14.15 hodin stříbrská nulašestka tým HCPanasonic.